Hakkımızda

Biz Kimiz?

www.akaryakitkampanyalari.gen.tr web sitesi 19.05.2020 tarihi itibari ile yayın hayatına başlamıştır.

Web sitemiz Akaryakıt konusu olarak benzin ve mazot fiyatları, kredi kartları hakkında güncel veriler eşliğinde, bilgilendirici makaleler sunarak vatandaşların Akaryakıt istasyonu kampanyaları hakkında bilgi almasını sağlamayı amaçlar.

Burada yayınlanan her bir yazı özenle ve araştırılarak, akaryakıt sektörü uzmanlarına sorularak konu girişi yapılmış ve sizlere ulaştırılmıştır.

YASAL UYARI:

© Copyright 2020 Akaryakitkampanyalari.gen.tr tüm hakları saklıdır.

Yazılı ve görsel olarak hazırlanmış içeriğin tamamı telif hakları kapsamında akaryakitkampanyalari.gen.tr ’a aittir. Üretilmiş olan her türlü içerik 5846 numaralı telif yasası kapsamında korunmaktadır. Yazı, resim, ses, video gibi içeriklerin kopyalanması veya başka bir kanal aracılığı ile yayına sunulması suç teşkil etmektedir.

Buradaki içerikler özgün olup, farklı sitelerde yayınlanması durumunda sitemizden çekilen içeriğe doğrudan ” link ” verilmediği takdirde; maddi tazminat davası açılacaktır ilgili şahıslar ve siteleri hakkında!

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku