Ziraat Combo Lira Geçen Yerler 2021 (BANKKART COMBO LİRA)

Ziraat bankası müşterileri ziraat bankkart lira nerede kullanılır sorusuna yanıt aramakta. Söz konusu ziraat combo lira kazanıp da, bunları harcamak isteyenler combo lira geçen yerleri 2021 yıl dahilinde öğrenmek isteyebilir. Banka tercihini Ziraat bankasından yana kullananlar, Combo Lira Kredi Kartının Özelliklerini öğrenerek artık daha fazla para puan kazanacağını bilmeliler. Zira bankkart combo kredi kartı ile ayrıcalıklar dünyasına girebilirsiniz.

Ziraat Combo Lira Nerede Kullanılır?

Her yıl ve hatta hemen her ay kredi kartı kullanımında artışlar söz konusu oluyor. Tüketiciler, bir kredi kartını bırakıp bir diğerine geçiyor. Bazen ilk kredi kartının borçlarını ödeyemediğinden bazen de daha fazla avantaj ve olanak için böyle bir yol tercih ediliyor. Kredi kartlarının asgari ödeme tutarları kadar yapılan ödemelerde veya daha düşük seviyede kalan ödemelerde uygulanan faizler önemli bir sorun oluştururken, kamu bankaları diğer rakiplerine göre daha makul düzeylerde faiz uyguluyor. Bu da, özellikle borç ödemekle ilgili sıkıntı yaşayanların Ziraat Bankası gibi kamu bankalarına yönelmesine neden oluyor.

Ziraat Bankası tarafından sunulan Bankkart Combo, yapılan alışverişler üzerinden karta Combo Lira tanımlıyor. Ziraat Bankası POS cihazı bulunan iş yerlerinde yapılan alışverişlerde, belli bir oranla kazanılabilen Combo Liralar, daha sonra isteğe göre indirim veya bedava gibi yansıtılabiliyor. Müşteri, isterse hiçbir ek ödeme yapmadan alışverişini tamamlayabiliyor, isterse de belli tutarda indirim gibi bundan faydalanabiliyor. Örneğin kartında 100 Combo Lira bulunan kart sahibi, 100 TL değerinde akaryakıt alınca hiçbir ek ödeme yapmadan bu puanlarını (Combo Lira) kullanabilir veya isterse bu puanların bir kısmını kullanıp geri kalanını kartıyla ya da nakdiyle ödeyebilir.

Ziraat Combo Lira Geçen Yerler

Ziraat Bankası, Türkiye’nin genelinde en çok şubeye sahip olan bankaların başında geldiği için özellikle fazla banka seçeneği olmayan yerlerde cazip bir seçenek hâlini alıyor. Büyükşehirlerde de kırsalda da Ziraat Bankası POS cihazı bulunabilmesi gayet olağan. Bilindik markalar düşünüldüğündeyse Alfemo, Bellona, Bizim Toptan Market, Bolulu Hasan Usta, Flo, Lc Waikiki, Onur Air, Şok, Yalı Spor, Yargıcı gibi seçeneklerde Combo Liralar kullanılabiliyor ve bu markalarda yapılan alışverişlerde puan kazanılabiliyor.

Ziraat Bankası dışında, kamu bankası olmayan seçenekler değerlendirildiğinde ise TEB tarafından sunulan kredi kartları düşünülebilir. Özellikle CEPTETEB uygulaması sayesinde kredi kartı adeta bir indirim, taksit ve fırsat ürünü hâlini alabilir. Telefona indirilen CEPTETEB ile bulunulan konumun çevresindeki fırsatlar bulunabilir veya sektöre göre kampanyalara başvurulabilir.

Ziraat Bankkart Lira Nerede Kullanılır?

Bildiğiniz gibi ziraat bankası kartları kullananlar, bir çok avantaja da sahip olmakta. Harcama karşılığında combo lira kazanırken, harcama tutarı sözü verenler de kat kat fazla combo lira kazanabilir. Burada kazanacağınız ziraat bankkart lira sayesinde biriken para puanlarınızı dilediğiniz üye iş yeri program ortaklarından birinden harcayabilirsiniz. Dilerseniz kredi kartınız dilerseniz de banka kartlarınız ile kazanılan bankkart liraları harcamak mümkün.

ComboLira Geçen Alışveriş Siteleri

 • Gittigidiyor
 • Hepsiburada
 • n11

Marketler

 • A101
 • Migros
 • Kipa

Giyim Mağazaları

 • Defacto
 • Suvari
 • Mavi
 • Decathlon
 • Zara

Akaryakıt İstasyonları

 • Petrol Ofisi
 • Opet
 • Shell

Havayolu Şirketleri

 • Türk Hava Yolları
 • Atlas Global

Sonuç olarak baktığımızda ziraat bankkart liralar ziraat pos cihazlarında da kullanılabilir. Menüden önce bankkart lira puan sorgulama tuşuna basın genelde 2 oluyor. Sonrasında 3 tuşunda yazan; bankkart lira harcama sekmesinden ilgili puanı yazarak harcama yapabilirsiniz.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku