Axess Chip Para Geçen Yerler Chip Para Nerelerde Geçerli 2023

2023 axess chip para geçen yerler sayesinde chip puanları kolayca bozdurabilirsiniz. Bu yüzden axess chip para kullanılan internet siteleri de ilgili yazımızda detaylarda mevcut! Akbank müşterileri, chip para hesaba aktarma işlemlerinde ne şekilde hareket edeceklerini yine buradan öğrenebilir. Kredi kartı tercihini akbank axess ile yapan banka müşterileri, harcama sonrasında kazanmış oldukları chip paraları harcamak artık saniyeler içinde.

Axess Chip Para Geçen Yerler 2023

Kredi kartlarının hem avantajları hem de dezavantajları bulunmaktadır. Başlıca artı ve eksi yanları düşünüldüğünde hemen herkesin aklına ortak detaylar ve özellikler gelmektedir. Örneğin alışverişten puan kazanılıp bu puanların sonra nakit gibi kullanılması, vade farksız taksitlendirme, alışveriş sonrası vade farksız taksitlendirme gibi özellikleri en büyük artılar olarak göze çarpmaktadır. Buna karşın limitsiz ve geri ödemesizmiş gibi kredi kartına sarılma durumunun ekstre kesim tarihinde getirdiği manzara, belki de en büyük eksi özelliğidir.

1948 yılında kurulmasına karşın özellikle 1990’lı yıllardan günümüze dek Türkiye’nin en önemli bankalarından biri hâlini alan Akbank’ın çıkarmış olduğu kredi kartı Axess, kredi kartı almayı düşünenler için makul bir seçenek olabilir. Axess sahipleri birçok markada kendilerine özel ayrıcalıklardan faydalanabilmektedir. Ayrıca alışverişlerinden topladıkları Chip Para isimli paraları birçok noktada rahatça kullanabilmektedir. Axess chip para geçen yerlere bakıldığında;

  • A101 marketlerde chip para geçiyor
  • Migros marketlerde chip para kullanılabilir
  • Şok marketlerde axess chip para geçmektedir

Akbank chip para hesaba aktarma ne yazık ki, mümkün değildir. Sadece chip para puanları mevcut işyerlerinde geçerli olup, harcama yapılması gerekiyor. Kullanılmayan axess chip paralar şuan için silinmemektedir.

Axess Chip Para Kullanılan İnternet Siteleri 2023

Alışverişlerle toplanan ve çeşitli kampanyalarla değeri veya miktarı da artan Axess Chip Para yüzlerce program ortağında kullanılabilir. Migros, N11, Opet, Fedbox, Metro, Kiva, Günaydın Steakhouse ve daha birçok sektörde ve markada kullanılabilen Axess Chip Para, Akbank POS cihazının bulunduğu her işyerinde harcanabilmektedir. Evde ek iş ilanları konumuzu inceleyebilirsiniz.

Önceki adı ile akbank neo kart kullananlar kazanmış oldukları chip paraları nerelerde harcayacaklarını tam olarak bilmeyebilirler. Bu durumda yapılması gereken akbank neo chip para geçen yerler 2023 başlığında aşağıdaki işlemleri takip edebilirler. Axess chip para kullanılan internet siteleri arasında;

  • Hepsiburada.com chip para geçer
  • N11.com axess chip para geçiyor
  • Trendyol.com chip para geçmesi için trendyol cüzdan haricinde ödeme yapılması gerekiyor
  • Migros sanal markette chip para kullanılabilir.

Akbank ATM veya şube sorunu bulunan bireylerin tercih edebileceği bir diğer kredi kartı ise Enpara tarafından sunulan üründür. QNB Finansbank çatısı altında hizmet veren Enpara, hem farklı bankalara ait ATM cihazlarında işlem yapılmasına olanak tanımaktadır hem taksit olanağı sunmaktadır hem de kredi kartı aidat ücreti talep etmemektedir.

Axess Chip Para Kullanılan Yerler 2023

Biraz detaylandırma yapmak istersek; bildiğiniz gibi kredi kartı hayatın artık bir parçası olan ekonomik bir araç niteliğinde ki, nakit paranın yerini doldurmuş durumunda. Bireyler bankalar üzerinden aldıkları kredi kartını kullanım amaçlarına göre sınıflandırmakta. Yani çoğu banka müşterisi kart başvurusu yaparken, yüksek limitli kredi kartı veren banka ile çalışmayı amaçlar. Bu nedenle başta QNB Finansbank, enpara.com, cepteteb gibi önemli bankaların kredi kartlarını kullanmaktadır. Bu bankaların verdikleri kart limitleri, emsallerine göre daha yüksek ile açılış yapılıyor. Yani yeni bir kredi kartı başvurusunda bulunmak isteyenler önceliği cepteteb ile giderebilir…

Chip para geçen marketler arasında başta şok marketler olmak üzere A101 tüm şubelerinden kullanabilirsiniz. Ödeme aşamasında chip para kullanmak istiyorum demeniz yeterli gelecektir.

Axess chip para geçen marketler: Migros, Carrefour, Şok, Kipa, Kiler, Metro Toptan Marketleri, Happy Marketleri, A101 tüm şubeleri, bim marketler

Axess chip para geçen internet siteleri: N11.com, markafoni.com, D&R, Hizlial.com, Ereyon, sefamerve.com, Koctas.com.tr, Boyner.com.tr, Tekzen.com.tr, Yemeksepeti.com, İkea.com.tr, migros sanal market, a101.com.tr, trendyol.com, hepsiburada.com

Axess chip para geçen akaryakıt firmaları: Aygaz, Opet, BP, Petrol Ofisi, Total, Shell, Lukoil,

Chip para nerelerde geçerli 2023

Chip para akbank üye işyerlerinin tamamında geçerlidir. A101, şok, migros, migros sanal market, petrol ofisi, shell, opet, go petrol, total, lukoil, hepsiburada.com, trendyol.com, n11.com vb. sıralanabilir.

Akbank Chip Para Geçen Marketler 2023

Zincir marketler arasında chip para geçenlere bakarsak; A101, şok, migros tüm şubelerinde geçerlidir. Ödeme esnasında chip para kullanmak istiyorum denilmesi gerekiyor. Akbank üye işyeri olan herhangi bir bakkal ve büfeden de chip para kullanılabilir.

1000 chip para kaç TL Akbank?

Her chip para akbank üzerinde nakit para yerine geçmektedir. 1 chip para 1 TL olarak değerlendirilir bu nedenle 1000 chip para 1000 TL değerindedir. Bireyler ayrıca akbank davet kampanyasına katılarak, her davet başına 200 TL chip para kazanabilirsiniz. Bu tutar 1000 TL’ye kadar çıkabiliyor.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku