Evde Telefon Kılıfı Paketleme İşi Veren Firmalar 2023 HAFTALIK 2000 TL

Bireyler evde ek gelir sağlamak adına evde telefon kılıfı paketleme işi yaparak 2023 yılında rahat bir gelir elde edebilir. Bu nedenle ek gelir olarak sunulan ek iş ilanları artık parmakların ucunda sizleri bekliyor. Zor olmamakla beraber cep telefonu kılıfı paketleme işi çok kolay olup, dakikalar içinde onlarca paketleme işi yapabilirsiniz. Aylık bazda asgari ücretin daha üzerinde bir ek gelir sağlamak isteyenler hiç düşünmeden buna başvuruda bulunabilir.

Telefon kılıfı paketleme işi ile her birey asgari ücrete yakın bir tutarda kazanç sağlayabilir. Ek iş niyetindeki bu tür işlerde ek para kazanarak, kısa sürede düzelene ekonomik sorunların üstesinden gelebilirsiniz.

Evde Telefon kılıfı paketleme işi nasıl para kazanılır?

Telefon kılıfları günümüzde satışı oldukça yüksek olan bir üründür. Bu ürünler Çin’den toplu şekilde oldukça uygun fiyatlarla alınarak ülkeye getirilmektedir. Hatta kilo hesabına göre alındığı da söylenmektedir. Dolayısıyla bu ürünlerin her birinin alış maliyeti 50 kuruş ile 1 lira arasında değişir. Elbette kaliteli telefon kılıflarını bu fiyatlandırmanın içine sokmak mümkün değildir. Bu fiyata satın alınan telefon kılıflarını ayrı ayrı kutulayarak koymak, her birinin kendi telefon modeli ile eşleştirilerek kutulanması önemlidir, bu şekilde telefon kılıfları hak ettikleri ücretler ile müşterisi ile buluşacaktır. Bu yüzden bu kılıfları paketlemek için firmalar evde ek iş arayan kişilerle iletişime geçer. Uygun fiyatlarla kutu başına 0,25 kuruş civarında ödeme yaparak bu ürünleri her birini ayrı ayrı olacak şekilde kutu yapılıyor.

Günümüz şartlarında artık paketleme işi yaptıran firmalar, çıtaya yükselterek daha fazla para vermektedir. Normal şartlarda her 100 paketlemeye 50 lira veren firma şuanda 80 TL vermektedir. Gündelik bazda 5 saat içinde bir vatandaş, en az 300 paketleme yapıyor bu da sizlere gün içinde 250/300 TL arasında bir getiri olarak dönüş sağlıyor!

Evde telefon kılıfı paketleme işini büyük firmalar vermektedir. Bu firmaların işlerini düzgün yapmanız halinde işin devamlılığı olacaktır. İşi sürekli ve devamlı şekilde yapmak isterseniz sadece sizin istemeniz yeterli değildir, işinizi titiz yapmanız yeni işlerin ortaya çıkması için yeterli bir sebep olmaktadır. Evde telefon kılıfı işini yaparak günlük oldukça yüksek miktarda gelir elde etmek mümkündür. 0,25 kuruş ödeme yaptığını düşündüğümüzde, ortalama günlük 100 ürün paketleyen bir kişi 50 TL, 200 ürün paketleyen birisi ise 100 TL kazanacaktır. Bu şekilde telefon kılıfı paketleme işini sürekli yaparak düzenli bir şekilde gelir elde etmek mümkün hale gelmektedir.

Evde Paketleme işinden ne kadar kazanırsınız? Nasıl başvuru yapabilirsiniz?

Ek iş sahibi olmak kendi işinin yanında farklı işler yaparak farklı gelirler elde etmek pek çok kişinin hayallerinden birisidir. Kimisi akşam eve geldiğinde yapmaya çalışsa da, kimisi boş vakitlerini bu şekilde değerlendirmek istemektedir. Bu yüzden ek iş yapmak ek iş yaparak para kazanmak evde boş zamanı olan kişiler için büyük önem taşımaktadır. Sizler de evlerinizde vaktinizi boşa harcamayıp evde telefon kılıfı paketleme işi yaparak kolay şekilde ek gelir elde edebilirsiniz. Evlere ek iş veren telefon firmaları ile görüşerek bu konuda daha net ve kesin bilgilere ulaşabilirsiniz.

Hemen herkesin aklında ise evlere ek iş veren firmalar arayışında. Bu nedenle paketleme işi veren firmalar ile temas kurabilir ve işleri hemen alabilirsiniz. Bildiğiniz gibi Turkcell dahil Türk Telekom ve Vodafone gibi firmaların şubeleri de telefon kılıfı paketleme işi veriyor.

Evde Telefon Kılıfı Paketleme İşini Veren Firmalar 2023

Her paketleme firmasında olduğu gibi vatandaşlar bu firmaların iletişim adreslerini merak edebilir. Ülkemizin 81 ilinin tamamında merkeze, ilçelere hatta köy ve kasabalara kadar paketleme işi verildiğini belirtelim. Hiçbir ücret almadan sadece malzemeleri teslim alıp, telefon kılıfı paketleme işine başlamak mümkün.

Telefon kılıfı paketleme nasıl yapılır, diyorsanız öncelikle paketlenecek kılıfları naylonlara bırakıp, sonrasında etiketleme işlemine geçiliyor. Günümüz şartlarında bir insanın bu paketleme işini kavraması saniyeleri bile bulmuyor zira çok zor olmayan paketleme işinden gündelik bazda 3 haneli rakamlar kazanabilirsiniz. Sizlerde bu işte varım diyenlerdenseniz, doğru yerde olduğunuzu belirtelim.

Turkcell Telefon kılıfı paketleme işi

Ek iş ilanları arasında sıklıkla karşılaşabileceğiniz Turkcell telefon kılıfı paketleme işi ile ek kazanç ve gelir elde etmek mümkün! Bunun işi verenler Turkcell olmayıp, ek iş veren firmalar olup bunlar aracılığı ile verilen işin paketlenmesi yapılıyor. Vakıfbank taksitli nakit avans

Telefon Kılıfı paketleme işi telefon numarası?

Telefon kılıfı paketleme işi telefon numarası için sizlere numara verilmez. Verilen paketleme işi genelde geçici olup, gündelik bazda kazanç sağlanır. Sizlerde telefon kılıfı paketleme işinde yer almak istiyorsanız bizlere yorum alanından ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz.

Sizlerde evde telefon kılıfı paketleme işi‘ne başvuru yapmak istiyorsanız, aşağıdaki yorum alanından bizlere mail ve numaranızı bırakmak yeterli olacaktır. En kısa sürede sizlere geri dönüş sağlanarak, firmaların iletişim bilgileri verilecektir.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku