Evde Tombala Paketleme İşi Veren Firmalar 2024

İnsanlar iş bulup para kazanmak istemekte hali ile evde tombala paketleme işi bunlardan biridir. Paketleme işi veren firmalar 2024 yılı dahilinde her ilde bulunmakla beraber bunlar ile temas kurmak sanıldığı kadar zor değildir.

Tombala paketleme işinde ilgili ürünleri tombala kutusuna bırakarak, üzerine marka etiketi ve diğer işlemleri yaparak ilerliyorsunuz. Sanıldığı kadar zor olmayıp dakikalar içinde paketleme bitiyor. Daha önceki konumuz olan evde mandal toka paketleme işi ile binlerce kişi iş sahibi oldu!

Tombala paketleme işi nasıl yapılır?

Yılbaşı eğlencelerinin vazgeçilmezleri arasında yer alan tombala, pek çok kişiye ek bir gelir kapısı sağlamaktadır. Ev hanımlarının evde ek iş aradıkları bu süreçte, tombala paketleme işi ev hanımları için büyük bir çıkar yol olabilmektedir. Bu yüzden pek çok ev hanımı evde tombala paketleme yaparak ek gelir kapısı yapmaktadır. Ek gelir günümüzde artık bir gereklilik halini almıştır. Pek çok ekonomik zorluk çeken aile ek gelir kapıları arayarak kendileri için en doğru olan iş imkanlarını arar olmuştur. Bizler de bu sayfamızda tombala paketleme yapmak isteyen ve ek gelir arayan kişiler için en doğru hizmeti sunmak için çalışmaktayız.

Günlük bazda paketleme işinden en az 500 TL en fazla 1400 TL bir vatandaş kazanabilir. Aile bireylerinin de bu paketleme işine katılmaları sonrasında ücret tutarı oldukça fazla olacaktır. İşin teslimatı hem kısalacak hem de daha fazla kazanç söz konusu olacaktır.

Evde tombala paketleme yaparak sizler de aylık bin lira ila iki bin lira arasında gelir elde edebilirsiniz. Bunları nasıl yapacağınızı ve bu işleri nereden alacağınız konusunda detaylı bilgi yazının devamında yer almaktadır. Tombala paketleme işi oldukça basittir. Paketleme yaparken çok hızlı bir şekilde kısa sürede verilen iş miktarını bitirmek mümkün!

Tombala paketleme işi kaç para kazandırır?

Paketleme işleri son yıllarda büyük bir çıkış yapmıştır. Bunun nedenleri arasında iş verenlerin sigortalı işçi ve vergiden muaf tutulması için ev ortamında çalışabilecek işçilere ulaştırılmak istenilmesidir. Günümüz şartlarında evlere ek iş veren firmalar ile oturup görüşmek söz konusudur. Ancak nasıl ve nereden başlanacağı konusunda kimse yeterli bilgiye sahip değildir!

Evde tombala paketleme işini alabilmek için öncelikle bu konuda üretim yapan ya da satışını üstlenen kurumlarla doğrudan temasa geçmeniz gerekmektedir. İster telefonla isterseniz yüz yüze görüşerek evde paketleme yapmak istediğinizi söylediğiniz zaman eğer ki böyle bir çalışma prensipleri varsa kolay şekilde bunu yapacaklardır. Evde tombala paketleme işi böylece farklı kişilerin hayatında ek iş fırsatı oluşturacaktır. Sadece tombala olarak değil, farklı iş kolları da ek iş imkanı sunabilmektedir. Burada temel olarak üzerinde durmanız gereken konu firmanın yaptığı iş türüdür.

Pek çok küçük işletme kullanıcılarına iş imkanı sunarak farklı şekillerde kazanç sağlamalarına imkan tanır. Aslında dolaylı olarak kendisi de kazanç sağlamaktadır. Firmalar evlere iş gönderdiği zaman personel masraflarından kurtulmakta bu yüzden evlere iş göndermektedir. Evlere iş veren firmaları bulmak da size düşmektedir. Üretim yapan, satış yapan firmalarla görüşerek iş alabilirsiniz. Bildiğiniz gibi asgari ücret 8500 TL ve üzeri oldu hali ile ek iş arayanlar, ev ortamında veya part time işlere öncelik vermekte. Sizlerde bu gibi paketleme işlerinde yer alarak, ek kazanç sağlayabilirsiniz.

Evde tombala paketleme işi veren firmalar

Tombala paketleme işinde verilen ürünlerin aksesuarlarını poşetleyerek, paketleme yapacaksınız. Genelde press cihazı da sizlere veriliyor ve bu durum sonucunda daha hızlı paketleme yapılması amaçlanıyor. Günümüz şartlarında ikinci bir iş yapmak isteyip de, ek iş arayanların sayısı oldukça yüksektir. Bu gibi paketleme işleri, ülkenin birçok il ve ilçesinde faal olarak bulunuyor.

NAKDİ YARDIM BAŞVURUSU

Tombala paketleme işini yapacak olanlar, işini düzenli olarak yapmalıdır. Zamanında teslimatın sağlanmadığı durumlarda işverenlerin çoğu bir daha iş vermez. Ek iş yapamayacaklar hemen bıkanların bu gibi paketleme işine başvurmamaları önerilir. İşini tertipli bir şekilde zamana uyarak, sıkılmadan yapanlar daima başarılı olmuştur. İnanırsan başaramayacağınız iş yoktur, atasözünü örnek verebiliriz.

Sizlerde evde tombala paketleme işi‘ne başvuru yapmak istiyorsanız, aşağıdaki yorum alanından bizlere mail ve yorumunu bırakmak yeterli olacaktır. En kısa sürede sizlere geri dönüş sağlanarak, firmaların iletişim bilgileri verilecektir.

Tombala Nasıl Oynanır?

Tombala, basit kuralları ve eğlenceli yapısıyla geniş bir oyuncu kitlesine hitap eden bir şans oyunudur. Oyun, genellikle kağıt ve karton tablolar üzerinde oynanır. Her karton tablo, 5×5 bir kare içerir ve bu karelerin içine rastgele sıralanmış sayılar yerleştirilmiştir. Oyunun temel amacı, bir oyuncunun belirli bir deseni veya sırayı ilk tamamlamasıdır.

Tombala oyunu genellikle bir tombala makinası veya çekme torbası içindeki numaraların rastgele çekilmesiyle başlar. Her çekilen numara, oyuncuların kartonlarında bulunan aynı numarayı işaretlemelerine olanak tanır. Oyuncular, kartonlarında belirli bir deseni veya sırayı tamamladıklarında “Tombala!” demek suretiyle oyunu kazanırlar.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku