Evde Yemek Yapma İşi Veren Firmalar 2022

Evlere ek iş veren firmalar 2022 yılı dahilinde evde yemek yapma işi de vermektedir. Ev ortamında malzemeleri firmalar karşılamakla beraber, sadece yemek yaparak teslimatını sağlayarak günlük gelir kazanabilirsiniz. Ek iş ilanları konumuzu inceleyerek, daha fazla part time iş veren firmalar ile iletişim kurabilirsiniz.

Bir kaç saat uğraşıp yemek yaparak asgari ücrete yakın bir tutarda para kazanabilirsiniz bu yemek işinde…

Evde Yemek Yaparak Para Kazanmak

Yemek yapmak pek çok kadının en çok sevdiği şeydir. Pek çok kadın bunu severek yapsa da tamamen zorunluluktan yapan büyük bir kesimin olduğu da bir gerçektir. Yemek yapmayı seven ve her zaman yeniliğe açık olan, farklı tatları ve lezzetleri denemekten kaçınmayan ev hanımları için farklı bir iş kolu mevcuttur.

Evde yemek yaparak para kazanmak isteyen kişiler çevrelerinde yer alan işletmelere broşür ve el ilanı hazırlayarak başvuruda bulunabilir. İşletmesinde aşçı çalıştırmak isteyen bir kurum bunun ek maliyetlerine katlanmak zorundadır. Pek çok farklı eşya almak durumunda kalmaktadır, bu yüzden işletmeler son dönemde evde yemek yapmak isteyen ev hanımlarına ulaşarak günlük belli periyotlarda yemek hazırlamakta ve işletmelere bunun servisini yapmaktadır. Böylece işletme çok daha uygun maliyetlerle yemek yaptırmış olmaktadır. Evde yemek hazırlamak isteyen kişiler böylece hem keyifli şekilde kendi evinden kendi mutfağından çalışmaktadır.

Evde yemek yapmak ve para kazanmak pek çok ev hanımı için güzel bir ek iş olsa da bazı ev hanımları için bu uygun değildir, çünkü evde hazırlanan pek çok yemek farklı koku yaymaktadır bu da rahatsız edici olduğu söylenmektedir. Evde yemek yaparak para kazanmak isteyen kişiler hem kendileri için ek gelir sağlamış olmaktadır hem de işletmenin ekstra personel maliyetini ortadan kaldırmaktadır. Bu da işletme için büyük avantaj anlamına gelmektedir.

Evde Yemek Yapıp Satmak

Son yıllarda ev yemeklerinin büyük ölçüde artış göstermesi, ev yemeklerinin gittikçe popülerliğinin artması ile ev yemeklerine eğilim bir hayli yüksektir. Ek iş yapmak isteyen kişiler de bu ev yemeklerini kendi evlerinde üreterek işletmelere servisini yaprak para kazanabilmektedir.

Evde yemek yapmak isteyen kişilerin bir takım hijyen kurallarına uygun yemekler çıkarması zorunludur. Bunların en başında hazırlanan yemekleri kişi sayısına göre bölerek kapalı kutular halinde servis yapmalıdır. Firma ile aranızdaki anlaşmaya göre ister firmaya servis yapabilir isterseniz, belli saatlerde evinizden yemeklerin alınmasını tercih edebilirsiniz. Böylece evde yemek yaparak sizler de ailenize ek gelir sağlamış olacaksınız.  İş verenler de personeline hakiki ev yemekleri yedirerek verimin artmasını sağlayacaklardır.

Evde Yemek Yapma İşi Veren Firmalar 2022

Evde yemek yapma işi sanıldığı kadar kolay olmamakla beraber yemekler ile arası olmayanların sıkıcı ve para kazanamaması şekline dönüşebilir. Zira yemek yapmak aşk işine benzetilir, yemek yapma aşamasında herşeyden zevk almayı bilenler hem eğlenerek güzel bir yemek servisi yapacak hem de bunun karşılığında para kazanacaklar.

Evde yemek yapma işi veren firmalar tüm il ve ilçelerinde aktif olarak bulunur. Yemek fabrikalarının olmadığı bir ilçe neredeyse yoktur. Hali ile sizler ev ortamında bu yemek yapma işini alarak, firmalardan daha uyguna satışını yapabilirsiniz. Peki hangi tür yemek türleri satılıyor? Bunları kıyasladığımızda her bayanın rahatlıkla yapabileceği yemek çeşitlerinin olduğunu söyleyebiliriz. Bunlar;

 • Yaprak salma dolması yaparak
 • Pilav
 • Nohutlu yemekler
 • Kuru fasülye
 • Tatlı çeşitleri
 • Lahana sarması
 • Güveç
 • Ayran çorbası
 • Babakılıç
 • İçli köfte
 • Kelle paça
 • Balık yemekleri

Daha adını sayamadığımız birçok çeşit yemekleri yaparak, satışa geçmek mümkün. Özellikle batı tarafında iseniz pilav üstü nohut en fazla satılanlar arasında. Bir tabak pilav üstü nohutun fiyatı 25 TL’den satılıyor. Yine aynı şekilde pilav üstü tavuk ise tabağı 20-30 TL arasıdır. Burada esas faktör firmalar ile iletişim kurmadan doğrudan kendiniz yemek satışını yaparsanız daha fazla para kazanırsınız. Ancak sahaya inmeyenler veya inmek istemeyenler, bu gibi ek iş veren firmalar ile iletişim kurarak, malzemeleri veren işverenler tarafından sadece yemek yapma karşılığında gündelik bazda yemek türlerine göre 150 – 200 TL arasında kazanabilirsiniz.

Sizlerde evde yemek yaparak paketleme işi‘ne başvuru yapmak istiyorsanız, aşağıdaki yorum alanından bizlere mail ve numaranızı bırakmak yeterli olacaktır. En kısa sürede sizlere geri dönüş sağlanarak, firmaların iletişim bilgileri verilecektir.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku