Halkbank Paraf Para Puan Kullanılan Siteler 2024

Halkbank kredi kartı olan paraf kart kullananlar, harcama karşılığında kazanmış oldukları paraf para puan kullanılan siteler 2024 yılı dahilinde hangileri olduklarını merak edebilir. Zira paraf para geçen yerler söz konusu akaryakıt istasyonları, marketler ve bazı internet siteleri olarak geçmekte! Halk bankasından yapılan açıklamalara göre paraf puan kullanılan alışveriş siteleri 2024 güncel bazda aşağıdaki ekranda listelenmiştir.

Paraf Puan Kullanılan Alışveriş Siteleri 2024

Bildiğiniz gibi bankalar arası rekabet hızla artmakla beraber düşük komisyonlu krediler, masrafsız kredi kartı gibi bankacılık ürün ve hizmetleri sunarken, müşteri kaybetmemek adına bir takım girişimler yapmakta. Hali ile müşterinin ilgisini çekmek isteyen bankalar, başta kredi kartı olmak üzere yapılan harcama sözüne belirli tutarlarda paraf puan verebiliyor. Bu bankalardan biri de halk bankası olup, devlet bankaları arasındaki yerini almıştır.

Halk bankası müşteri, kullanmış olduğu paraf kart sayesinde yaptığı her harcama tutarı üzerinden paraf puan kazanmakta. Ancak kazanılan paraf puanları kullanmak istediklerinde nereden ve ne şekilde yapacaklarını bilmemekte. Banka yapmış olduğu bilgilendirmelere göre paraf para geçen yerler hakkında güncel bilgileri müşterileri ile paylaşmakta.

Parafpara geçen alışveriş siteleri arasında;

 • Hepsiburada.com (hepsicüzdan hariç)
 • Trendyol.com (trend cüzdan hariç)
 • N11.com
 • Amazon.com.tr
 • Migros sanal market

Söz konusu parafpara kullanılan siteler 2024, belli başlı yerlerde sadece geçtiğini belirtelim. Ne yazık ki, fazla yerlerin olmaması halkbankası ile alakalı olup, anlaşma yapmadıkları için kazanmış olduğunuz para puanlar silinme tehlikesi olmakta. Madem paraf puan veriyorsunuz neden global bazdaki yerlerde kullanamıyoruz, diyenlerin sayısı giderek artmakta.

Yukarıda sıraladığımız alışveriş sitelerin gerek online gerekse de, direk şubeleri aracılığı ile parafpuan geçtiğini belirtelim. Özellikle market alışverişi yapacaklar doğrudan migros, a101 ve şok marketlerden herhangi bir mağazasına giderek, kazanmış oldukları paraf para veya puanları harcayabilirler.

Parafpara Nerede Kullanılır?

Yukarıda bahsettiğimiz gibi paraf para ne yazık ki, çok yerlerde geçmiyor. Hali ile bazı benzin istasyonları, marketler ve alışveriş sitelerinde geçmekte. En yaygın yerlere baktığımızda ise aşağıdaki ekran sizlere yardımcı olmakta. Bunlara bakarsak

Paraf para puan geçen çiçekçiler : Çiçeksepeti ve ödeal sistemleri

Paraf para puan geçen internet siteleri: N11.com, hepsiburada.com, trendyol.com, Teknosa, Regal, Vestel, Beko, apple, CARREFOUR HİPER, Arçelik, Bosch, Ödeal. BOSCH, VESTEL, ARÇELİK, SIEMENS, BEKO,İHLAS PAZARLAMA, PROFİLO, INDESIT, ADESE,YUNUS MARKET, ALİ PEHLİVANOĞLU,ÜLKER EDT,ÇETİNKAYA MAĞAZALARI, YUNUS MARKET, GÜRMAR MARKET, HAPPY CENTER, MİGROS, , CARREFOUR HİPER, CARREFOUR SÜPER.

Paraf puan para geçen akaryakıt firmaları: SHELL, OPET, PETROL OFİSİ, BP, TOTAL, LUKOİL, AYTEMİZ

şeklinde diyebiliriz. Koçtaş, Boyner, Mediamarkt, Tekzen gibi alışveriş sitelerinde de paraf puan geçtiği bilgisi gelmiştir. Son olarak N11.com sitesi aracı kurum olarak karşımıza çıkıyor. Buradan her hangi bir ürünü sepete ekleyerek, paraf puan sorgulama ekranı geliyor ise kullanabilirsiniz. Ancak geçen biz bunu kullandığımızda paraf puan göstermiş olup, ne yazık ki puanlardan çekim yapmamıştır n11. Hali ile kredi kartından harcama yapılmış olarak gözükmüştür. Bunun da altını çizerek uyarıda bulunalım. En mantıklısı ise parafpuan geçen alışveriş siteleri mağazaları konusunda migros bizlere çok fayda sağlayacaktır.

Paraf para puan geçen yerler mağazalar hakkında bilgi almak isteyenler; A101, şok ve migros tüm şubelerinden gönül rahatlığı ile harcama yapabilirler. Burada esas etken ödeme aşamasında kasiyere, parafpuan ile ödeme yapacağınızı dile getirmelisiniz. Paraf kart anlaşmalı üye işyerleri arasında birçok işletme var olup, bunlar üzerinden de paraf puan kullanmak mümkün. Zira aynı pos cihazından dileyenler ödemeleri paraf kart ile puanlarından yapabiliyor.

Halkbank Paraf Para Nerelerde Kullanılır?

Halkbank paraf kredi kartları kullanan müşteriler, harcama sonrasında paraf para yan banka puanı kazanır. Kazanılan bu paraf paraları ise paraf üye işyerleri rahatlıkla kullanabilirler. Özellikle günümüz şartlarında paraf para nerelerde kullanılır, paraf para geçen yerler en fazla merak edilenler arasında.

 • Hepsiburada.com üzerinde online alışverişlerde paraf para geçerlidir
 • N11.com sepet ekranında paraf kart bilgileri girilirken karşınıza paraf para miktarı çıkar.
 • Şok marketlerdeki herhangi bir şubeye giderek, ödemenin paraf para ile yapılacağını dile getirebilirsiniz.
 • Migros tüm şubelerinde paraf para geçerlidir
 • A101 çoğu şubelerinde ödemelerinizi paraf puan ile yapabilirsiniz.
 • Bim marketlerin tamamında yine aynı şekilde paraf puan kullanılabilir.

ParafPara Nedir? Nasıl Kullanılır?

Halkbank, müşterilerine geniş bir finansal hizmet yelpazesi sunan Türkiye’nin önde gelen bankalarından biridir. Banka, çeşitli ihtiyaçlara yönelik olarak farklı avantajlar sunan Halkbank kredi kartlarıyla müşterilerine çeşitli ödeme seçenekleri ve kazançlı fırsatlar sağlar.

Halkbank kredi kartları ile harcama yaparak parafpara kazanabilirsiniz. Parafcard ile alışveriş, yemek, seyahat ve diğer birçok kategoride özel indirimler ve kampanyalar sunarak müşterilere ekonomik avantajlar sağlar. Ayrıca, bankanın kredi kartı kullanıcıları, taksitli alışveriş, nakit avans gibi avantajlı ödeme seçeneklerinden de faydalanabilirler.

Halkbank kredi kartları, güvenlik ve kullanıcı dostu özellikleri ile öne çıkar. Müşteriler, internet bankacılığı veya mobil uygulama üzerinden kolayca kart hareketlerini takip edebilir, harcamalarını kontrol altında tutabilir ve fatura ödemelerini rahatlıkla gerçekleştirebilirler.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku