İzmir Evde Ek İş Fırsatları 2023 İzmir Part Time İş İlanları

Yurdun önemli kentlerinden biri olan İzmir evde ek iş fırsatları 2023 konusunda ek iş ilanları ile karşınızda. Sizlerde part time iş sahibi olmak veya kendi evinizde sizlere malzemelerin sunularak, para kazanmanızı sağlayan firmalar ile iletişim kurabilirsiniz. Ek iş ilanları 2023 olarak bir çok iş faktörü bulunmakta. Sizlerde bu virüs salgını nedeni ile bozulan iş hayatınızda ek gelir kazanmak istiyorsanız, doğru adrestesiniz.

İzmir ili ve çevresinde iş ihtiyacı olanlar veya part time iş isteyen gençler, ev ortamında rahatlıkla yapabileceğiniz işler burada.

İzmir Evde Ek İş Galoş Paketleme

Bu ilde meşhur iş türlerine bakarsak; galoş paketleme işi son yıllarda moda haline gelmiştir. Önemli bir kazanç söz konusu olmakla beraber, diğer iş türlerine de bakarak kararını vermek mümkün!Ege bölgesinin en yoğun nüfusa sahip olan illerinden birisi olan İzmir, oldukça büyük ve insan yoğunluğunun fazlaca olduğu bir kent olarak bilinmektedir. İzmir’de yaşayan kişiler ek iş olarak farklı sektörlerde çalışma şansları diğer ege bölgesi şehirlerine göre çok daha fazladır. Çünkü İzmir nüfusuna oranla daha fazla gelişmiş ve gelişmesinin yanında büyümüş olan bir kenttir. İzmir evde ek iş fırsatları özellikle organize sanayinin gelişmiş olduğu bölgelerde çok daha fazla olduğu bilinmektedir.

ELEKTRİK YARDIMI

Organize sanayi bölgelerinde küçük atölyeler bünyesinde sigortalı personel çalıştırmak istemediği için ek iş konusunda bu tür bir çalışma onların da işine gelmektedir. Dolayısıyla burada evde ek iş arayan kişiler için farklı bir kazanç kapısı aralanmak anlamına gelmektedir. İzmir evde ek iş fırsatlarını sizler için araştırdık ve aşağıda listeledik.

İzmir Telefon Kılıfı Süsleme İşi

 • Evde kablo paketleme işi,
 • Evde nazar boncuğu paketleme işi,
 • Kına paketleme işi,
 • Karton kutu paket yapma işi,
 • Bebek kıyafetleri süsleme ile ilgili işler,
 • Tespih yapımı işi,
 • Tütün sarma ile ilgili işler,
 • Davetiye katlama işi

Gibi pek çok iş kolunda çalışarak ek iş yapabilir ve gelir sağlayabilirsiniz. Pek çok firma birim fiyat üzerinden sizinle fiyat anlaşması yapmaktadır. Yani size kına paketi başına 10 kuruş ödeme yapacağı gibi belli bir anlaşma sağlamanız halinde günlük yapacağınız 300 paket kınadan günlük 230 lira gibi bir para kazanmak mümkün olabilmektedir. Böylece ay bazında toplamda bin lirayı bulan bir ek iş gelirine sahip olmuş olacaksınız. Bu iş kollarının dışında aşağıda yer alan iş kollarında da yine ek iş bulabilir ve çalışabilirsiniz.

İzmir Evde Ek İş İlanları Güncel

 • Editörlük ve makale yazımı ile ilgili işler,
 • Sabun paketleme işi,
 • takı ve süs eşyaları üretim sürecine yardımcı olmak,
 • örgü ve dantel yapım işleri,
 • Kurdele yapım işi,
 • Kurşun kalem veya tükenmez kalem yapımı işleri,

Daha aklınıza gelebilecek farklı üretim kollarında bu şekilde evinizde destek vererek kolay şekilde ek iş bulabilirsiniz. Bunların dışında sizlere önerdiğimiz bir iş kolu ise yemek yapma işleri. Yani bürolara yakın bir konumda oturuyorsanız, bu bürolarla irtibata geçerek evinizde günlük yemek yapabileceğiniz konusunda onları ikna etmeniz halinde kolay şekilde günlük yemek yaparak satabilirsiniz.

Ancak bu işi bulmak için şirket sahiplerinin size güvenmesi gerekiyor. Çünkü bu tür işler insanların sağlığını doğrudan etkileyeceği için firma yetkilileri için güven esastır. Güven sağladığınız takdirde günlük iyi bir para kazanabilir, mutfak ihtiyaçlarınızı giderebilir ve sevdiğiniz işi kolayca yapabilirsiniz.

Sizlerde izmir evde ek işi‘ne başvuru yapmak istiyorsanız, aşağıdaki yorum alanından bizlere mail ve numaranızı bırakmak yeterli olacaktır. En kısa sürede sizlere geri dönüş sağlanarak, firmaların iletişim bilgileri verilecektir.

İzmir Evde Ek İş Veren Firmalar

Sonuç olarak bakıldığında pandemi gerek ülkemiz gerekse de dünyada ekonomik sıkıntıların çıkmasına neden olması ile beraber vatandaşlar, farklı işlerde çalışarak ek gelir elde etme amacında. Hali ile bu gibi ek iş ilanları büyük öneme sahip olup, her gün binlerce kişi bu işlere başvurarak gelir kaynağı peşinde koşmakta.

Bireyler İzmir il ve ilçelerinde oturuyorlarsa ek iş veren firmalar ile doğrudan bağlantı kurmak isteyebilir. Bu durumda yapılması gereken işlerin zamanında teslimatına çabalamak verilen iş türüne göre kaliteli işçilik sınıfında ürünlerin paketlenmesini sağlama amacı taşımalısınız. Evde ek iş veren firmalar ile bağlantı kurmak isteyenler bizlere yorum alanından ulaşabilirler.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku