Maxipuan Geçen Akaryakıt İstasyonları 2021

İş bankası maximum kredi kartı kullanarak kazanmış olduğunuz maxi puanları dilediğiniz yerlerde harcamak mümkün.

Maxipuan geçen yerler başlığında akaryakıt istasyonları da mevcut olup, 2021 yılı dahilinde maxipuan geçen harcanabilen siteler ve alışveriş merkezleri dahil tüm bilgileri buradan öğrenebilirsiniz. Öncelikle şunu bilmenizde fayda var ; her akaryakıt kampanyasına katılarak puan kazanabilirsiniz. Genelde akaryakıt firmaları her ay farklı bir banka ile anlaşarak, bir kampanya düzenler. Bu ay opet, bonus kart ile kampanya yapmış ise gelecek ay için opet firması maximum kart ile anlaşabilir. Bunun için her ay sitemiz dahil bu gibi akaryakıt kampanyalarını takip etmenizde fayda olacaktır.

Maxipuan Geçen Yerler 2021

İş bankası kredi kartı bildiğiniz gibi maximum olup, limitleriniz dahilinde cepte nakit para olmasa dahi para yerine geçmektedir. Ülkemiz dahil tüm dünyada kullanılan maximum kredi kartı bir çok özelliği de adından fazlası ile söz ettirmeyi başarmıştır. Binlerce üye işyeri arasında bu kartınız ile yaptığınız kart harcamalarında dopdolu maxi puan kazanmak mümkün. Ayrıca her ay müşterileri ne sunmuş olduğu maximum kart kampanyaları başlığını inceleyerek, en az 100 TL ve üzeri maxi puan kazanma imkanı var.

Ülkemiz için maxi puan harcama yerleri başlığına baktığımızda başta alışveriş mağazaları göze çarpsa da, internet sitelerinde de kullanabilir ve anında bozma işlemi yapabilirsiniz. Bu nedenle bir çok iş bankası müşterisi kazanmış olduğu puanları nasıl ve nerede harcayacaklarını tam olarak bilmemekte. Bunun için bizleri takip etmeyi unutmadan güncel bilgileri buradan öğrenebilirsiniz. Bu sitelere bakarsak;

 • Hepsiburada
 • Gittigidiyor
 • N11
 • Hızlıal
 • Gratis
 • Migros

şeklinde sıralanabilir. Ancak konumuz dahilinde maxi puan biriktiren ve harcamak isteyenler, hangi akaryakıt istasyonlarında kullanacaklarını da öğrenmek istemekte.

Maxipuan Geçen Akaryakıt İstasyonları

Maximum akaryakıt kampanyaları her ay güncellemekle beraber aktif ve bol puanları firmaları sizler için derlemek istedik. Genelde petrol ofisi ile eş zamanlı çalışan iş bankası, bunun için birçok akaryakıt kampanyası için genelde önceliği petrol ofisine vermektedir. Kampanya şartlarını sunarak, nasıl maxipuan kazanacağınızı ve ne kadar sürede kullanılması gerektiğinin tüm detaylarını sizler ile paylaşmaktadır. Peki hangi firmalar da bu maxipuanları kullanabilirsiniz?

 • Petrol Ofisi
 • Opet
 • Shell
 • Total
 • BP

Araç sahipleri aracı için alacağı benzin ve otogaz alımları için bu firmaları kullanabilir. Burada dikkat edilmesi gereken en önemli husus; ayrı günlerde kart harcaması yapılmalıdır. Genelde bu kampanyaları incelediğimizde her biri farklı günlerde olmak üzere en az 125 TL (150 TL de olabilir) ve üzeri akaryakıt alımlarında 4. kez alımına işte şu kadar maxi puan kazanabilirsiniz; kampanyası düzenlenmektedir.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku