Teknosa Taksitli Telefon (2021 TAKSİT SEÇENEKLERİ)

Teknosa telefon kredisi son zamanlarda önemini giderek artırmakla beraber, tüketiciler telefonu almak istediklerinde dilerse kredi üzerinden taksitli bir şekilde ödeyerek, beğendikleri cep telefonunu satın alabilir. Yapılan son BBDK düzenlemelerinin ardından kredi kartına yeni bir taksitlendirme seçeneği getirilmişti. Buna göre cep telefonu satın almada taksitli yapma aşamasında sadece ticari kredi kartları ile mümkün kılınmıştı. Ancak firmalar, giderek talebin azalması ve piyasa hacminin yeniden rayına oturması için bir takım kampanyalar sundu. Bunlardan biri de teknosa telefon kredisi olarak adından fazlası ile söz ettirdi. Bildiğiniz gibi teknosa taksitli telefon satışı yapmakla beraber en yeni mobil cihazları satın almanın önünü açmıştır.

Teknosa Kredi 2021

Öncelikle teknosa kredi ile 2021 yılı dahilinde diğer adı ile ing bank tekno kredi olarak adlandırılmakta. Söz konusu bu kredi türü için mağazadan çıkmadan bunu kullanabilirsiniz. Tabi öncelikle bu kredi türü için başvuru şartları olmakla beraber bunun yerine getirilmesi esas kılınmıştır. Mağazada iseniz cep telefonu menüsünden mesaj bölümüne giderek büyük harfler ile TEKNOSA yazın ve boşluk bırakarak kendi TC numaranızı yazarak 2229 a mesaj atmanız gerekiyor. Kısaca TEKNOSA TCKN şeklinde. Sonrasında teknosa mağazalarında bulunan ing bank hizmet noktası göreceksiniz. Oraya size yanıt gönderilen mesajı göstermeniz gerekiyor ve başvuru evraklarını hemen oradan imzalama aşamasına geçiyorsunuz. Kredinizin anlık olarak teknosa mağazalarında bakiye olarak düşmekle beraber beğendiğiniz cep telefonunu kolayca satın almanın önü açılmış olacaktır. Hemen kararınız teknosa taksitle telefon ise acele etmenizde fayda var!

Son zamanlarda uygulanan bir yasak üzerine kredi kartıyla taksitli şekilde telefon alma kaldırıldı. Bu durum cep telefonu satışlarında oldukça büyük bir düşüş yaşattığı için bankalar bir araya gelerek bir çözüm geliştirdiler ve ihtiyaç kredisi oluşturmaya başladılar. İhtiyaç kredileri sayesinde kredi kartlarında sunulmayan taksit imkanlarıyla cep telefonu satışlarında artış başladı. Vatan markası da taksitli telefon satışlarına başladı. Vatan taksitli telefon satışları sayesinde kredi kartıyla yapamadığı satışları yapmaya ve karını yükseltmeye başladı. Vatan markası FibaBanka ile anlaşarak taksitli cep telefonu 15 aya varan vadelerle müşterilerine sundu.

Sizlerde teknosa taksitle telefon alma aşamasında iseniz bu haberi okumanızda fayda olacağını düşündük!

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku