Acun Ilıcalı Telefon Numarası 2021

4

Ekonomik durumu çok iyi olan ve sosyal yardımlaşmada önde olan Acun Ilıcalı’ya ulaşmak isteyenler acun ılıcalı cep telefon numarası 2021 yılı dahilinde ne olduğunu öğrenmek isteyebilir. Zira Acun Whatsapp Numaraları oldukça popüler. Öncelikle şunu bilmenizde fayda var Acun medya CEO’su yani firmanın genel müdürü Ebru Atasav Tahrancı karşımıza çıkıyor.

Acun Ilıcalı Telefon Numarası

Sizlere hemen TV8 kanalının sahibi olan Acun Medya olarak tanınan Acun Ilıcalı’nın telefon numarası şudur demek isterdik (0532 xxx xx xx ). Ancak bildiğiniz gibi KVKV dediğimiz Kişisel verilerin korunması kanunu kapsamında bir şahsa ait cep telefon numarası, bilgileri vb. verileri paylaşmak veya yaymak suç kapsamındadır. Bu nedenle bu gibi bilgileri net ortamında bulmanız oldukça zor olup, özellikle ünlü sanatçıların ve zengin iş adamlarının telefon numaraları gibi bilgileri almak imkansıza yakındır!

Ancak hemen endişeye kapılmayın zira Acun Ilıcalı’ya ulaşmak sanıldığı kadar da zor değildir. Bir kaç detay vererek, ünlü yapımcıya kısa sürede ulaşabilir hatta ilgili personelden cep telefon numarası, whatsapp numarası gibi önemli bilgileri de alabilirsiniz. Tabi bunun için yapılması gereken bir kaç püf nokta olacaktır. Bu da insanların zekasının ne kadar sivri akıllı olduğunu gösterecektir. Yani karşımızdaki dünya starı olsa bile sıradan insanlar ile konuşamaz gibi bir yaptırım olamaz. Bildiğiniz gibi para her kapıyı açar sözü işte bu nedenlerden dolayı devreye girebiliyor.

Acun medya iletişim ( +90212 304 88 88 )konusunda oldukça hassas olup, sadece Türkiye’de şirketleri bulunmamakta. Dünya’nın bir çok ülkesinde acun medya şirketlere sahiptir. Başta TV kanalları olmak üzere lisanslı programları ile adından fazlası ile söz ettirmiştir. TV8 ve TV8,5 yayın kanalları olup, her yıl üstün başarılara imza atmaya devam etmektedir. Acun medya iletişim adresi ise şu şekildedir.

Levent Mah. Hayat Sok. No 4 Besiktas
34000 Istanbul
TURKEY

Acun Ilıcalı’ya Nasıl Ulaşabilirim?

İşte en önemli kısım burası oluyor zira acuna ulaşmak için bilmeniz gereken detaylar söz konusu. Öyle hemen ulaşmak da ne yazık ki zor bunun için yapılması gereken adımları sizler için araştırdık ve gerçekten de acun bey ile iletişim kurup, hatta dakikalarca bile konuşmak mümkün. Acun Ilıcalı telefon numarası cep telefonu ve iletişim adresi dahil bilgiler burada. Acunun instagram adresi (acunilicali) ise burada

  • Öncelikle acun medya üzerinden arama yapmalıyız. 0212 304 88 88 TV8 numarası olup, dahili numarayı tuşluyoruz. Genelde bilmediğimiz için tv8 müşteri hizmetleri karşımıza bir kaç saniye sonra çıkacaktır.
  • Sonraki aşamada reklam vermek istediğinizi belirtip sizleri reklam ve danışmanlık servisine yönlendirecekler. Burada ya farklı bir numara veriliyor ya da doğrudan bağlantıya geçiyorsunuz.
  • Daha sonraki aşamada reklam danışmanı ile ne tür bir organizasyon vs. yapacağınızı detaylıca telefonda konuşuyorsunuz. Ancak burada sivri zekamız devreye giriyor. Reklam aşamasında kullanılacak kişinin Acun Ilıcalı olacağını belirtin ve kendisi ile konuşmak istediğinizi, global bir reklam olduğunu dile getirin (godaddy, amazon, ebay vb.)
  • İlgili personel bu gibi reklam düşüncesinde olanlara doğrudan üst yetkiliyi yönlendiriyor. Burada yine Acun Ilıcalı karşınıza çıkmıyor yani bir üst görevli ile görüşüyorsunuz tabi bu işlemler için saatler harcanabilir zira karşınızdaki Ali Veli değil koskoca Acun Ilıcalı.
  • En son aşamada diyeceğiniz cümle şu olmalı, ” Global bir reklam anlaşması için Acun bey ile randevu talep ediyorum telefonda sadece onunla konuşabiliriz ” deyip, iletişim numarası bırakın. Ortalama 6 saat içinde mevcut duruma göre Acun bey sizin ile iletişim kuracaktır.