Adana Evde Ek İş İlanları 2023 Seyhan Ceyhan

Adana evde ek iş ilanları ile fırsat yakalamak isteyenler öncelikle nasıl bir iş alacağını öğrenmek isteyebilir. Zira Adana, Seyhan ve Ceyhan ilçelerinde paketleme işi çok kolay. Bana sadece iş lazım parası önemli değil, diye düşünenler bizce yanlış düşünmekte. Zira iş ne olursa olsun bizim amacımız öncelikle işin önemi kadar verilen tutarlar. Acaba bu tutarlar sizler için ne kadar önemli, verilen maaşlar sizlerin bütçesi ile uyumlu mu? İşte bu gibi sorulara yanıt bulmak sizler adına önem arz edecektir.

Adana Evde Ek İş Tespih İşi Verenler

Ekonomik şartların zorlaşması ve insanların günden güne alım güçlerinde yaşanan düşüşler pek çok kişiyi ek iş yapmaya zorladı. Artık günümüzde tek kişinin çalıştığı maaş ile geçinmek ek iş yapmadan bir yaşam sürdürmek neredeyse imkansız bir duruma geldi. Bu yüzden bizler de adana evde ek iş fırsatları konusunda Adana bölgesinde yaşayan vatandaşlar için sizlere aktarmak istedik. Adana evde ek iş arayanların sürekli takip ettiği başlıklar arasında. Özellikle Adana, Seyhan, Ceyhan il ve ilçelerinde ek iş arayanlar, evde tespih işi ile uğraşarak para kazanabilirler.

Ek iş yapmak istediğinizde kendi yetenekleriniz doğrultusunda ilgi alanlarınıza göre ek iş yapmanız son derece mümkün olan bir durumdur. Fakat eğer ki diyorsanız benim bir yeteneğim yok sadece ek iş arıyorum o zaman sizlere evde ailenizle ortak bir şekilde yapabileceğiniz ek iş fırsatlarının neler olduğundan bahsedeceğim.

Evde ek iş yaparak siz de çeyiz eşyalarınızı alabilir, mutfak giderlerinizi karşılayabilir, aylık faturalarınızı ödeyebilir, taksitlerin içi para biriktirebilir, boş zamanlarınızı değerlendirebilir ve aklınıza gelen diğer tüm ihtiyaçlarınızı ek iş yaparak sağlayabilirsiniz. Bu yüzden ek iş yapmanın aile ekonomisi için büyük faydaları ve katkıları vardır.  Bizler de aşağıda sizlerin evde neler yapabileceğinizi ve evde hangi alanlarda çalışmalar yapabileceğinizi listeledik.

Adana Evde Ek İş Paketleme İşi Verenler

Makale yazımı ve editörlük işleri, eğer ki eğitim seviyeniz iyi durumda ve klavyeniz hızlı ise o zaman evde kolay şekilde makale yazımı işleri yapabilir, günlük 50 ila 100 lira arasında bir gelir kapısı açabilirsiniz. Bunu yapabilmek için kendi ilgi alanınız olan sektörler doğrultusunda makaleler üretmek ilk etapta sizin için çok daha faydalı olduğu gibi müşterilerinizin de daha fazla sizinle çalışmasını sağlayacaktır.

 • Nazar boncuğu paketleme işi,  evde ev hanımlarının özellikle tercih ettiği işlerden birisidir, herhangi bir yetenek gerektirmeden kolay şekilde nazar boncuğu paketlemesi yaparak para kazanabilirsiniz.
 • Kına paketleme işi, herhangi bir özel yetenek gerektirmeden titiz çalışmak şartı ile kına paketleyerek sizler de ev ekonomisine katkıda bulunabilirsiniz. Kına paketleme işi pek çok kişinin kolay şekilde yapabileceği işlerden birisidir.
 • Karton kutu katlama işi, bu iş kolu biraz yetenek gerektiren ancak enerjik olan pek çok kişinin kolay şekilde kapabileceği iş kollarından birisidir.
 • Kuruyemiş ayıklama ve paketleme işi, bu iş kolu da yine evde yapılacak kolay işlerden birisidir. Ancak bu iş kolu diğerlerine göre biraz sıkıcı olabilir.
 • Tespih yapımı işi, ülkemizin pek çok yerinde tespih camilerimizde ve evlerimizde kullanılmaktadır. Bu yüzden her geçen gün tespih ihtiyacı doğmaktadır. Evlerde tespih yapım işi önemli bir ek iş modelidir.
 • Bebek kıyafetleri süsleme işi, bebek kıyafetleri süsleyerek kolay şekilde hem eğlenceli hem de kolay şekilde kendinizi geliştirebilirsiniz.
 • Tütün sarma işi, sizler de evinizde kolay şekilde tütün sararak arzu ettiğiniz gelir modeline kavuşabilir, aile ekonomisine katkı sağlayabilirsiniz. Bu iş modeli çok tutulmasına rağmen yasaklananlar arasındadır.

Adana Ceyhan Seyhan Ek İş İlanları Güncel

Davetiye katlama işi, günden güne artan düğünler ve neticesinde doğan davetiye ihtiyaçları doğrultusunda sizler de evinizde davetiye katlayarak aile ekonomisine katkıda bulundun.

Bunların dışında; mandal yapımı işi, ahşap oyuncak montajı, defter kaplama işi, kurşun kalem veya tükenmez kalem montajı işi, kurdele yapımı işi, örgü ve dantel yapımı, yapay çiçek yapımı, takı ve süs eşyaları yapım, sabun paketleme işleri gibi pek çok farklı iş modeli ile kendinize ek iş yaratabilirsiniz.

 • Ceyhan evde kalem paketleme işi 250.000 adet hazır iş!!!
 • Ceyhan evde davetiye paketleme işi 125.000 aktif iş online
 • Ceyhan evde priz montajı paketleme işi 75.000 adet montajı yapılacak!
 • Seyhan ilçesinde ek iş veren firmalar adına yüzlerce kişi aranıyor!
 • Seyhan ilçesinde evde ek iş ilanına başvurup para kazanmak isteyenler

Seyhan ilçesinde bulunanlar, doğrudan bizlere ulaşarak ek iş ilanlarına başvuru yapabilir. Ayrıca Adana’nın en büyük ilçelerinden biri olan Ceyhan da bulunan vatandaşların da bu gibi işleri alabileceğinin altını çizelim.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku