Evde Nikah Şekeri Yaptıran Yerler 2023 NİKAH ŞEKERİ FİYATLARI

Başta Ankara’da evde nikah şekeri yaptıran yerler olmakla beraber, yurdun birçok il ve ilçesinde ek iş veren firmalar bulunmakla beraber asgari ücretin üzerinde bir ek gelir kazanç söz konusudur. 2023 yılı dahilinde evde nikah şekeri paketleme işi, son derece fazla tutulan iş modelleri arasında. Ürünleri sizler ile anlaşan firma şahsen olarak getiriyor ve belirli bir süre veriliyor. Ortalama olarak her hafta sonunda nikah şekeri paketleme işi ile haftalık en az 1500 lira kazanç mevcut. Nikah şekeri paketleme yaparak veya bunları imal edip nikah şekeri alan yerler konusunda bilgi alabilirsiniz.

Evde Nikah Şekeri Yaptıran Yerler Nerede?

Son yıllarda ek gelir konusunda önemli bir arayış söz konusu olmaya başladı. İnsanlar hem ek gelir sağlamak için hem de sabit iş arama süreçlerinde geçimlerini sağlayabilmek için çeşitli yollar aramaya başladı. Özellikle de evde yapılan işler bu yönde son derece popüler. Evde yapılan işler içindeyse yeni iş kolları gelişmeye başladı. Bu yazımızda ise nikâh şekeri paketleme işinden bahsetmek istiyoruz…

Sizlerde evde nikah şekeri işi ile hanenize ek getiri sağlayabilirsiniz. Başta Ankara olmakla beraber, İstanbul, Tekirdağ, Adana, Gaziantep, İzmir gibi önemli sanayi illerinde siparişler söz konusudur. Yerine göre bu il ve ilçelerde değişebilir. Bildiğiniz gibi evde nikah şekeri yaptıran yerler konusunda yeterli bilgiye sahip olmayabilirsiniz. Birçok atölye ve firmalar ev ortamında bu işleri yaptırmakla beraber çok kara geçtiklerinin altını çizelim.

Ekonomik sıkıntılar her kesimi etkilerken, işverenlerin de geliri düşmeye başladı. Atölyelerin kirası, çalışanların maaş ve sigortaları gibi giderler, gelirler karşısında artmaya başladıkça maliyetlerin azaltılmasına dönük yeni yollar aranıyor. Evde yapılan diğer birçok iş gibi, nikâh şekeri paketleme işinin de evlere verilmesinin çıkış noktası işverenin maliyetini düşürmek…

Nikah Şekeri Yaptıran Yerler Adresleri

Evde nikâh şekeri yaptıran yerler ile paketleyerek günde 200 TL ile 250 TL arasında gelir sağlamak mümkündür. Özellikle nikâh törenlerinin arttığı yaz mevsiminde ve hemen öncesindeki hazırlık sürecinde, yani bahar aylarında sektörün talebi arttığı için iş alım şansı yüksektir. Evde nikâh şekeri paketleme işinde alınabilen ücret adet bazlıdır. Yani 10 adet, 50 adet, 100 adet gibi miktarlar baz alınarak ödeme alınabilmektedir. Ödemeler günlüktür ve alınan işin iyi şekilde özenli olarak yapılması durumunda daha fazla iş alınması muhtemeldir.

Evde nikâh şekeri paketleme işi daha çok İstanbul, Ankara, İzmir gibi nüfusu yüksek şehirlerde ve böyle şehirlerin çevresindeki bölgelerde daha rahat bulunabilmektedir. Hem ev hanımları hem öğrenciler hem de aileler için düzenli olarak ya da haftanın uygun günlerinde talep edilebilir. Sadece bu iller olmamakla beraber yurdumuzun çoğu il ve ilçelerinde paketleme işi verilmektedir. Diyarbakır, Hakkari, Siirt, Muğla, Kocaeli, Gebze vb. illerde paketleme işinde çalışmak isteyenler bizlere ulaşabilir.

Nikah şekeri işi ile aylık bazda en az 6000 TL ve üzeri kazanmak mümkün! Ankarada evde nikah şekeri yaptıran yerler ve benzeri tüm soruların yanıtları bir tık uzağınızda.

Evde Nikah Şekeri Yapımı Nasıl?

Adından da anlaşılacağı gibi nikah şekeri yapma amaçları, düğün, nişan ve kına gibi önemli günler için hediye için sunulmakta. Gelen davetliler veya misafirlere ikramlık olarak verilen nikah şekeri, amaçlarına göre kaliteli, orta ve ucuz olarak sınıflandırmak mümkün. İçerisinde kaliteli badem şekeri, beyaz şeker, kına gibi önemli malzemeler ile doldurularak, misafirlere verilmektedir. Evde nikah şekeri işi veren firmalar iletişim adresleri ve tüm detayları buradan öğrenebilirsiniz.

Evde nikah şekeri yapımı sanıldığı kadar zor değildir. Eliniz pratik ise çok rahat bir şekilde şekerleri paketleyerek, işlemi bitirmiş olabilirsiniz. Evde nikah şekeri işi son aylarda fazlası ile merak edilenler arasında.

Adıma kredi çekilmiş mi? Tıkla öğren!

Paketleme işini veren firmalar, genelde sigorta ve işçi masraflarından kurtulmak için bunu ev ortamına yaymaktadır. Zira kar marjlarına baktığımızda normalinden kat ve kat fazla daha da kara geçmektedir ev işleri verdiklerinde. Bu nedenle firmalar, sağlam sipariş sunan kişileri veya aileleri seçmektedir. Yani bir hafta sağlam teslim edip, kalan günlerde aksilik yapanlar ile çalışmazlar. İş süreklilik olması nedeni ile her gün sipariş gelecektir.

Sizlerde evde nikah şekeri işi veren firmalar iletişim kurmak istiyorsanız bizlere mail adresimiz siberalemi@hotmail.com dan email atabilirsiniz.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku