Evde Kına Paketleme İşi Veren Firmalar 2023 DÜĞÜN NİŞAN

Evde kına paketleme işi veren firmalar 2023 yılında da devam etmekte. Söz konusu ek iş arayanlar için bulunmaz bir gelir kapısı olan kına paketleme ve satışı ile ayda kısa sürede asgari ücret kadar bir gelir kazanmak mümkün. Söz konusu kına paketleme işi sayesinde ek iş veren firmalar, kolayca iletişim kurabileceksiniz. Bu sayede gelir sağlamış olacak ve haneye para getirebilirsiniz.

Evde Kına paketleme işi sanıldığı kadar zor değildir. Hem eğlenceli hem de işe bağlı olarak para kazandıran ek iş ilanları arasında gösterilebilir. Zira işkur iş arayanlar buradan bilgi alabilir.

Evde Kına paketleme işi nasıl yapılmakta?

Kredi kartları ve kredi kullanımının günümüzde hızlıca artması kaynaklı pek çok kişi maddi anlamda sıkıntılar yaşayabilmektedir. Bu sıkıntıların üstesinden gelebilmek için ev hanımları farklı alternatif ev ekonomisine destek işleri aramaktadır. Bu iş de onlardan birisidir, evde fazla zamanınız varsa ve evde yapacak ek iş arıyorsanız mutlaka bu yazımızı sonuna kadar okumanızı tavsiye ederiz. Evde kına paketleme iş inedir nasıl yapılır ve evde kına paketleme işinin genel olarak nasıl alınacağı ve ortalama kazançları ve aylık kazançları gibi temel konuları detaylı bilgileri yazımızda bulabileceksiniz.

Ülkemizde işkur iş ilanları giderek önemini artırmakta. Bu durum insanların pandemi dönemi sonrasında işsiz kalmasına neden olması sonrasında artan ekonomik sorunlar nedeni ile bir an önce iş bulma amacına yöneltti. İşte sizlere büyük fırsat; kına paketleme işi ile kolayca ev ortamında gündelik bazda çalışarak, verilen işi zamanında teslim edilmesi sonrasında para kazanma fırsatı.

Evde kına paketleme işi diğer evde yapılacak ek işlere göre biraz daha farklı bir iştir, çünkü bu işte evinize çuvallar ve koliler halinde gelen kınaları küçük paketlere yerleştirmeniz gerekecektir. Evde kına paketleme işi diğer işler yani toka paketleme, mandal paketleme ve balon paketleme gibi işlere oranla biraz daha zahmetli olduğu söylenebilir. Zahmetlidir çünkü, evinize kına dökülebilir, dökülen kına parçacıklarını temizlemek ise oldukça zor bir iştir.

Uzun süre halıda ya da farklı alanlarda kalan kına partikülleri halının, fayansın rengini değiştirebilir. Bu yüzden evde kına paketleme ek iş yapacak olan kişiler mutlaka müsait bir ortam yaratmalı ve çalışma alanını bir naylon üzerinde yapmalıdır. Bu hem sizin hem de ev temizliğiniz için oldukça önemlidir.  Kına paketleyerek para kazanmak isteyenler, önce çevresinde bu tür organizasyon işi yapan atölyeler veya dükkanlara bakarak, paketleme yapıyor musunuz, tarzında bilgi yoklamalıdır.

Paketleme işinden ne kazanırım? Nasıl başvuru yaparım?

Evde kına paketleme işi firmanın isteklerine göre farklı şekillerde olabilir. Paketlere ne kadar kına konulacağı, boş paketler temini ve diğer koşullar size firma tarafından bildirilecektir. Bunun neticesinde firma size genel olarak evde sağlıklı çalışabilmek adına şu malzemeleri temin etmekle yükümlüdür; ölçek, kına ambalajı, kına kutusu, koli, maket bıçağı, koli bandı, yapıştırıcı bant gibi. Bu ürünleri firma size temin ettiğinde artık çalışmaya başlayabilirsiniz. Tabi son olarak firma ile ortalama paket başına ne kadar kazanacağınızı da konuşmayı unutmayın. Firmalar kendi belirledikleri fiyat doğrultusunda ortalama 25 kuruş dan başlatarak paket başına ödeme yapmaktadır. Bu miktar şehirden şehre, bölgeden bölgeye göre oldukça farklılık gösterebilmektedir.

Bu yüzden firma ile pazarlığı en başta sıkı yaparsanız, sonrasında rahat edeceğinizi söyleyebiliriz. Günlük ortalama 100 paket kına yaptığınızı farz edersek, paket başına 20 kuruş ödeme aldığınızı düşündüğümüzde günlük 250 TL gibi bir kazanç anlamına gelir, bu da ortalama aylık 7000 TL civarında gelir demektir. Bu yüzden paket başına aldığınız ücret önemlidir, bu oranı ne kadar yukarı taşırsanız aylık kazancınız da o oranda artacaktır. Paket başına 1 kuruş artış bile (günlük beş yüz paket yaptığınız varsayılmıştır) günlük 5 lira fazladan gelir anlamına gelir, bu da aylık 8500 TL demektir.

Kına paketleme işi verenler

2023 kına paketleme işi veren firmalar ve atölyeler oldukça fazla olup, düğün ve nişan gibi özel gece organizasyon yapanlar ön plana çıkıyor. Bunlara doğrudan ulaşarak, kına paketleme işini kendinizin yapacağını belirtmeniz ve ücret anlaşması yapabileceğinizi belirtelim. Günümüz şartlarında kına paketleme işi tüm il ve ilçelerde bulunmakla beraber evlenecek veya nişanlanacak çiftlerin vazgeçemediği ürünler arasında. İşkur evde ek iş arayanlar doğru yerde.

Sizlerde evde kına paketleme işi‘ne başvuru yapmak istiyorsanız, aşağıdaki yorum alanından bizlere mail ve numaranızı bırakmak yeterli olacaktır. En kısa sürede sizlere geri dönüş sağlanarak, firmaların iletişim bilgileri verilecektir.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku