Coca Cola Bayiliği Nasıl Alınır, Şartları Neler? (BAYİLİK ALMA BAŞVURUSU)

0

Dünyanın lider içecek şirketlerinden biri olan coca cola bayiliği nasıl alınır başvuru şartları ve bayilik alma başvurusu hakkında bilmediğiniz çok çarpıcı detaylar burada. Söz konusu koka kola bayilik almak istiyorum diyenler detayları bilmeden bu işe girmek istediğinde olumsuz şartlardan dolayı cayabilir. Zira ilgili bayilik almak için belirli tutarlarda teminat yatırmanız gerekiyor!

Coca Cola Bayiliği Açmak

Coca Cola bayiliği açmak isteyen kişiler gerekli şartları yerine getirdiği takdirde, çok rahat bir şekilde bu amacı hayata geçirebilirler. Yüksek oranda kazanç vaat eden bu bayilik sistemi, Dünyaca ünlü bir markanın güvencesi altında uzun zamanlı olarak kazanç kapısı haline gelebilir.

Dünya çapında en çok tüketilen içeceklerden biri olarak bilinen Coca Cola fiyatlarında beliren artış, özellikle konudan daha fazla gelir elde etmek isteyenler tarafından cazip bulunmaktadır. Bu nedenle markadan bayilik almak isteyenlerin sayısı günden güne artmaya devam eder. Üstelik marka tarafından belirlenen bayilik açma fiyatı da oldukça düşük tutulmuştur. Bu şekilde düşük bir maliyet üzerinden, uzun zamanlı olarak karlı bir işe giriş fırsatı yaratabilirsiniz. Yani her açıdan bayilik açmak için ideal bir seçim olarak bu aşamada karşınıza çıkacaktır.

Coca Cola Bayiliği Nasıl Açılır?

Coca Cola bayiliği almak şartlara uygun olup olmadığınızın incelemesi yapılacağından dolayı belirli bir zaman alacaktır. Başvuruda bulunanların tam olarak markanın aradığı şartlara uygun olması konu hakkında aranan en önemli detayların başında bulunur. Bayilik açmak için başvuruda bulunanlar Coca Cola ekibi tarafından bazı kriterlere göre inceleme altına alınır. Uygun bulunduğu takdirde, karşılıklı anlaşma sağlanarak bayilik alınabilir. Bu sürece dahil olmak isteyen kişilerin Coca Cola İletişim Merkezi numarası olan 444 30 40 numarasından başvuruda bulunması gerekecektir.

Bayilik alan kişiler anlaşılan fiyat üzerinden satış yaparak kar elde edebilirler. Özellikle hızlı bir kazanç kapısı arayanlar için doğru bir seçenek olarak gösterilmiştir. Bayilik almak için uygun bir hizmet alanı aranmaktadır. Firma tarafından belirlenen diğer güncel şartlara ise, iletişim merkezi numarası üzerinden istediğiniz her an ulaşabilirsiniz. Bu şekilde markadan bayilik alabilme fırsatı da elde etmiş olacaksınız.

Coca Cola Bayilik Şartları

Hedef cirolar dahilinde satış yaptığınızda para kazanmak sayılı dursun yanınızda bir adet para sayma makinesi de bulundurabilirsiniz. Zira içecek markalarından en önemlisi ve tanınanı; coca cola olmakla beraber, bayiliği almak içinde bir takım şartnamelerin yerine getirilmesi gerekmektedir.

Cola bayiliği almak sanıldığı kadar kolay değildir. Öncelikle bir deponun tutulması gerekiyor gerekli kira sözleşmelerinin yasal dayanaklara aktarılması zorunlu. Ayrıca 2 adet cola taşınması için kasa kamyonların da temin edilmesi gerekmektedir. Genelde bu araçları şirketler karşılıyor ancak gerekli olan miktarın buna göre şekilleneceğinin altını çizelim. İnternet üzerinden yapılan coca cola bayilik başvurusu için doğru bilgilerin girilmesi gerekmektedir.