Dyson Neden Pahalı? En Ucuz Dyson Süpürge Modelleri 2024

Bireyler evlerine daima kaliteli ve uzun ömürlü elektronik eşya satın almayı düşünürler. Dyson neden pahalı diyenlerin sayısı oldukça fazladır, ancak kaliteyi ucuza almak günümüz şartlarında oldukça zor hatta imkansızdır diyebiliriz. Hem ürünün bir alıcısı olduğu gibi kaliteli ve pahalı bir ürünün de kesinlikle satıcısı olacaktır. Bu markalardan biri de kesinlikle dyson diyebiliriz.

Dyson Neden Pahalı?

Öncelikle şunu aklımıza kazımamız gerekiyor; Dyson yurtdışından getirilen bir ürün olup, getirilme aşamasında döviz ile fiyatı belirlenen bir üründür. Yani dyson yurtdışı fiyatı xxx dolar veya euro olabilir. Hali ile ülkemizde döviz kuru her yıl arttığı için bu gibi kaliteli markaların ürünleri de (iphone gibi) bizlere aşırı bir makas aralığı sunar. Eğer ki, ülkemizde dolar 5 TL olsa idi ve Dyson yurtdışı fiyatı 500 $ olsaydı, dyson v15 fiyatı sadece 2500 TL olacaktı!

Öncelikle pahalılık göreceli bir kavramdır. Dyson ürünlerinde üst düzey teknoloji kullanmaktadır. Firma sürekli olarak araştırma ve geliştirmeye yatırım yaptığı için ürünleri diğer firmalara göre biraz pahalı olmaktadır. Ülkemizdeki dolar kurunun da maalesef bu fiyatlara etkisi bulunmaktadır. Dyson ürünleri özellikle astım hatta solunum hastalıkları bulunan kişileri düşünmektedir. Bu yüzden ürettiği cihazlar daha maliyetlidir.

Dyson profesyonel bilim insanları ile çalışmaktadır maalesef bu da maliyeti artırmaktadır. Dyson ürünleri batarya olayına müthiş çözümler üretmektedir. Yeni ürünler de özellikle batarya en az 15 yıl kullanılabilecek şekilde dizayn edilmiştir. Patenti kendisine ait olan siklon teknolojisi maalesef ki maliyet teknolojik olarak maliyet yüklemektedir.

Toptan makaron fiyatları

Dyson Elektrikli Süpürgeler Neden Pahalı?

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi elektrikli süpürgeler de, son yıllarda teknolojiyi cihazların içine aktarılması sonrasında kablosuz ve modern bir yapıya geçtiler. Özellikle iphone ve redmi markalı cep telefonlarının samsung, nokia ve huawei markalarını 2024 yıl sonuna kadar sollamaları örneği verilebilir. Aynı şekil dyson elektrikli süpürge modelleri, samsung, bosch, arçelik, beko ürünlerini sollaması gibi.

Bireyler dyson verilen paraya değer mi, diye sorabilir. Bu soruya çok basit olarak evet denilmektedir. Bu firmaya verilen her kuruş anasının ak sütü gibi helal olmaktadır. Dyson müşterisine verdiği önemi her fırsatta göstermektedir. Firma ürettiği ürünlerin çoğunu alerjik hastalıkları olan kişileri düşünerek üretmektedir. Firmanın sahibi ileri derecede vizyon bir kişiliğe sahiptir.

Dyson ürünleri karakteristik ürünü elektrikli ve şarjlı süpürgeler olarak bilinmektedir. Bu ürünler de temiz hava çıkışı hatta emiş gücü ile aldığı her kuruşu hak etmektedir. Yaygın servis ağı sayesinde müşterilerin firmaya ulaşım süresi en aza indirgenmektedir. Garanti süresi 5 yıldır.

Dyson Süpürge Yorumları Güncel

Dyson süpürgeler İngiliz mantalitesi ile üretilmektedir. İngilizlerin teknolojik ürünlerdeki kalitesi bilinmektedir. Diğer firmalar asla Dyson kadar araştırmaya hatta geliştirmeye yatırım yapamazlar. Bir diğer fark ise firmanin ürünlerini en ucuza kendisinin satmasıdır. Alınacak Dyson ürünleri en ucuz fiyata dyson.com.tr den alınmaktadır.

Dyson özellikle elektrikli süpürgelerin Apple ile özdeşleştiği olarak anılmaktadır. Dünyanın dört bir yanından hayranları bulunmaktadır. Dyson kullanan bir ev hanımı asla diğer marka ürünü kullandığında farkı anlamaktadır. Peki dyson markasını kullananlar ne diyor? Özellikle dyson şikayetvar sitesindeki yorumları okumanızda fayda olacaktır. Dyson kullanıcı yorumları incelersek;

Dyson süpürge kullanan Ahmet K. ; Ürünü yurtdışından teyzem, çeyiz hediyesi olarak getirmişti. Ben dahil eşim inanılmaz etkilendik. Halıyı resmen turbo modunda yerden kaldırıyor. Temizlik konusunda üzerine başka bir marka tanımam.

Dyson süpürge kullanan Serap S. ; Dyson markasını Japon bir arkadaşım tavsiye etmişti. Kesin olarak şu marka modeli al demişti. Bizde kara cuma dediğimiz black friday indirimi ile normalinden 3000 TL aşağıdan satın aldık. İyi ki de satın almışız.

Dyson süpürge kullanan Sunay C. ; Dyson elektrik süpürge modelleri arasında V10 modelini almıştık. Daha önceleri 2 farklı marka kullanmıştım. Ortalama 18 yılda 2 süpürgenin de ömrü bitmişti. V10 dyson modeli ile neleri kaçırdığımızı şimdi anladık.

Dyson Neden Çalışmaz?

Dyson vakum temizleyicileri, gelişmiş teknolojileri ve yüksek performansları ile bilinen bir markadır. Ancak, zaman zaman bu cihazlar arızalanabilir ve kullanıcılar “Dyson neden çalışmaz?” sorusuyla karşılaşabilir. Dyson neden kırmızı ışık yanıyor?  Dyson neden şarj olmuyor? Çeşitli nedenlerden kaynaklanan bu sorunları tanımlamak ve çözmek önemlidir.

Bir Dyson vakum temizleyicisinin çalışmamasının birden çok sebebi olabilir. İlk olarak, cihazın güç kaynağını kontrol edin ve fişin düzgün bir şekilde takılı olduğundan emin olun. Eğer cihazın fişi düzgün takılıysa, kablo bağlantılarını kontrol ederek kırık veya hasarlı bir kablo olup olmadığını kontrol edin.

Diğer bir sebep, filtrelerin tıkanmış veya kirli olması olabilir. Filtreleri düzenli olarak temizlemek veya değiştirmek, Dyson’un verimli çalışmasını sağlar. Ayrıca, silindir veya hortum gibi temel parçaların tıkanmış olup olmadığını kontrol edin.

Elektrik motorunun arızalanması da Dyson’un çalışmamasına neden olabilir. Bu durumda, profesyonel teknik destek almak en iyisi olabilir.

Dyson süpürge tavsiye?

Piyasada adından fazlası ile söz ettiren elektrikli veya şarjlı modelleri ile dyson süpürge modelleri arasında V15 en fazla tercih edilen ve satışı yapılanlar arasında olmuştur. Yurtdışında da v15 modelinde işlem hacmi oldukça yüksektir.

Dyson hangi ülkede ucuz?

Dyson ürünleri yurtdışından döviz kuru dahilinde ülkemizde satışı yapılıyor. Hali ile fiyatları gören vatandaşlar, dyson hangi ülkede ucuz diye düşünebilir. Malezya üretim yeri olması nedeni ile Gürcistan, Irak ülkelerinde bu markayı daha ucuza satın almak mümkün. Tabi ABD ve kanada ülkelerinde de yine daha ucuza özellikle black friday indirim günlerinde satın alabilirsiniz.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku