Evde Doktor Eldiveni Paketleme İşi Veren Firmalar 2021

0

Pandemi döneminde medikal ürünlerin satışında ciddi bir artış yaşanmış bunlar arasında doktor eldiveni ve maske önem kazanmıştır. Paketleme işi veren firmalar 2021 yılı dahilinde evde doktor eldiveni (pudralı – pudrasız) paketlemesi yapacak eleman ihtiyacı ortaya çıktı. Başta kadın bireyler olmak üzere ev ortamında doktor eldiveni paketleyecek bireyler ile doğrudan iletişim kurulacak ve paket başına ücret verilecektir.

Doktor Eldiveni Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Bildiğiniz gibi ev kadınlarının evde geçirdikleri sürelere bakıldığında erkek bireylere oranla daha fazladır. Hali ile evde yapılabilecek ek işler arayışında olanların sayısı oldukça fazla. Ev kadınları ev ortamında birçok iş türü yapabiliyor bunlar arasında başta el işi örgü olmak üzere paketleme işleri, yemek yaparak para kazanma ve çocuk bakıcılığı diye sıralanabilir. Söz konusu evde ek iş arasında belirtilen doktor eldiveni paketleme işi popüler iş ilanları arasında gösterilebilir.

Günümüz şartlarında bu ek iş sayesinde bir kaç bin TL kazanabilirsiniz. Firmalar bu gibi paketleme işlerinde önem verdiği etkenlere baktığımızda ilgili süreç dahilinde zamanında teslimat ve kaliteli paketleme sunacak eleman arayışında oluyorlar. Sizlerde daha önce paketleme işinde çalışmış iseniz sizlere çok kolay gelecek olan doktor eldiveni paketleme işi daha da basit gelecektir. Beyaz eldiven olarak adlandırılan doktor eldiveni, pudralı veya pudrasız olarak farklı renkler ile sunulabilir. Genelde beyaz ve mavi olarak fazlası ile tercih edilen doktor eldiveni, medikal ürün satan firmalar tarafından alınarak toptan bir şekilde satışa sunuluyor.

Bu eldivenleri sadece doktorlar kullanmadıkları gibi temizlik firmaları gibi market ve fırın gibi gıda sektörü de tercih etmektedir. Pastaneler ve unlu mamül üretiminde görev alan işletmeler de maske ve eldiven takma konusunda oldukça hassasdırlar. Hastanelerde gördüğünüz hemşire ve doktorların taktıkları beyaz ve mavi plastik eldivenler işte bu paketler içinden çıkıyor. Doktor eldiveni paketleme işi yapacak olan bireylerin de sağlık koşullarına dikkat ederek, paketleme işi yapmaları talep ediliyor. Yani sizlerde eldiven ve maske takarak zamanında teslimatı sağlamanız gerekiyor. Büyük çuvallar içinde bulunan eldivenleri, 100 adet olacak şekilde poşetleyerek, kutuya bırakıp paketleme yapacaksınız. Görünüşe bakıldığında çok zor olmadığını anlayacaksınız.

Doktor Eldiveni Paketleme Kaç Para Kazandırıyor?

Her paketleme işinde olduğu gibi ek iş konusunda gerekli desteği firmalar sağlamaktadır. Eldivenlerin nasıl paketleneceği, ne zaman teslim alınacağı ve malzemelerin sizlere ne şekilde ulaştırılacağı hakkındaki tüm detaylar, gerek telefon gerekse de şahsen yapılıyor. Her ilde bu gibi paketleme işi veren firmalar olduğu gibi işini sürekli, zamanında ve sağlam bir şekilde teslim edenler her ay binlerce TL ek işten para kazanmaktadır.

Sağlık alanlarda sunulan hizmetlerde firmalar temizlik konusunda oldukça hassas yaklaşıyorlar. Paketlenecek olan ürünlerin temini dahil her koşulda üreticinin yanında olmaktadır. Bu nedenle doktor eldiveni paketleme işi yapıldığında işi alanları gözden geçiren firmalar bulunur. Yani sırf ucuz işçilik olsun diye gidip önüne gelene bu paketleme işini vermiyorlar. Sağlık sektörü olması nedeni ile kazançlar da bir o kadar yüksektir. Normal paketleme işi ile kıyaslandığında aradaki fark %50 daha fazla olup, kazançta bir o kadar artmaktadır. Paketleme işi ile günlük bazda verilen ücret 200/250 TL arasında değişmektedir. Ortalama çalışma süresi ile gündelik bazda 7/8 saat arasında olup, ev ortamında rahat bir şekilde paketleme işi yapıp, bu kazancı sağlayabilirsiniz. Sitemiz aracılığı ile sizlere sunulan ek iş veren firmalar başlığında binlerce ek iş ilanları bulunup, aklınıza yatan ve ücreti dolgun bir işe başvurabilirsiniz.

Sizlerde eldiven paketleme işi yapmak ve çevrenizdekilerine duyurmak istiyorsanız aşağıdaki bilgileri okuyarak kısa sürede işe başvurabilirsiniz. Evde doktor eldiveni paketleme işi‘ne başvuru yapmak istiyorsanız, aşağıdaki yorum alanından bizlere mail ve yorumunu bırakmak yeterli olacaktır. En kısa sürede sizlere geri dönüş sağlanarak, firmaların iletişim bilgileri verilecektir.