Evde Nazar Boncuğu Paketleme İşi Veren Firmalar 2019

8

Evde nazar boncuğu işini yaparak, 2019 yılı ek iş ilanları konusunda paketleme işi veren firmalar ile iletişim kurmanızı sağlamak mümkün! Söz konusu eve ek iş verenler, belirli ücretler dahilinde size paketleme işini sunarak kısa sürede nakit para kazanma şansını vermekte sizlere. Yapılacak olan işin püf noktası dahil tüm detaylarını sizler ile paylaşarak, kısa sürede verilen işe adapte oluyor sonrasında işi zamanında teslim ederek, anlaşılan tutarı elden alabilirsiniz.

Nazar boncuğu paketleme işi nasıl yapılır?

Ek iş arayanların en çok tercih ettiği işlerin başında gelen nazar boncuğu paketleme, herhangi bir koku ve atık madde ortaya çıkarmadığı için ek iş arayanların ilk tercihleri arasında yer almaktadır. Toplum olarak nazara oldukça fazla inanırız. Nazar boncukları da nazarı önlemek ve nazarın önüne geçmek için toplumumuz tarafından çokça tercih edilen bir takı olarak bilinir. Evde nazar boncuğu paketlemesi yapmak da bu noktada büyük keyifli ve ek gelir kaynağı olabilir. Evde ek iş yapmak isteyenler ve ek gelir kapısı açmak isteyenler için büyük fırsat olan bu iş ev hanımları tarafından büyük bir talep görmektedir.

Evlerde nazar boncuğu paketleme işini yapabilmek için öncelikle işi tedarik edeceğiniz bir firma ile anlaşmanız gerekiyor. Bu işi nereden bulacağım diye düşünmenize gerek yok, internet üzerinden araştırma yaparak civarda hangi firmaların nazar boncuğu üretimi yaptığını ve satışını yaptığı konusunda bilgi edinebilirsiniz. Bu firmaları telefon ile arayarak paketleme işini dışarıya verip vermediği konusunda geniş bilgi edinmeniz mümkün olabilir. Çünkü küçük işletmelerin neredeyse tümü bünyesinde personel çalıştırıp sigorta masraflarını üstlenmek yerine daha çok dışarıya iş vermeyi tercih etmektedir.

Nazar boncuğu paketleme işi kaç para kazandırır?

Firmalar dışarıya iş vererek hem kendi masraflarını azaltmakta hem de ek iş arayan kişiler için büyük bir avantaj sunmaktadırlar. Evde nazar boncuğu paketleme işi de bu bağlamda büyük ölçüde önem taşımaktadır. Herhangi bir el yeteneği gerektirmeyen bu işi hemen herkes kolay şekilde yapabilir ve ek kazanç elde edebilir.

En kritik noktalardan bir tanesi ise bu işi alabilmektedir. Sizler de çevrenizdeki işletmelere ulaşarak eve iş verip vermediklerini detaylı şekilde sorduğunuzda evde nazar boncuğu paketleme işi ve benzeri işleri alabilir, artık sizler de ek gelir elde edebilirsiniz.

Sizlerde evde nazar boncuğu paketleme işi‘ne başvuru yapmak istiyorsanız, aşağıdaki yorum alanından bizlere mail ve yorumunu bırakmak yeterli olacaktır. En kısa sürede sizlere geri dönüş sağlanarak, firmaların iletişim bilgileri verilecektir.

8 Yorumlar
 1. Müge özgen diyor

  Pamukkaledeyim nazar boncuğu paketleme i li almak istiyorum

 2. İlayda diyor

  Merhaba Konyada oturuyorum. Ekip halinde veya tek çalışabilirim. Zamanında yetiştiririz. Elimiz oldukca hızlı ve yatkındır.Geri dönüş yaparsanız sevinirim.

 3. Oruc diyor

  evimde paketlme işi olsun calısayım ben engeliyim işim yok işe itiyacım var evde 6 kisiyim yani ekip var iş yok sizden iş vermenizi isterim ben afyon merkez fatih de ikamet ediyorum

 4. Burhan Topal diyor

  Yaşım 20
  Samsun’da oturuyorum.
  Daha fazla para biriktirmek için paketleme işi yapmak istiyorum.
  Her türlü paketleme işi yapabilirim.

 5. rezzak diyor

  24 yaşındayım öğrenciyim ve bu işe ihtiyacım var. ankara etlikte ikamet ediyorum.

 6. İrem Başak diyor

  Merhabalar,Bursa’da ikamet etmekteyim.Üniversite öğrencisi olduğumdan okul masraflarımı ve ihtiyaçlarımı karşılamak için yazın evde iş arıyorum.El işlerine el yatkınlığım vardır.Ayrıca evde bu işe yardım birçok insan olduğundan verilen iş tarihinde teslim edilecektir.Şimdiden teşekkürler.

 7. rüya şenol diyor

  istanbuldayım paketleme işleri yaptım daha önce ayrıca kendime ait sabun atölyeleri ve süslemeleri yaptım dönüşünüzü bekliyorum

 8. Gül diyor

  Merhaba,
  Ek iş olarak bende bu işi yapmak istiyorum.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.