Evde Terlik Paketleme İşi Veren Firmalar 2023 LEGAL HAZIR İŞ

Evde ek iş ilanları 2023 yılı itibari ile evde terlik paketleme işi veren firmalar sayesinde asgari ücretin üzerinde gelir kapısı olmaya devam ediyor. Söz konusu ek iş verenler ile part time iş yaparak para kazanmak mümkün! Günümüz şartlarında paketleme işlerinden kazanç söz konusu olup, 6500 liranın üzerinde aylık bir tutar kazanabilirsiniz.

Size verilen ambalajların içine genelde poşetli ambalaj veya kutu şeklinde olanlara, terlikleri bırakarak üzerini koli bandı ile yapıştırarak paketleme yapacaksınız. Bankalar harici kredi almak!

Evde terlik paketleme işi nasıl yapılır?

Evlere iş veren pek çok firma vardır bu firmalardan bazıları da evlere terlik paketleme konusunda ek iş kategorisinde değerlendirebileceğimiz işler vermektedir. Peki ama bu firmalar nerededir ve bu firmalara nasıl ulaşabiliriz? Diye soranlar mutlaka vardır, bu firmalara ulaşmak aslında çok kolay, öncelikle terlik üretimi yapan firmalarla irtibata geçmeniz gerekmektedir.

Bir firma ile anlaştığınızda uzun soluklu olarak çalışabilir, bu firma sayesinde aylık bin lira civarında bir gelir elde edebilirsiniz. Bizler sayesinde sizler, terlik imalatı yapan firmalar ile doğrudan temas kurarak kısa yoldan para kazan fırsatını yakalayabilirsiniz.

Evde terlik paketleme işini yapabilmek için aslında ek olarak bir yeteneğe gerek yoktur, pek çok insan kısa birkaç dakikalık eğitimden sonra kolay şekilde bu işi yapabilecek pozisyona gelebilecektir. Evde terlik paketleme işi ekonomik olarak bir kıskaca girdiğinizde ve bunaldığınızda size de çok iyi bir çıkış olacak ek iş olabilir. Bu yüzden güzel gelir kaynağı yaratabilir evinizin temel ihtiyaçlarını kolay şekilde giderebilirsiniz.

Evde terlik paketleme iş kaç para kazandırır?

Terlik paketleme işi nedir diye soracak olanlar için öncelikle bu işi kısaca anlatmak gerekirse; özellikle peluş terlik tarzında terlik üretimi yapan firmalar bünyesinde bu işi paketleyecek personel çalıştırmamaktadır. Hal böyle olunca bu işi dışarıdan yaptırmaya çalışırlar. Bünyesine personel alıp her ay 3 bin lira personel maliyetini üstlenmek yerine dışarıdan 1000 lira civarında bir para ödeyerek neredeyse 3 de 1 fiyatına bu işi yaptırmak firmaların işine gelmektedir. Bu yüzden sizler de çevrenizde çok büyük olmayan, daha çok küçük atölye şeklinde üretim yapan firmalarla görüşerek evinizde terlik paketlemek üzere ek iş aradığınızı söylemeniz halinde size yardımcı olacaklardır.

Gelelim son olarak bu iş en garanti yol olarak nasıl bulurum. Yani üretici firmalarla nasıl iletişime geçerim. Oturduğunuz ili ve terlik üretici firmaları internet üzerinden bulun. Firmayı direk olarak telefonla arayın, böyle tüm firmaları arayarak firmalarla iletişime geçin ve ardından evde terlik paketleme işini istediğinizi anlatın, böylece firmanın böyle bir iş verip vermediğini kolay şekilde anlayabilirsiniz. Eğer ki firma bu işi veriyorsa dışarıya o zaman siz de talip olabilirsiniz. Eğer olumsuz dönüş alırsanız, elinizdeki diğer firmaları değerlendirin.

Terlik paketleme işini veren firmalar 2023

Her iş ilanında olduğu gibi vatandaşlar, terlik paketleme işine nasıl ve nereden başvuru yapacaklarını tam olarak bilmeyebilir. Öte yandan artan asgari ücret nedeni ile mutlu olsalar da, aynı oranda gıda ve kira fiyatları da artması nedeni ile bireyler, var olan işlerinin yanına ikinci bir iş dediğimiz evde paketleme işi düşünebilirler.

Paketleme işini veren firmalar, ülkemizin her il ve ilçesinde aktif olarak bulunuyor. Yapmanız gereken sizlere verdikleri terliklerin türüne ve şekline göre paketleme yapmanız. Bunun için fazla bilgiye gerek duymadan el çabukluğu ile kolayca paketlemeye geçebilirsiniz.

Sizlerde evde terlik paketleme işi‘ne başvuru yapmak istiyorsanız, aşağıdaki yorum alanından bizlere mail ve numaranızı bırakmak yeterli olacaktır. En kısa sürede sizlere geri dönüş sağlanarak, firmaların iletişim bilgileri verilecektir.

Terlik paketleme işinde para kazanmak mümkün olup, güncel işkur iş ilanları üzerinden de iş başvurularının alındığını belirtelim. Burada anlaştığınız firmalara hiçbir ön ödeme yapmadan başvuru yaparak, gelen malzemelerin paketlenmesi dahilinde gündelik kazanabilir hatta demeleri haftalık bazda da almak mümkün! Disney plus indirimli üyelik için tıkla.

Evde paketleme işi nedir?

Evde paketleme işi, firma ve atölyelerin işçilerin mevcut mevzuatlara göre aşırı masrafından kaçması nedeni ile var olan işleri, ev ortamında şahıslara paketleme başına verdiği iş türleridir. Bu nedenle çalışanlar SGK’lı olmadıkları gibi paket başına firmalardan iş karşılığı ödeme almakta.

Evde terlik paketleme dolandırıcılığı

Bazı uyanıklar ne yazık ki, çalışmak isteyen vatandaşları dolandırmakla beraber onların nakit paralarına göz dikmektedir. Buradan sizlere önerimiz; hiçbir firmaya paketleme başı peşin ücret yatırmayın göndermeyin. Zira işi verdikleri halde üstüne sizlerden para talep etme durumu söz konusu olamaz.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku