Bankalar Haricinde Nereden Kredi Alabilirim?

Komisyonlu kredi veren bankalar sayesinde zor durumda olanlara kredi almak isteyenler, aşağıdaki bilgiler eşliğinde çok kısa sürede hedeflediği para miktarını, nereden kredi alabilirim sorusu ile nakit avans olarak bulabilir. Birçok birey bankalar haricinde nereden kredi alabilirim sorusuna yanıt aramakta! Günümüz şartlarında para bulmak sanıldığı kadar kolay olmamakla beraber, eş, dost derken para arayışı içinde olanlar soluğu banka şubelerinde veya kredi kartından nakit avans çekerek bulmakta! Borç para veren hayırseverler konusunda bilgi talep edenler ise yorum alanından bizlere ulaşabilir.

Bankalar Haricinde Nereden Kredi Bulabilirim?

Ülkemizde yaşayan vatandaşların bir kısmı ülkemizde yer alan 30 bankadan kredi çekmek istemiyor ve banka dışında nereden kredi alabilirim diyerek alternatif bir kuruluş arayabiliyor. Türkiye de yer alan bankalar dışında BDDK onaylı bazı firmalarda vatandaşlara hatta ve hatta bazı şirketlere kredi vermektedir, bu tarz kredi firmalarını genelde bankalar ile arasında sorun yaşamış ve tekrardan bankalar ile çalışmak istemeyen kişiler ve şirketler kullanmaktadır.

Zor durumda olanlara kredi veren BDDK onaylı firmalar dışında kara borsada çalışan ve tefeci olarak adlandırılan kişilerden uzak durmanızı öneririz çünkü bu tarz kişiler illegal yöntemler ile ticaret yaptıkları için yaşayacağınız herhangi bir sorunda karşınızda muhatap bulamayabilirsiniz.

  • Fiat Kredi

Koç grubuna ait olan Fiat markası, banka ile uğraşmak istemeyen müşterilerine kendi hazırladığı otomobil kredilerini sunmaktadır. Bu kredi yalnızca sıfır olarak alınacak Fiat marka araçlarda geçerlidir. Faiz oranları ve taksit imkanları hakkındaki detaya Fiat bayilerinden ulaşabilirsiniz.

  • Turkcell Finansman

Turkcell firmasına ait olan bu kuruluş sayesinde Turkcell mağazalarından alacağınız ürünler için geçerli olmak üzere size kredi sağlanmaktadır. Başvurunuzu internet üzerinden veya yakınınızda bulunan Turkcell bayisinden yaparak, bankalar ile uğraşmadan taksitli bir şekilde ödeme yapabilirsiniz.

  • Evkur

Evkur firması müşterilerine sunmuş olduğu elden taksit imkanıyla kolaylık sağlamaktadır. Müşteriler istediği ürünü seçtikten sonra faiz ve vade oranları hakkında bilgi alabilirler.

  • Orfin Finansman

Dacia ve Renault marka sıfır bir otomobil almak istiyorsanız size kredi imkanı sunan kuruluş Orfin Finansman olacaktır. Firmanın aylık faizi şuan %1.50 seviyesindedir.

Senetle Kredi Veren Faktoringler

Bankalar hariç nereden kredi alabilirim sorusunun cevabı olarak bu dört firmadan sorunsuz bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Yukarılarda yaptığımız uyarıyı tekrar hatırlatmak gerekirse kesinlikle tefeci tarzı kişiler ile ticaret yapmayınız. Bankalar sadece nakit verecek diye bir düşünceye de kapılmayalım. Zira bir çok faktoringler ile anlaşarak, senetle kredi alabilirsiniz. Tabi senedin günü geldiğinde senedin karşılığının çıkmasına özen gösterin aksi takdirde yine borcun altında kalarak, cebinizden fazladan faizli para çıkabilir.

Günümüz şartlarında senetle kredi popüler bir para bulma aracı olsa da, sizin ilk yapacağınız iş kesinlikle bankalar üzerinden yola çıkmanızdır. Eğer limitleri bitirmiş iseniz yani banka kara listesinde veya mevcut krediden dolayı yeni bir kredi onayı alamıyorsanız, tavsiyemiz kartınızda bulunan ya nakit avans çekimi ya da alışveriş limitini bir kuyumcuya giderek %5 veya altında çekim yapmanız olacaktır.

Bu nedenle öncelik olarak komisyonlu kredi veren bankalar arasında denizbank, yapıkredi bankası, iş bankası ve TEB ile iletişime geçmenizdir. Son zamanlarda ise QNB finansbank alt yapısı olan enpara.com ile düşük faizli ihtiyaç kredisi alabilirsiniz. Bu limite baktığımızda 40000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi başvurularını anlık olarak enpara.com vadesiz hesabına yatırmakta.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku