Ford Kampanya Fiyat Listesi 2021 Faizsiz Kredi Kampanyası

Faizsiz taşıt kredisi ile ford kampanya yaparak, 2021 ford fiyat listesi yayımlandı. Cebinize uygun sıfır araç satın alarak, hurda teşviki indirimi sayesinde çok uygun fiyatlar ile 0 km araç sahibi olabilirsiniz. Ford faizsiz kredi kampanyası ile 2021 araç fiyatları arasında liderliğini sürdürüyor!

Ford Kampanya

Otomotiv sektörü gün geçtikçe büyümekte ve pastadan payını almak isteyen dev firmalar birbirleri ile yarışmakta. Bu durum ise elbette ki tüketiciler için oldukça olumlu sonuçlar doğurmakta. Birbiri ile rekabet etmek isteyen firmaların sürekli olarak kampanyalara imza atması bilinçli tüketici için bir fırsat. Örnek vermek gerekirse son zamanlarda Ford kampanyaları oldukça göz doldurucu bir biçimde artmış şekilde. Eğer binek bir araca sahip olmak istiyorsanız, aracınız sıfır kilometre olsun istiyorsanız ve aracınızı uygun fiyata almak istiyorsanız; sizin için en iyisi ford olacaktır. Çünkü Ford binek araç kampanyası son dönemde oldukça tercih ediliyor. Dilerseniz bu kampanyaya biraz yakından göz atalım.

Günümüz şartlarına bakarsak; sıfır bir araç sahibi olmayı düşünenlerin cebinden en az 90 bin lira çıkmakta. Ancak burada hurda teşvik indirimi söz konusu olup, elinizde hurda bir araç yok ise, 5000 TL azami tutarında bir fiyatı bayi bu aracın üzerine ekler. Tabi bayilere göre bu tutar değişebilir. Söz konusu ford kampanyaları 2021 yılında da teşvikler sayesinde alıcısını bekleyecek.

Ford Kampanyaları

Eğer bir adet Ford Focus almak istiyorsanız ve faiz ödemek istemiyorsanız herhangi bir ford yetkili satış bayisine gittiğinizde 77.000 TL ’ye kadar %0 faiz ile kredi çekebilirsiniz. Böylelikle yüksek miktarda bir kâr elde etmiş olacaksınız. Courier için yapacağınız kredi başvurularında ise oldukça düşük bir miktarda %0,49 gibi bir rakam ile kredi çekebilirsiniz.

Fort kampanya yapmayı oldukça seven bir şirket. Çünkü yalnızca binek otomobil kampanyası yapmıyor. Aynı zamanda ticari araçlar içinde yaptığı kampanyalar mevcut. Örnek vermek gerekir ise tüm ticari araçlara %0.49 oranında bir faiz ile 72.000 TL ’ye kadar kredi almanız yardımcı oluyor. Fakat bu miktara okul servisleri dahil değil. Eğer Ford marka bir okul servisi almak istiyorsanız 100.000 TL ’ye kadar %0.49 oranında faiz seçenekleri de Yetkili Ford Bayileri’nde sizi bekliyor olacak.

Ford Kampanya 5000 Peşin

Eğer sizde Ford kampanyalarından faydalanmak istiyorsanız hiç durmayın. Şehrinizde bulunan bayiiye giderek görüşün ve düşük miktarlı yada sıfır faizli kredinizi çekin. Kim sıfır kilometre bir Ford’a sahip olmak istemez ki? Söz konusu 5000 TL peşin kampanyasında büyük ilgi vardı. Ancak günümüz şartlarında 2011 yılında geçen bu kampanya ne yazık ki, geçersiz olmuştur. Bunun yerine hurda teşviki olarak değerlendirme yapılmıştır. Aslında bu ford kampanyası daha mantıklı zira hurda bir aracı satın aldığınızda maksimum 7000 TL veriyorsunuz. Ancak bayiler burada devreye girerek, size 4000 TL üstüne bırakarak 10000 TL düşürmekte.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku