Garanti Bonus Kullanılan Siteler 2021

Garanti bonus kredi kartı kullananlar, kartları ile harcama yapmaları dahilinde bonus puan kazanır. Garanti bankası müşterileri kazanmış olduğu bu puanların nerede geçerli olduğunu merak edebilir. 2021 garanti bonus kullanılan siteler ve alışveriş mağazaları dahilinde nerelerde harcanacağını buradan öğrenebilirsiniz.

Garanti Bonus Nerelerde Kullanılır 2021

Türkiye’de bulunan yabancı sermayeli bankalar içinde en çok şubeye sahip olan Garanti BBVA, tüm bankalar içinde de en çok şubesi olan beşinci bankadır. 900’ü geçkin şubesiyle birçok üye işyerine de sahip olmayı başaran Garanti BBVA, sunduğu kredi kartlarıyla binlerce kişiye ulaşmaktadır.

Garanti Bonus, alışverişlerden puan kazanılmasını ve bu puanların üye işyerlerinde kullanılmasına olanak tanımaktadır. Ayrıca birçok markada taksit olanağı da bulunmaktadır. Dikkatli ve bilinçli bir şekilde kullanıldığında tasarruf yaptırması mümkündür. Örneğin 100 TL’lik market alışverişini nakit ödemek yerine Garanti Bonus ile yapıp puan toplamak ideal bir çözüm olarak görülebilir. Zira hem puan kazanımı hem de karşılığı olan nakdin günlük hesapta tutulup faiz edinimi oldukça caziptir. Garanti Bonus, ayrıca taksit kampanyalarıyla da oldukça popüler bir kredi kartıdır. Örneğin şu an geçerli olan Kiğılı’da ve Abdullah Kiğılı’da geçerli üç taksit kampanyası, tekstile ilgi duyan beyler için ideal bir opsiyondur.

Garanti Bonus Geçen Yerler – Marketler- Üye İşyerleri

Garanti Bonus, birçok markada puan kazanılmasına ve harcanmasına olanak tanımaktadır. Gitti Gidiyor, Petrol Ofisi, PTT AVM, MAC gibi farklı yerlerde özel kampanyalar barındıran Garanti Bonus, hemen her sektörde çeşitli kolaylıklar sunmaktadır. Garanti BBVA POS cihazının bulunduğu her işletmede puan harcanması mümkündür. Carrefoursa, Metro, Migros, Kahve Dünyası, Pizza Hut, Shell, Kamil Koç, Garenta, Beko, Amazon, Biletix, Kadir Has Üniversitesi, D&R, n11.com gibi birçok sektörden birçok markada Garanti Bonus puanları harcanabilir.

Garanti Bonus kullanımından memnun kalınmaması durumunda düşünülebilecek en ideal seçenek ise Enpara kredi kartıdır. Enpara kredi kartı alışverişlerde puan, bonus veya başka bir şey kazandırmaz; ancak Enpara kredi kartı yıllık aidat kart ücreti de yoktur. Birçok sektörde ise sonradan taksitlendirme olanağı ve Enpara müşterilerine özel kampanyalar bulunmaktadır.

Garanti Bonus Puan Geçen Yerler

Bonus puanlar nerede harcanır bu soruya yanıt vermek istersek, başta teknosa olmakla beraber bir çok alanda mağazalarda ve üye iş yerlerinde kullanımı mümkün. Teknosa mağazalarına giderek, ödeme esnasında bonus puanların kullanılmasını talep ederek, harcama yapabilirsiniz. Yine aynı şekilde GOLD BİLGİSAYAR, GOLD.COM.TR, GSA SAAT, HİZLİAL, HOMEND, INDEX, İNDEKS BİLGİSAYAR mağazalarında da bonus puan geçerlidir.

Bonus puan para geçen süper marketler, mağazalara bakmak istersek başta migros, a101 ve carrefour gibi önemli üye iş yerleri gelmektedir. Sepetinizde biriken ürünlerin ödemesi geldiğinde harcama aşamasında puanlardan çekmesini talep edin. Diğer marketlere bakmak istersek ADESE ,CARREFOUR ,CARREFOUR EKSPRES ,HAPPY CENTER ,KİPA ,MACROCENTER ,METRO ,MİGROS ,MİGROS SANAL ,MİGROS TOPTAN ,ÖZDİLEK MARKET ,REAL ,SARIYER MARKET ,ŞOK ,TESCO, A101 şeklinde.

Bonus puan geçen akaryakıt istasyonları hangileri, sorusuna yanıt vermek istediğimizde ise başta opet ve petrol ofisi gelmekte. Diğer akaryakıt firmalarına bakmak istersek ALPET, AYTEMİZ, BP, KADOİL, LUKOİL & AKPET ,OPET, PETROL OFİSİ, SHELL, TOTAL, TURKUAZ PETROL şeklinde sıralanır.

Son olarak bonus puan geçen internet siteleri arasında n11.com zirvede diyebiliriz. Her türlü puanları onaylayan n11, 2021 yılında da bonus puanların geçerli olacağını belirtmiştir. Diğer sitelere bakmak istersek ALTİNCİCADDE ,AMAZON ,AVEDA ,BİGGSHOP.COM ,BİLETİX ,BON PRİX ,BONUBON ,BUROMA ,COQUET ,ÇİCEK SATIŞ ,ÇİKOLATA SEPETİ ,E-HAMAL ,ELEKTRİK MARKET ,EPTTAVM ,EREYON ,EVİMİZ DEKORASYON ,EVMANYA.COM ,FİNDEKS.COM sıralanabilir.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku