TEB Bonus Puan Kullanılan Siteler 2021

0

Bonus kullanılan siteler 2021 yılında da birçok alanda puan harcamanızı sağlayacak. Zira teb kredi kartı kullanıp da, biriktirmiş olduğunuz bonus para puanlarınız ile dilediğiniz ürünleri ister mağazalardan isterseniz de internet alışveriş sitelerinden kullanmak mümkün! Günümüze baktığımızda bonus kullanılan siteler diğer firmalara göre baya fazla olmakta. Bu da sizlere bir avantaj olarak geri dönmekle beraber, fazla zaman kaybetmenizi önler. Sadece TEB olmamakla beraber aynı şekilde ıng bonus puan nerede geçerli, sorusuna yanıt arayanlar da buradan yararlanabilir. Diğer taraftan garanti bonus kullanılan siteler de ilgili başlığımız altında…

Bonus Puan Kullanılan Siteler

1927 yılında kurulan ve geride bıraktığı yıllar içinde hem isim hem de üst kuruluşları değişen Türk Ekonomi Bankası, yani kısaca TEB, günümüzde 500’e yakın şubesiyle Türkiye’nin en çok tercih edilen bankalarından birisidir. Kredi kartı TEB Bonus’ta aynı doğrultudadır. Birçok müşteriye göre en cazip kredi kartlarından birisini TEB Bonus oluşturuyor.

TEB Bonus, TEB She, CEPTETEB Kredi Kartı, TEB Platinum Card gibi farklı kredi kartı ürünleri bulunan TEB, özellikle mobil ve internet bankacılığı hizmetleriyle göz doldurmaktadır. Kredi kartları incelendiğinde ise giyim, kozmetik, kuaför ve sağlık giderleri çok olanlar için TEB She Card, yıllık kredi kartı aidatı ödemek istemeyenler için TEB Sade Kart öne çıkmaktadır.

TEB kredi kartlarıyla edinilen bonuslar, Bonus ibaresinin yer aldığı tüm üye işyerlerinde kullanılabilmektedir. Söze karşılık verilen bonuslar sayesinde ihtiyaç durumunda alışverişlerin bir kısmı da bedavaya getirilebilmektedir. Harcama noktaları ise tüm Türkiye’ye yayılmış durumdadır. Hepsi Burada, BP, Gitti Gidiyor, Alfy, Digiturk, ETS, Migros, Biletix gibi birçok üye işyerinde bonus harcama, bonus kazanma, taksit veya indirim gibi olanaklar bulunmaktadır.

Bonus Puan Nerelerde Geçerli?

Bonus puan geçen yerler arasında A101 ve Şok marketler sizlere yakın gelebilir. Ayrıca hangi banka kartının bonus puanı var ise o bankaya ait pos cihazı üzerinden de harcama yapılabilir. Akaryakıt firmalarını incelediğimizde ise petrol ofisi, shell ve opet en fazla tercih edilenler arasında. Kazandığınız ve biriktirdiğiniz bonus puanları buralarda kullanabilirsiniz.

CEPTETEB uygulaması sayesinde fiziki olarak bulunduğunuz konumun çevresinde yer alan kampanyaları bulabilir ve istediğinize katılabilirsiniz. Sadece CEPTETEB kullanıcılarına özel kampanyalar arasında indirim, daha yüksek bonus kazanma gibi olanaklar yer almaktadır. Bununla birlikte, konumunuzun çevresindeki üye işyerlerini bularak bonus puanlarınızı harcayabilirsiniz.