TEB Bonus Puan Kullanılan Siteler Hangileri 2023

TEB Bonus puan kullanılan siteler 2023 yılında da birçok alanda puan harcamanızı sağlayacak. Zira teb kredi kartı kullanıp da, biriktirmiş olduğunuz bonus para puanlarınız ile dilediğiniz ürünleri ister mağazalardan isterseniz de internet alışveriş sitelerinden kullanmak mümkün!

Günümüze baktığımızda bonus kullanılan siteler diğer firmalara göre baya fazla olmakta. Bu da sizlere bir avantaj olarak geri dönmekle beraber, fazla zaman kaybetmenizi önler. Sadece TEB olmamakla beraber aynı şekilde ıng bonus puan nerede geçerli, sorusuna yanıt arayanlar da buradan yararlanabilir. Diğer taraftan garanti bonus kullanılan siteler de ilgili başlığımız altında…

TEB Bonus Puan Kullanılan Siteler

1927 yılında kurulan ve geride bıraktığı yıllar içinde hem isim hem de üst kuruluşları değişen Türk Ekonomi Bankası, yani kısaca TEB, günümüzde 500’e yakın şubesiyle Türkiye’nin en çok tercih edilen bankalarından birisidir. Kredi kartı TEB Bonus’ta aynı doğrultudadır. Birçok müşteriye göre en cazip kredi kartlarından birisini TEB Bonus oluşturuyor.

TEB Bonus kullanılan alışveriş siteler araştırıldığında

 • Amazon.com.tr
 • Hepsiburada.com
 • N11.com
 • Trendyol.com
 • Migros.com.tr (sanalmarket.com.tr)

TEB Bonus, TEB She, CEPTETEB Kredi Kartı, TEB Platinum Card gibi farklı kredi kartı ürünleri bulunan TEB, özellikle mobil ve internet bankacılığı hizmetleriyle göz doldurmaktadır. Kredi kartları incelendiğinde ise giyim, kozmetik, kuaför ve sağlık giderleri çok olanlar için TEB She Card, yıllık kredi kartı aidatı ödemek istemeyenler için TEB Sade Kart öne çıkmaktadır.

TEB kredi kartlarıyla edinilen bonuslar, Bonus ibaresinin yer aldığı tüm üye işyerlerinde kullanılabilmektedir. Söze karşılık verilen bonuslar sayesinde ihtiyaç durumunda alışverişlerin bir kısmı da bedavaya getirilebilmektedir. Harcama noktaları ise tüm Türkiye’ye yayılmış durumdadır. Hepsiburada, BP, Alfy, Digiturk, ETS, Migros, Biletix gibi birçok üye işyerinde bonus harcama, bonus kazanma, taksit veya indirim gibi olanaklar bulunmaktadır.

TEB bonus geçen marketler incelendiğinde

 • Şok marketler
 • Migros tüm şubeleri
 • A101 tüm şubeler
 • Bim marketler

TEB Bonus Puan Nerelerde Geçerli?

Son yıllarda artan bankalar arası rekabetlerden biri de müşterilerine harcama karşılığında bonus puan, maxipuan, chip para, bonus para gibi yeniden harcama yapabilecekleri tutarları kartlara yansıtmalarıdır. TEB Bonus Geçen Yerler bu başlıklardan biri olup, cepteteb ve dijital teb kredi kartı kullananlar, harcama sonrasında kampanyalardan belirli miktarlarda bonus puan kazanırlar. Bonus puanların geçtiği yerler arasında Finansbank para puan nerelerde geçerli yazımızı okuyabilirsiniz.

 • Marketler, giyim firmaları, mağazalar, internet alışveriş siteleri örneklendirilebilir.

Bireyler TEB Bonus Kullanılan Alışveriş Siteleri hakkında yeterli bilgiye sahip olmak isteyebilir. Zira kazanmış olduğu bonus puanlar, belirli bir süre kullanılmadığında banka tarafından karttan geri çekilmektedir. Bu nedenle zamanı geldiğinde hızlıca teb bonus puan harcama yapılması önerilir.

 • Alışveriş siteleri, marketler, akaryakıt firmaları, giyim mağazaları vb.

yerlerde teb bonus puanları kullanmak mümkün. Kasiyere demeniz gereken harcamanın bonus puan ile yapılacağını belirtmeniz gerekiyor.

TEB Bonus Kullanılan Mağazalar arasında birçok ünlü giyim markalarını görmek mümkün. Bunlar arasında LCW, defacto, civil, modanisa vb. örnekleri verilebilir. Yine aynı şekilde teb bonus harcama konusunda kasiyerlere puanım ile ödeme yapmak istiyorum diye belirtilmelidir.

TEB Bonus Geçen Marketler 2023

Bonus puan geçen yerler arasında A101 ve Şok marketler sizlere yakın gelebilir. Ayrıca hangi banka kartının bonus puanı var ise o bankaya ait pos cihazı üzerinden de harcama yapılabilir. Akaryakıt firmalarını incelediğimizde ise petrol ofisi, shell ve opet en fazla tercih edilenler arasında. Kazandığınız ve biriktirdiğiniz bonus puanları buralarda kullanabilirsiniz.

CEPTETEB uygulaması sayesinde fiziki olarak bulunduğunuz konumun çevresinde yer alan kampanyaları bulabilir ve istediğinize katılabilirsiniz. Sadece CEPTETEB kullanıcılarına özel kampanyalar arasında indirim, daha yüksek bonus kazanma gibi olanaklar yer almaktadır. Bununla birlikte, konumunuzun çevresindeki üye işyerlerini bularak bonus puanlarınızı harcayabilirsiniz.

 • Carrefour SA şubeleri
 • Migros tüm şubeler
 • A101 tüm şubeler
 • Bim tüm şubeler
 • Şok marketler
 • TEB posu kullanan tüm üye işyerleri

Yukarıdaki işyerlerinden teb bonus kullanılan marketler çıkarılabilir.

MOBİL ÖDEME NAKİTE ÇEVİRME

TEB Bonus Kullanılan Akaryakıt İstasyonları 2023

Bildiğiniz gibi akaryakıt istasyonlarında da bonus puanlar kullanabilirsiniz. Bu akaryakıt firmaları arasında büyük istasyonlar olmakla beraber teb üye işyeri pos cihazını kullanan küçük işletmeler de söz konusudur.

TEB bonus kullanılan akaryakıt istasyonları incelendiğinde

 • Petrol ofisi
 • Opet
 • Shell
 • Gopetrol
 • Aygaz

ve diğerleri örnek verilebilir.

TEB Restorant Bonusu Nasıl Kullanılır?

TEB üye işyeri pos cihazını kullanan her işletmeden rahatlıkla bonus puan kullanımı mümkündür. Restoranların hangisi olduğunu bulmak teb resmi sitesinde bulunsa da, her ay güncellenen işletmeler sayesinde ciddi bir artış yaşanmaktadır. Bireyler ise TEB Restorant bonusu nasıl kullanılır sorusuna yanıt aramakta.

TEB restorant bonusları kullanmak isteyenler otomatlar sayesinde hiçbir işleme müdahale etmeden pos üzerinden rahatlıkla kullanılabilir. Restoran işletmecisine ödemenin bonus puan ile yapılacağı belirtilmelidir sadece.

Trendyol TEB Bonus Nasıl Kullanılır?

Online alışveriş denilince akla gelen ilk sitelerden biri olan trendyol.com ile tüm banka ve kredi kartlarının puanları geçerlidir. Bunlardan biri de teb bonus olmaktadır. Sepete eklediğiniz beğendiğiniz ürünleri ödeme aşamasına geçirirken, trendyol cüzdanı seçmeden doğrudan kart bilgileri ekranına girmeniz gerekiyor kart bilgilerinizi.

Sonraki aşamada ise trendyol teb bonus kullanmak istediğiniz kart bilgilerinizi girdiğiniz anda, ekranın altında kendiliğinden açılan teb bonus miktarını göreceksiniz. Onu da tıklayarak, ödemenin tamamını veya bir kısmını teb bonus kartınız ile yapabilirsiniz.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku