Finansbank Para Puan Nerelerde Geçerli 2023 Parapuan Harcama

Banka müşterileri finansbank para puan nerelerde kullanilir, sorusuna yanıt aramakta. Zira finansbank para puan nerelerde geçerli 2023 yılı dahilinde araştırılmakta. Söz konusu kazanılan para puanlar belirli süre dahilinde kullanılmadığında silinmekte. Sizlerde finansbank para puan hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

QNB Finansbank para puan nerelerde geçerli diyorsanız aşağıdaki listeye bakarak, hızlıca para puanlarınızı kullanarak harcayabilirsiniz.

Finansbank Para Puan Nerelerde Kullanilir?

QNB Finansbank, Türkiye’nin en hızlı büyüyen özel bankalarından birisi ve hemen her ay yeni şubelerini müşterileriyle buluşturmayı başarıyor. QNB Finansbank, ayrıca çeşitli kredi kartlarını da müşterilerinin beğenisine sunmuş durumdadır. CardFinans Kredi Kartı, Xtra, Emekli, Hemşire, QNB First Kredi Kartı, QNB First BÜMED, QNB First Doctors ve diğer kredi kartlarıyla müşterilerinin kredi kartı alışkanlıklarını zenginleştiriyor.

Para puan nerede geçer; kazanılan para puanların harcama yapılması için üye işyeri olması gerekiyor. Yani QNB Finansbank pos cihazının var olan işletmede kullanılması zorunludur. Ancak çoğu zincir marketlerde para puanın aktif olarak kullanıldığını belirtelim. Bunlar arasında en fazla tercih edilenler A101, şok marketler, migros ve bim mağazalarıdır.

QNB Finansbank tarafından sunulan kredi kartlarıyla yapılan alışverişlerde Para Puan kazanılmaktadır. Bu puanlar, bir alışverişte kullanılırken 0.1 kuruş ile çarpılır ve öyle kullanılabilir. Puanların kullanımı için alışveriş yapılan yerde QNB Finansbank POS cihazının bulunuyor olması ve işlemin o cihazdan yapılması gerekmektedir. Kapıcı maaşı belli oldu!

Vestel, Ikea, Flo, e-Bebek, Tchibo, Koçtaş, Petrol Ofisi, BP gibi onlarca farklı markada puan kazanılması ve kazanılan puanların harcanması mümkündür. Örneğin 100 TL’lik akaryakıt alışverişinizi Petrol Ofisi’nde yaptığınızda, kredi kartınızdaki 10 TL tutarına denk gelen Para Puanı kullanabilir ve geri kalan 90 TL’yi nakit olarak ödeyebilir ya da kredi kartınızla ödeyerek puan da kazanabilirsiniz.

Finansbank Para Puan Nerede Geçerli?

QNB First kredi kartları ise, kullanıcılarına uçak bileti alımlarında ekstra bir kolaylık sağlamaktadır. Söz konusu puanlar uçak bileti alımında dört kat değerli kullanılabilmektedir. Yani 50 TL değerindeki Para Puan, uçak bileti alımında 200 TL değerine tekabül etmektedir. QNB First Kredi Kartı, diğer kartlara göre daha ayrıcalıklıdır ve özellikleri oldukça caziptir. Restoran harcamalarında indirim, ücretsiz kuru temizleme gibi olanaklar sağlamaktadır. Buna karşın QNB First BÜMED, duty free harcamalarında dörde varan vade farksız taksit olanağı ve araç kiralamalarda indirimler sunmaktadır.

QNB First Doctors ise bazı otellerde ücretsiz konaklama olanağı ile oldukça farklı bir özelliğe sahiptir. Finansbank para puan konusunda diğer bankalara oranla az verdiğini söyleyebiliriz. Para puanı fazla olan bankalar arasında axess chip para önemli kartlar arasında bulunur. Para puan nasıl çekilir; kart harcamaları sonrasında kazanılan para puanların nakit olarak çekilmesi mümkün değildir. Sadece üye işyerlerinde alışveriş yaparak bunları kullanabilirsiniz.

QNB Finansbank, kendi ürün ve hizmetleriyle oldukça büyük bir bankadır. 500’ü geçkin şubesi bulunan bankanın en önemli yan kuruluşu ise QNB Finansbank Enpara. Enpara, havale ve EFT ücreti almayan, günlük birikim olanağı tanıyan, kredi kartı aidatı da bulunmayan online bir hizmet. Enpara sahipleri, bazı özel koşulları sağladıklarında daha yüksek faizle gelirlerini artırabiliyor ve şube derdi olmadan telefonla, mobille ve internetle tüm bankacılık hizmetlerini gerçekleştirebiliyor.

Cardfinans Para Puan Geçen Yerler

Bildiğiniz gibi harcama karşılığında kazanılan para puanlar, şartları yerine getirdiğinizde daha fazla kazanılabilir. Aynı pos cihazı üzerinden yapmış olduğunuz harcamalar, kartınız dahilinde kat ve kat para puan kazanmanızı sağlar. Bu nedenle cardfinans kredi kartınız ile harcama yaparken, pos cihazınızın aynı bankadan olmasına dikkat etmeniz sizlerin karına olacaktır.

Finansbank para puan geçen marketler: Migros, Carrefour, Şok, Kipa, Kiler, Metro Toptan Marketleri, Happy Marketleri, A101 tüm şubeleri

Finansbank para puan geçen internet siteleri: N11.com, markafoni.com, D&R, Hizlial.com, Ereyon, sefamerve.com, Koctas.com.tr, Boyner.com.tr, Tekzen.com.tr, Yemeksepeti.com, İkea.com.tr, migros sanal market, a101.com.tr, trendyol.com, hepsiburada.com

Finansbank para puan geçen akaryakıt firmaları: Aygaz,  Opet, BP, Petrol Ofisi, Total, Shell, Lukoil,

Peki kazanmış olduğunuz cardfinans para puan ne zamana kadar geçerli, üye iş yerleri hangileri? Kazandığım ve biriktirdiğim para puanları nerede harcayabilirim, hangi internet alışveriş sitelerinde para puan bozulur? Card Finans Para Puan Nerelerde Geçiyor, Card Finans Para Puan Geçen Marketler, Card Finans Para Puanlar Akaryakıt İstasyonları hakkında bilgileri buradan öğrenebilirsiniz…

Finansbank ParaPuan a101 de geçerli mi?

A101 tüm şubelerinde banka ve kredi kartı puanları geçerlidir. Bunlar arasında finansbank parapuan da bulunur. Söz konusu parapuanları kullanmak için A101 kasiyerine ödeme yapmadan önce ödemenin kart puanı ile yapılmasını dile getirmeniz gerekiyor.

Trendyol da para puan geçiyor mu?

Trendyol da birçok bankanın puan, bonus ve chip para türündeki para puanlar geçmektedir. Ancak ödeme aşamasında trendyol cüzdan seçilmemelidir aksi takdirde para puanlar sistemden düşmeyecek, kartınızdan nakit ödeme geçecektir.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku