Hangi İşlerde Çok Para Var? Devlet Destekli Projeler 2023

Bireyler devlet desteği alarak hangi işlerde çok para var sorusu ile ne iş yapacaklarını tam olarak bilmeyebilir. Devlet destekli projeler 2023 yılı dahilinde devlet desteği almak için üretebilen, ürünlere yani girişimci fikirlere ihtiyacınız olacaktır. Hangi işlerde çok para var sorusunun yanıtını buradan yola çıkarak, kısa sürede bulmak mümkün!

Hangi işlerde çok para var?

İş hayatı çocukluğumuzdan başlayan bir hedefin, gençliğimizde şekillenerek hayata yön verme evresidir. Yani hayatımızın en büyük bölümünü kapsayan kısmıdır. Bu nedenle seçtiğimiz iş ömrümüzün sonuna kadar bizimle birlikte gider. Peki, hayatımızın en büyük bölümünde yer alan iş hayatında mutlu çalışmak için neler yapabiliriz. Kısaca anlatalım ve kazanç boyutlarına da değinelim. Bu işlere bakarsak;

 • Gümrük mallarının alım satımı
 • Cep telefonu kılıf
 • Kargo şubesi açmak
 • Üretici konumunda e-ticaret ürün satışı
 • Cep telefonu bakım onarım
 • Tablet yedek parça

Değerli arkadaşlar kazanç elde etmek için öncelikle yaptığımız işi seviyor muyuz? Yoksa mecburiyetten mi yapıyoruz? Buna dikkat etmemiz lazım. Çünkü hayatın her evresinde olduğu gibi iş hayatımızda da sevgisizlik ve zorunluluk olursa bocalarız. Ve bu bocalama kötü sonuçlar doğurabilir. Sektörün içine girip detaylı baktığımızda kazanç boyutunda çok değişik ve halkın içinde çok fazla bilinmeyen birçok kazanç kapısı olduğunu görmemiz mümkün.

En karlı işler nelerdir?

Karı yüksek işlem hacmi yüksek olan birçok iş türü bulunmakta. Bunlara bakarsak, eticaret sektöründe niş sektör dediğimiz bazı kategorilerde daha fazla kar payı bulunur. Eticaret siteleri trendyol, hepsiburada, n11 ve çiçeksepeti gibi platformlarda niche sektörüne uygun ürünleri bulup satarsanız, çok fazla para kazanabilirsiniz.

En karlı işler arasında bir diğer önerimiz kesinlikle imalat sektörü olacaktır. Herhangi bir ürünün imalatını yapıp, toptan satışı yaparak güzel getiriler elde edebilirsiniz.

Diğer devlet desteği olan girişimcilik fikirlerine bakarsak;

 • Yenilebilir enerji yedek parça üretimi
 • Su arıtma cihazı üretimi
 • Mobil teknoloji iletişim uygulamaları
 • Covid 19 salgını dahil insanlığa faydalı olan tüm projeler

Devlet destekli projeler 2023

Devlet desteği almak için kesinlikle üreten bir projeniz olması gerekiyor. Üretebilen her türlü sektörlerde, devlet desteği hibe olarak verilmektedir. Bu işler genellikle bir başkasının emri altında çalışılan değil de kendi işinizin patronu olabileceğiniz işlerdir. Bu işlerden örnek verecek olursak hepimizin aklına ilk başta, katalog satışları anket vs. gelebilir. Ancak bu işler bunlarla sınırlı değildir. Elektronik ortamda da kendi işimizin patronu olabilir, oturduğumuz yerden istediğimiz kazancı sağlayabiliriz.

 • Solunum cihazı üretimi
 • Sağlık alanındaki üretimler
 • İthal ilaçların üretilmesi

Sektörde hangi işler daha kazançlıdır? sorusunun en güzel cevabı insanın kendi aklını kullanarak ve kimseye ihtiyaç duymadan yaptığı işlerdir denilebilir. Düşünsenize iş saatlerinizi kendiniz belirliyor ve gün içinde kendinize dilediğiniz kadar vakit ayırabiliyorsunuz. Her şeyden öte keyif içinde huzurla çalışıyor ve bu çalışma sonucunda da hayal ettiğiniz kazanları elde edebiliyorsunuz.

Devlet destekli krediler 2023

Devlet destekleri başta pandemi döneminde sıkışan ekonomi gerekse de girişimciler için her yıl sıkıca daha fazla destek verilerek karşımıza çıkıyor. Özellikle bankalar üzerinden düşük faiz ve uzun vade seçenekleri ile desteklenen birçok sektör olmakla beraber, genç girişimciler, yatırımcılar, ihracat yapan kesimler vb. sektörlerle iç içe olan vatandaşlar bu gibi desteklere büyük önem vermekte. Bunlardan biri de devlet destekli krediler olup, 2022 yılı dahilinde ne tür desteklerin geleceğini şimdiden merak edebilirler. Döviz bozan atmler

Bunlara baktığımızda ilk akıllara gelenleri incelersek;

 • Nakdi ücret desteği
 • Pandemi destek

gelmekte olup, bunlar genelde faiz oranları düşük ve vade seçenekleri uzundur. Öte yandan bankaların çoğu (devlet bankaları daha uygun faiz oranları veriyor) devlet destekli kredi kampanyaları düzenler. Sizlerde en yakın şubeye giderek, devlet destekli kredi başvurusu yapacağınızı belirtip, uygun faiz oranlarından yararlanabilirsiniz.

FAİZSİZ NAKİT AVANS BAŞVURUSU

2023 yılı iş sağlığı ve güvenliği devlet desteği sayesinde çoğu girişimci bu sektörde destek alarak, hem işini kurmuş hem de eğitim vererek, başkalarının da bu kulvarda eğitim almalarını sağlamıştır.

Bunun için yapmanız gereken en önemli şey şu ki biraz araştırma ve gerçekte bildiğin bir özelliğini ortaya çıkarmaktan geçiyor. Sonrasında zaten başka bir şeye ihtiyacın kalmaksızın, hem stres yaşamadığınız hem de güzel bir kazanç kapısı sağlayabildiğiniz bir işiniz oluyor.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku