Kuveyt Türk Araç Kredisi 100 bin TL Faizsiz Araba Kredisi ✔️

Bankalardan taşıt kredisi başvurusu yapmak isteyenler, kuveyt türk araç kredisi ile hayal ettiği araca sahip olabilirler. 50 bin TL faizsiz araba kredisi başvuru şartları ve faiz oranları dahilinde kaç ay vadeli olacağını aşağıdaki ekrandan öğrenebilirsiniz. Sizlerde kuveyt türk faizsiz kredi, kuveyttürk araç kredisi arayışı içindesiniz doğru adrestesiniz.

Artık hayalinizdeki sıfır otomobili veya ihtiyacınız olan ikinci el otomobili Kuveyt Türk sayesinde alabileceksiniz. Kuveyt Türk, hem sıfır hem de ikinci el otomobil satın almak isteyen tüketiciler için oldukça avantajlı teklifler sunmaktadır. 48 aya varan vade fırsatı sayesinde size özel taşıt finansmanı sayesinde aracınızı kısa süre içinde alabilir ve ödemesini de uzun vadeli bir şekilde yapabilirsiniz. Dilerseniz kuveyt türk faizsiz ihtiyaç kredisi de çekmek mümkün! Bunun için bir banka hesabının olmasına bile gerek yok!

Kuveyt Türk Araç Kredisi

Kuveyt Türk araç kredisi hizmetinde sıfır ve ikinci el otomobillerde tüketicilere özel hem TL hem de döviz olarak finansman sağlanmaktadır. Fakat 2. el araçlarda 8 yaşından fazla araçlarda bu finans desteği sağlanmaktadır. Ayrıca satın alınacak aracın yaşı ile kullanılacak olan finansın toplam vade süresi 108 ayı geçmemelidir. Bu vade için 6 yaşında olan araçlar için en faza 36 ay, 7 taşında olan araçlar için en fazla 24 ay ve 8 yaşında olan araçlar için ise en fazla 12 ay vade yapılmaktadır. Bu vadeye ek olarak asgari peşinat oranları aracın türüne ve modeline göre değişiklik göstermektedir.

Söz konusu kuveyttürk taşıt kredisi için öncelikle satın alacağınız aracın maddi değerini öğrenmeniz gerek. En yakın o km araç satın almak için bayiye giderek, araç hakkında hem bilgi hemde indirimli fiyatını öğrenebilirsiniz. Ayrıca taşıt kredisi çekerken bu banka üzerinden %1,31 kar payı banka almaktadır. Hesaplamanın nasıl yapıldığına detaylıca bakarsak aşağıdaki bilgiler sizlere faydalı gelecektir.

En Çok İş Yapan Dükkanlar Hangileri?

Kuveyt Türk Taşıt Kredisi

Kuveyt Türk tarafından tüketiciler için sunulan bu hizmet ile sadece sıfır ve ikinci el araç değil aynı zamanda motosiklet de satın almanız mümkündür. Kuveyt Türk taşıt kredisi kapsamında binek otomobiller için belirtilen tüm koşullar motosikletler için de geçerlidir. Fakat bu hizmet motosikletler için sadece sıfır motosiklet satın alımlarında geçerlidir. Yani ikinci el motosiklet alımlarında bu taşı kredisi hizmetinden yararlanamıyorsunuz.

12 ay vadeli 50000 TL araç finansmanı kredisi için; 12 ay vadeli kuveyt türk taşıt kredisi için her ay 50000 TL araç finansmanı için aylık 4570,30 TL ödemeniz gerekiyor. Kar oranı ise %1,21 şeklinde verilmiştir. Toplamda bankaya ödenen tutar faizler dahilinde 54,843,66 TL olmaktadır.

24 ay vadeli 50000 TL araç finansmanı kredisi için; 24 ay vadeli kuveyt türk taşıt kredisi için her ay 50000 TL araç finansmanı için aylık 2482,32 TL ödemeniz gerekiyor. Kar oranı ise %1,21 şeklinde verilmiştir. Toplamda bankaya ödenen tutar faizler dahilinde 59,575.46 TL olmaktadır.

BİM KAÇ M2 DÜKKAN İSTİYOR

36 ay vadeli 50000 TL araç finansmanı kredisi için; 36 ay vadeli kuveyt türk taşıt kredisi için her ay 50000 TL araç finansmanı için aylık 1793,20 TL ödemeniz gerekiyor. Kar oranı ise %1,21 şeklinde verilmiştir. Toplamda bankaya ödenen tutar faizler dahilinde 64,555.47 TL olmaktadır.

Kuveyt Türk Araç Finansmanı

Sıfır ve ikinci el otomobillerde, kasko ücretinin 120 bin liraya kadar olan kısmı için yüzde 70 oranında, 120 bin TL ve üzeri kasko değeri için yüzde 50 oranında finansman desteği alınabilir. Kuveyt Türk araç finansmanı desteğinde, vade sınırlaması vardır. Sıfır araçların eğer satış değeri 120 bin liranın altındaysa 60 ay vade, 120 bin liranın üstünde ise 48 ay vade söz konusudur. Buna karşın olarak ikinci el araçlarda ise satış değeri yerine kasko değeri dikkate alınmaktadır.

Söz konusu kuveyt türk araç kredisi hesaplama için yukarıdaki tablodan yararlanmak mümkün! Araç finansman kredisi başvuru şartlarına bakarsak; aracın sıfır veya 2.el olmasına bakılıyor. Ayrıca kişinin esnaf ise bağkur dökümü, çalışan ise sigorta dökümü talep edilmektedir. Araç banka üzerine rehin kalacak olması nedeni ile kredi tutarı kapanmaya kadar aracın satışı olmaz. Aynı durum motosiklet kredileri içinde geçerlidir. Başvuru esnasında kredi notuna göre faiz oranları düşebilir. Satın alınan araç için ruhsat fotokopisi, kişinin nüfus cüzdanı ve gelir belgesi talep edilir. Kuveyt türk banka hesabı olanların başvuruları daha hızlı sonuçlanır.

Kuveyt Türk araç kredisi yüzde kaç?

Bireyler taşıt kredisi alma aşamasında akıllarından geçen sorulara net yanıtlar aramak ister. Bunlardan biri de kuveyt türk araç kredisi yüzde kaç şeklinde olup, sıfır ve 2.el durumuna göre araç finansmanı sağladıklarını belirtelim. İlgili oranlar kasko tutarları ile doğrudan orantılı olup, araç fiyatı 1 milyon üzerinde genelde %60 şeklindedir.

Kuveyt Türk Cemaat bankası mı?

Cemaat bankaları olarak halk arasında tabir edilen Kuveyt Türk, sermaye yapısına göre karar verilebilir. Zira %62.24 oranındaki pay Kuwait Finance House ait olup %18.72 payı da vakıflar genel müdürlüğüne kalan %9 Wafra Uluslararası Yatırım %1,04 Diğer Gerçek ve Tüzel Ortaklara aittir.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku