Öğrencilere Ek İş Veren Firmalar 2020 (LİSE ÜNİVERSİTE)

Kız erkek fark etmeksizin tüm öğrencilere ek iş veren firmalar olduğunu belirtelim.

7

Lise ve üniversite öğrencilerine, okuyan veya ara verenlere ek iş veren firmalar 2020 yılında var olup, ek gelir kapısı sunmakta. Genelde paketleme işi veren firmalar var olup, iş türüne ve sayısına göre ödeme türü de değişebilir. Burada dikkat edilmesi gereken önemli hususları ve nasıl bir yol izleyeceğinizi tüm yönleri ile ele aldık.

Üniversite Öğrencilerine Ek İş Veren Firmalar 2020

Üniversite okuyanlar okul döneminde aileden ekonomik anlamda destek almakta. Ancak bu destek ne yazık ki, giderleri karşılasa da, zamanla bu desteğin yetersiz kaldığını fark edecekler. Bu nedenle öğrencilerin büyük çoğunluğu hem okuma hem de bir yerlerde iş yaparak para kazanma düşüncesi hakimdir. Bu düşünce genelde part time iş ilanlarına başvuru kapısını aralasa da, çoğu öğrenciler de derslerden arta kalan zamanlarda ev ortamında yapılabilecek işlere odaklanıyor. Bunlardan en önemlisi de firmaların sunduğu paketleme işi olarak denilebilir.

Üniversite öğrencilerine ek iş ilanları incelendiğinde ek iş veren firmaların yoğunlaştığı görülmekte. Ancak bunlardan bazıları incelendiğinde paketleme işi yapanların sayısı oldukça fazla. Sizlerde çorap paketleme işi, ürün paketleme dediğimiz birçok kalem grubuna katılarak hızlı bir şekilde işleri kaparak, para kazanabilirsiniz. Örnek vermek gerekiyorsa; 2020 çorap paketleme işi getiri bakımından aylık bazda en az 1700 TL para kazanma şansını sunar öğrencilere. Sadece size verilen çorapları ve paketleme ambalajına geçirerek, zamanında teslimatını sağlayabilirsiniz.

Lisede Okuyan Öğrencilere Ek İş Veren Firmalar 2020

Lisede okuyan gençlerin kanı çok hızlıdır denilmekte zira bu kesime iş verildiğinde üniversite öğrencilerine göre işlerin daha disiplinli ve zamanında teslimatı yapılmakta. Hali ile lisede okuyan öğrencilere ek iş veren firmalar söz konusu olup, işin türünü seçme hakkı da tanınmakta. Örnek vermek gerekiyorsa öğrenci adamı zorlamayan iş türleri daha fazla tutulmakla beraber kalem paketleme işi en fazla talep edilenler arasında. Çorap paketleme dahil bir çok paketleme işi sizlere adları ile sunularak, hangisini sayı bakımından yapacağınız sizlere belirtilir ve ona göre malzemeler verilmektedir. Malzeme verilme esnasında ilgili sözleşmeler de genelde yapılıyor. Zamanında teslimata önem veren iş verenler, işi doğru anda doğru bir şekilde teslimata önem vermektedir. Süreklilik söz konusu olup, bu işleri alarak kısa sürede para yani ek gelir sahibi olabilirsiniz.

Liselilere ek iş veren firmalar 2020 yılı dahilinde kız veya erkek fark olmasına bakmaksızın işleri sunar. Burada işleri almak isteyenler doğrudan bizimle irtibata geçebilirler bunun için yorum alanından ad soyad ve il-ilçe kısmını yazarak sizlere mail ile ulaşacağımızı belirtelim. Genelde iş verenler telefonunu işi alanlara veriyor nedeni de başkalarının doğrudan rahatsız etmelerini engellemek içindir.

7 Yorumlar
 1. Elif diyor

  Elif bahçeci Elazığ Palu ben 2 yıldır liseyi bitirmişim şuan evde boşum bilgisayar mezunuyum

 2. Nisanur diyor

  Öğrenciyim ek işe ihtiyacım var lütfen geri dönüş sağlayın

 3. Yiğit ateş diyor

  16 yaşındaykm annemle beraber çalışmak istiyorum ulaşırsanız sevinirim yigitateskisisel@gmail.com

 4. Ayça Önver diyor

  Lise öğrencisiyim, tecrübe ve para kazanma amaçlı iş arıyorum. Evde paketleme işleri ilgimi çekti. 16 yaşındayım. Okullar açılacak olsa dahi ikisini aynı anda yürütebilirim.

 5. Meryem diyor

  Lütfen lütfen lütfen lütfen iş verin

 6. Bilal talip diyor

  Lise öğrencisiyim çalışmak istiyorum. Geri dönüş yaparsanız sevinirim

 7. Emire KAYA diyor

  Merhaba 21 yaşındayım paketleme işi istiyorum Hatayda yaşıyorum yardımcı olursanız çok sevinirim

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.