Özel Numara Öğrenme (Özel Numaradan Arayanı Bulma)

Özel numaradan arayanı bulma yöntemi arasında bir çok etken bulunmakla beraber, özel numara öğrenme aşamasında ne yapılması gerekeni birçok kişi bilmemekte. Gizli numaradan arayanı öğrenme bulma yöntemi 2021 yılı dahilinde daha da netleşmiştir. Sizlerde gizliden arayanı bulma istiyorsanız doğru adrestesiniz…

Özel numaradan arayanı öğrenmek isteyenler aşağıdaki bilgilere göre hareket ettiklerinde kısa sürede arayanın kim olduğunu öğrenebilir.

Özel Numara Bulma

Birçok telefon kullanıcısı, istenmeyen numaralardan rahatsız edilmemek için genelde çağrı yapan numarayı engellemekte. Bu durum çoğu kişi de bu şekilde olsa da, bazı kullanıcılar gizli numaradan arayan kişinin kim olduğunu merak etmekte. Hali ile özel numara bulma yöntemlerinin neler olduğunu bilmek her geçen gün artmakta. Her geçen gün sayıları hızla artan sabit hatlar ve mobil hatlar, 2000’li yıllara dek kullanılan sarı renkli rehberlere sığamayacak kadar arttı. İnternetin de yaygınlaşmasıyla sarı sayfalar yerini internet hizmet ve tanıtım sayfalarına bıraktı. Durum böyleyken, numaradan isim sorgulaması yapmanın da usul ve esası değişmiş oldu.

Numaradan isim sorgulamak için birden fazla seçenek mevcut. Birincisi ve en kolayı Google, Bing, Yandex gibi arama motoruna söz konusu numarayı yazıp aratmak. Numaranın sadece yedi hanesini yazabilir ve olası karışıklığı gidermek için ikincisinde başındaki üç haneli kodu da girebilirsiniz. Şöyle örnek verelim: Merak ettiğiniz numara (0100) 100 00 00 olsun. Önce son yedi haneyi arama motorunda arayabilirsiniz. Eğer karşınıza çıkan sonuçlar tatmin etmiyorsa, başındaki kodu üç veya dört haneli şekilde yazıp tekrar sorgulayabilirsiniz. Karışıklıkları önlemek için, numaranın başına ve sonuna tırnak işareti koymanız önerilmektedir; çünkü aksi durumda o numaraya benzer, diğer farklı numaralar da gösterilecektir.

Gizli Numara Bulma

Gizli numara bulma yöntemi olarak bilinmeyen numaralar servisi bizlere çok faydalıdır. Eğer ki, ücreti ödemek zor gelmiyor ise bu servisi kullanarak öğrenmek mümkün. Eğer aradığınız numaradan bir isme ulaşamadıysanız, ücretli hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Eskiden 118 şeklinde bilinen numara uzun yıllardır çalışmamaktadır. Bunun yerine, farklı firmalar devreye girmiştir. 11811, 11880, 11832, 11888, 11818 gibi numaralar aranarak numaradan isim sorgulaması yapılabilmektedir. Bu numaraları aramanın ise dakika başına belli bir maliyeti bulunmaktadır.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku