Cep Telefonundan Nasıl Para Kazanabilirim? (REKLAM İZLE PARA KAZAN)

Reklam izle para kazan sistemi son yıllarda android ve iphone cep telefonu sistemleri ile beraber büyük paralar kazanmanın yolunu açtı. Zira uygulama sahipleri, ürettikleri uygulamaların daha fazla tanıtılması amacı ile izlenme karşılığında nakit para vermektedir. Yani reklam izle para kazanmak mümkün! Başta reklam izle para kazan android uygulamaları olmakla beraber ios yüklü sistemler üzerinden de para kazanmanın yolu mevcut.

Reklam İzleyerek Para Kazanma

Sizlerde sadece bir adet akıllı cep telefonuna sahipseniz, reklam izleyerek para kazanma yolunu açmış olabilirsiniz. Bir akıllı telefon sahibi herkesin internet bağlantısına sahip olduğu müddetçe para kazanabileceğini biliyor muydunuz? Ek gelir arayan akıllı telefon sahipleri, erişebildikleri ve sahip oldukları internet bağlantıları sayesinde para kazanabilir. Türkiye’de ve daha birçok ülkede popüler olan ek gelir yöntemlerinden biri olan telefonda reklam izleyerek para kazanma için yapmanız gerekenler son derece basit…

Telefonda reklam izleyerek para kazanabilmenin iki temel şartı var: Akıllı telefon sahibi olmak ve internet bağlantısı. Ardından da farklı sitelerden birisine üye olmak gerekiyor. Hem yerli hem yabancı farklı seçenekler mevcut. Bu sitelerin çoğu belli bir süre sonra kapanıyor. Tavsiyemiz, ödeme alma hakkına sahip olunduğun an para çekmeniz; çünkü paranızı biriktirmeye kalktığınızda, bir süre sonra site kapanırsa kazancınızı alamazsınız. Ayrıca bu metotla çok yüksek gelir elde edemeyeceğinizi de paylaşmak isteriz. Telefondan reklam izleyerek para kazanmak, tam bir ek gelirdir ve bir faturanızı ya da ondan bile daha azını kazandırabilir.

Reklam İzle Kazan

Günümüz şartlarında uygulamalar üzerinden reklam izle kazan mantığı ile yapılan programlar da mevcut. Bu nedenle gününüz boyunca fazla iş gerektirmeyen bu tür sistemler ile oturduğun yerden para kazanmak mümkün. Globus, küresel çapta hizmet veren en başarılı örneklerden biri olmuştur; ancak şu an aktif değildir. Türkiye’de en popüler seçenek ise VeniVidiWon isimli uygulama. Bu uygulamayı indirip üye olduktan sonra farklı seçenekleri değerlendirerek para kazanabiliyorsunuz. Örneğin size özel belirlenen linki arkadaşlarınızla paylaşıp onların da üye olmasını sağladığınızda gelirinizi artırabiliyor veya reklam verecek bir firma önerdiğinizde de ek gelir sağlayabiliyorsunuz. Hem bu uygulamada hem de diğer seçeneklerde tek yapmanız gereken size önerilen veya sunulan reklamları gerekli görülen süre boyunca izlemek ve ardından çıkış yapmak ya da duruma göre kapanmasını beklemek. 5, 10, 20 TL gibi farklı ödeme eşikleri olabiliyor. Bu eşiklere ulaşıldığında ödemenizi talep edebilirsiniz. Vadesiz bir Türk Lirası hesabınız bulunmuyorsa, bazı reklam izleme siteleri hediye çeki, çek veya adınıza bağış yapabiliyor.

Ortalama kazancınız hem size hem üye olduğunuz siteye hem de o siteye reklam verenlere göre değişmektedir. 2021 itibariyle Türkiye’deki kullanıcılar günde birkaç saatlerini ayırarak ayda en az 40 TL kazanabilmektedir. Bununla beraber, yaşadığınız yer Kuzey Amerika veya Avrupa ülkelerinden biriyse, kazancınızı katlayabilirsiniz. Ek olarak, günde ayıracağınız zamanı artırdığınız da geliriniz artacaktır.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku