Vakıfbank World Puan Geçen Yerler 2021

1

Vakıfbank kredi kartı kullanıp harcama yaparak, kazanmış olduğunuz world puanları ile yeniden kullanabilirsiniz. Bireyler vakıfbank world puan nerede kullanılır, geçen yerler hangileri 2021 yılı dahilinde öğrenmek isteyebilir. Bildiğiniz gibi kazanılan para puanlar aynı şekilde kullanılmadıkları zaman, yıl sonunda sıfırlanır. Hali ile vakıfbank müşterileri, worldpuan geçen yerler, internet siteleri, geçerli olan mağazaların hangileri olduklarını merak etmekte!

Vakıfbank World Puan Nerede Kullanılır 2021

1954 yılında kurulan Türkiye Vakıflar Bankası veya marka ismiyle Vakıfbank, 900’ü geçkin şubesiyle Türkiye’nin fiziki olarak en rahat erişilebilen bankalarından birisidir. Bir kamu bankası olması sebebiyle, birçok ürün ve hizmetinde uygulamış olduğu faiz oranları müşteri lehine düzenlenmektedir.

Bankanın sunduğu kartların geneli Worldcard olarak anılmaktadır. Bu kartlar ise kendi içinde sahip oldukları özelliklere göre ayrılmaktadır. Bankanın tüm kartları incelendiğinde üç tanesi göze çarpmaktadır. Özellikle yurtdışı seyahati gerçekleştiren müşterilere tavsiye edilebilecek olan VakıfBank Platinum, yurtiçi veya yurtdışı uçak bileti alan müşterilere dönük olarak yorumlanabilecek MilPlus ve genel olarak tüm kredi kartlarıyla eşdeğer görünen Klasik Kart önerilebilir.

Bildiğiniz gibi vakıfbank müşterileri, kredi kartı kullanımında her harcama yaptıklarında world puan adını verdikleri puan kazanmakta. Ne kadar alışveriş tutarı olursa ve uyumlu üye iş yerinden yapılan harcamalarda daha fazla para puan kazanmaktalar.

Vakıfbank Worldpuan Kullanılan Siteler 2021

Vakıfbank’ın verdiği kredi kartlarıyla toplanan paralar (bonus, puan gibi) yine Worldcard üye işyerlerinde kullanılabilmektedir. Migros ve Şok gibi yerlerde alışverişlerde de kullanım olanağı bulunmaktadır. Müşteriler, harcama (ödeme) noktasına geldiklerine World Puan kullanacaklarını belirtmelidir. İsterlerse tüm alışveriş tutarını bu puanlarla karşılayabilir ya da puanlar tüm alışverişi karşılamıyorsa yettiği kadarını ödeyebilirler.

Vakıfbank kredi kartı WorldCard yerine değerlendirilebilecek bir diğer seçenek ise TEB tarafından sunulan kredi kartlarıdır. TEB’in özellikle akıllı telefon ve tabletler için sunduğu olanaklar, müşterilerin daha hızlı şekilde kolayca kampanyalara ulaşmasına olanak tanımaktadır. CEPTETEB, bu seçeneklerden sadece birisidir. CEPTETEB sayesinde birçok kampanyaya katılabilir ve yapılan alışverişlerden ekstra bonus puan toplanabilir ya da taksitlendirme olanaklarından yararlanılabilir.

Vakıfbank World Puan Harcama

Banka müşterileri kazandıkları vakıfbank world puan harcama isteyebilir. Burada önem arz eden bilgilere baktığımızda belirli süre içinde world puanlarınızı harcamanız gerektiğidir. Bu sitelere baktığımızda

  • A101, Bizim Toptan, Carrefour SA, METRO gibi alışveriş mağazalarında kullanmak mümkün.
  • Hepsiburada, ebebek, biletix ve sahibinden.com siteleri, Puma, Nike, Adidas, Hummel, Colin’s ve KİP mağazaları.
  • World puan geçen akaryakıt istasyonları ise BP, Petrol ofisi olarak karşımıza çıkar.

Burada bireyler vakıfbank world puan nerede kullanılır 2021 yılı sorusunu sorabilir. Sizler öncelikle a101, şok, bim gibi mağazalara gittiğinizde puanların geçip geçmediğini sormanız da faydalı olacaktır. Kısa ve öz olarak konuyu özetlersek; vakıfbank para puan harcama siteleri ve üye iş yerleri fazla olmakla beraber bunlar arasında aşağıdaki listeye bakabilirsiniz. Migros, hizlial.com, Rossmann marketleri, Şok ve A101 mağazaları marketleri, sıralanabilir.