Vakıfbank World Puan Geçen Yerler 2024 Worldpuan Harcama

Vakıfbank kredi kartı kullanıp harcama yaparak, kazanmış olduğunuz world puanları ile yeniden kullanabilirsiniz. Bireyler vakıfbank world puan geçen yerler hangileri 2024 yılı dahilinde öğrenmek isteyebilir. Bildiğiniz gibi kazanılan para puanlar aynı şekilde kullanılmadıkları zaman, yıl sonunda sıfırlanır. Hali ile vakıfbank müşterileri, worldpuan geçen yerler, internet siteleri, geçerli olan mağazaların hangileri olduklarını merak etmekte!

Vakıfbank World Puan Geçen Yerler 2024

1954 yılında kurulan Türkiye Vakıflar Bankası veya marka ismiyle Vakıfbank, 900’ü geçkin şubesiyle Türkiye’nin fiziki olarak en rahat erişilebilen bankalarından birisidir. Bir kamu bankası olması sebebiyle, birçok ürün ve hizmetinde uygulamış olduğu faiz oranları müşteri lehine düzenlenmektedir.

Bankanın sunduğu kartların geneli Worldcard olarak anılmaktadır. Bu kartlar ise kendi içinde sahip oldukları özelliklere göre ayrılmaktadır. Bankanın tüm kartları incelendiğinde üç tanesi göze çarpmaktadır. Özellikle yurtdışı seyahati gerçekleştiren müşterilere tavsiye edilebilecek olan VakıfBank Platinum, yurtiçi veya yurtdışı uçak bileti alan müşterilere dönük olarak yorumlanabilecek MilPlus ve genel olarak tüm kredi kartlarıyla eşdeğer görünen Klasik Kart önerilebilir.

Bildiğiniz gibi vakıfbank müşterileri, world puan geçen yerler ile kredi kartı kullanımında her harcama yaptıklarında world puan adını verdikleri puan kazanmakta. Ne kadar alışveriş tutarı olursa ve uyumlu üye iş yerinden yapılan harcamalarda daha fazla para puan kazanmaktalar. Daha fazla para puan veya bonus kazanmak isteyenler, farklı kredi veya banka kartı talebinde bulunabilir. Bankalar arası artan rekabetlerden dolayı çoğu bankalar her ay güncel kart kampanyaları düzenleyerek, binlerce TL değerinde para puan, chip para veya world puan dağıtmaktadır kendi müşterilerine.

Vakıfbank Worldpuan Kullanılan Siteler 2024

Vakıfbank’ın verdiği kredi kartlarıyla toplanan paralar (bonus, puan gibi) yine Worldcard üye işyerlerinde kullanılabilmektedir. Migros ve Şok gibi yerlerde alışverişlerde de kullanım olanağı bulunmaktadır. Müşteriler, harcama (ödeme) noktasına geldiklerine World Puan kullanacaklarını belirtmelidir. İsterlerse tüm alışveriş tutarını bu puanlarla karşılayabilir ya da puanlar tüm alışverişi karşılamıyorsa yettiği kadarını ödeyebilirler.

 1. vakıfbank world puan geçen marketler; migros, bim, şok, a101, carrefourSA
 2. vakıfbank world puan kullanılan yerler; başta zincir marketler olmak üzere online alışveriş siteleri, akaryakıt istasyonları örnek verilebilir.

Vakıfbank banka ve kredi kartına sahip olan müşteriler, world puan geçen yerler ile yaptıkları harcamaları konusunda ne yapılması gerektiğine buradan ulaşarak, öğrenebilir. Zira kullanılmayan bankomat puanları, ne yazık ki belirli süre sonunda kampanya dönemi bittiği gibi silinmektedir. Worldpuan kullanılan siteler arasında aşağıdaki alışveriş siteleri olmakla beraber birçok yerli online siteleri görmek mümkün!

 • hepsiburada.com (hepsi cüzdan hariç)
 • migros.com.tr (sanal market)
 • migros hemen uygulaması
 • N11.com
 • Trendyol.com (cüzdan hariç)
 • gittigidiyor.com

Vakıfbank kredi kartı WorldCard yerine değerlendirilebilecek bir diğer seçenek ise TEB tarafından sunulan kredi kartlarıdır. TEB’in özellikle akıllı telefon ve tabletler için sunduğu olanaklar, müşterilerin daha hızlı şekilde kolayca kampanyalara ulaşmasına olanak tanımaktadır. CEPTETEB, bu seçeneklerden sadece birisidir. CEPTETEB sayesinde birçok kampanyaya katılabilir ve yapılan alışverişlerden ekstra bonus puan toplanabilir ya da taksitlendirme olanaklarından yararlanılabilir.

Vakıfbank World Puan Harcama

Banka müşterileri kazandıkları world puan geçen yerler hakkında bilgi isteyebilir. Burada önem arz eden bilgilere baktığımızda belirli süre içinde world puanlarınızı harcamanız gerektiğidir. Bu sitelere baktığımızda, aşağıdaki sektörlerde kolaylıkla harcanabilir ve kullanılabilir. Bimde worldpuan geçerli mi?

 • vakıfbank world puan sorgulama işlemleri doğrudan vakıfbank mobil şubeden, kart puan hareketleri üzerinden incelenebilir!
 • vakıfbank world puan nasıl kullanılır, Herhangi bir vakıfbank pos cihazı kullanılan işletmeye giderek, harcama tutarının kart puanı ile yapılacağını belirtmeniz yeterlidir.
 • Şok marketler, migros, A101, BİM, tarım kredi koop., Bizim Toptan, Carrefour SA, METRO gibi alışveriş mağazalarında kullanmak mümkün. Ödeme aşamasında yapılması gereken ödeme esnasında para puan, worldpuan veya chip para ile ödemek istiyorum demelisiniz. Kasiyer bunu duyduğu anda genelde pos ekranlarından para puan sekmesini seçerek, ödemeyi buradan tahsil edeceklerdir.
 • Hepsiburada, n11.com, trendyol.com, gittigidiyor.com, ebebek, biletix ve sahibinden.com siteleri, Puma, Nike, Adidas, Hummel, Colin’s ve KİP mağazaları. Ne yazık ki, alışveriş sitelerinde cüzdanlara ödeme aktarılırken, worldpuan bazen çekilmediğini belirtelim.
 • World puan geçen akaryakıt istasyonları ise BP, Petrol ofisi, shell, opet olarak karşımıza çıkar. Kazandığınız veya biriktirmiş olduğunuz vakıfbank worldpuanları, akaryakıt istasyonuna giderek, ödemeyi puan ile yapmak istiyorum demeniz yeterlidir. Eğer ki, ilgili ödeme kaydedici cihaz (pos makinesi) vakıfbank ile çalışıyor ise koşulsuz şartsız worldpuan çekilebilir, harcanabilir.

Burada bireyler vakıfbank world puan nerede kullanılır 2024 yılı sorusunu sorabilir. Sizler öncelikle a101, şok, bim gibi mağazalara gittiğinizde puanların geçip geçmediğini sormanız da faydalı olacaktır. Kısa ve öz olarak konuyu özetlersek; vakıfbank para puan harcama siteleri ve üye iş yerleri fazla olmakla beraber bunlar arasında aşağıdaki listeye bakabilirsiniz. Migros, hizlial.com, Rossmann marketleri, Şok, BİM, tarım kredi koop. ve A101 mağazaları marketleri, sıralanabilir.

Vakıfbank WorldPuan Kullanılan Siteler Hangileri?

Birçok müşteri kart ile kazanmış olduğu worldpuan hakkında aşağıdaki soruları soruyor. Bunlar

 • vakıfbank world puan kullanılan siteler; internet üzerinden birtakım alışveriş sitelerinde vakıfbank world puan geçebilir. Bunlar arasında hepsiburada, n11, trendyol, migros gibi belli başlı siteler gelmektedir.
 • vakıfbank world puan geçen yerler 2024 hakkında detaylı bilgileri yukarıda görebilirsiniz.

Günümüzde finansal ihtiyaçları karşılamak ve günlük harcamaları yönetmek için kredi kartları önemli bir araç haline gelmiştir. Türkiye’nin önde gelen finans kuruluşlarından biri olan Vakıfbank, müşterilerine sunduğu çeşitli kredi kartı seçenekleri ile dikkat çekiyor.

Vakıfbank’ın kredi kartı ürünleri, geniş bir kullanıcı kitlesini hedef alarak farklı ihtiyaçlara yönelik çözümler sunmaktadır. Classic, Gold, Platinum gibi farklı seviyelerdeki kartlar, kullanıcıların gelir durumlarına uygun özelliklerle donatılmıştır. Bu çeşitlilik, her türlü harcama alışkanlığına ve bütçeye hitap edebilmeyi amaçlar.

Vakıfbank kredi kartları, harcamalarınızı kontrol altında tutmanıza yardımcı olacak birçok avantaj sunmaktadır. Nakit para ihtiyacınızı karşılamak için uygun faiz oranları ve taksit seçenekleri ile kullanabileceğiniz kredi kartları, aynı zamanda alışverişlerinizden puan kazanmanızı sağlar. Bu puanlar, çeşitli kampanyalarda ve indirimlerde kullanılabilir.

Güvenli alışverişin vazgeçilmezi olan Vakıfbank kredi kartları, son teknoloji güvenlik önlemleri ile donatılmıştır. Chip&PIN teknolojisi, kullanıcıların kart bilgilerini koruma altına alarak, online ve fiziksel alışverişlerde güvenli bir deneyim sunar.

Vakıfbank World Puan Sorgulama

World Puanlarınızın ne kadar olduğunu öğrenmek için birkaç yöntem vardır. Bunlar şunlardır:

 • Vakıfbank İnternet Şubesi: Vakıfbank İnternet Şubesi’ne giriş yaparak, kredi kartı menüsünden World Puanlarınızı sorgulayabilirsiniz.
 • Vakıfbank Mobil Uygulaması: Vakıfbank Mobil Uygulaması’nı indirerek, kredi kartı menüsünden World Puanlarınızı sorgulayabilirsiniz.
 • World Mobil Uygulaması: World Mobil Uygulaması’nı indirerek, World Puanlarınızı ve kampanyalarınızı sorgulayabilirsiniz.
 • Vakıfbank Müşteri İletişim Merkezi: 0850 222 0 724 numaralı telefonu arayarak, müşteri temsilcisine veya kart hizmetleri menüsü altından World Puanlarınızı sorgulayabilirsiniz.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku