Validebağ Konakları Nerede – Faiz Oranları Kaç – Fiyatları Ne Kadar?

Validebağ konakları nerede faiz oranlara kaç fiyatları ne kadar sorusuna yanıt arıyoruz.

Konut kredisi faiz oranlarının düşürülmesi sonrasında bir çok firma, elindeki bekleyen konak ve dairelerin satışını hızlandırmak için kendi faiz oranlarını da düşürdü. Bunlardan biri de Validebağ konakları olup, 2021 ocak ayı faiz oranlarını %0.99 şeklinde olup, vade süresini de 180 aya çıkardığını duyurdu. Reklamlarda sıklıkla adını duyduğumuz Validebağ konakları için bir çok vatandaş bunun nerede olduğunu ve fiyatlarının ne kadar olacağını sorgulamakta. Bir yatırım aracı olarak düşünülen Validebağ konakları geçmişten günümüze gelen güven sağ duyusu sayesinde on binlerce satışını yaptırmayı başaran DAP Yapı tarafından sunulmuş bir projedir.

Validebağ Konakları Faiz Oranları

Dap holding yönetim kurulunun almış olduğu karar sonrasında eldeki dairelerin ve konakların satışının hızlanması amacı ile piyasa şartları dahilinde 180 ay vadeli %0,99 faiz ile sunuluyor. Üstelik %10 KDV avantajı da olmakla beraber yatırımcılar için hazırlanan bu konut kredisi kampanyasına müşterilerin hızlıca başvurmaları gerektiğinin altını çizmekte firma.

Geçen ay devreye sokulan %10 luk KDV indirimi kampanyası sonrasında bankaların konut kredisi faiz oranlarını düşürmesinin ardından yeni bir konut kampanyası da dap yapı tarafından müşterilerine sunuldu. Söz konusu bu kredi kampanyasında 0.99 faiz oranı büyük ilgi görmeyi amaçlanmış.

Validebağ Konakları Nerede?

Başta İstanbul olmak üzere İstanbul Koşuyolu semptinde hayata geçirilen bu projede 5’er katlı toplam 319 adet konak bulunuyor. Konakların en küçüğü 70 metrekare olmakla beraber bu büyüklük 650 metrekareye kadar çıkmakta. 1+1 şeklinde ve 6+1 olmakla beraber bir çok farklı türdeki konut seçenekleri bulunmakta. Mimari yapısının temel amacını incelediğimizde düşük katlara fazla önem verildiğini görüyoruz. Üstelik bu projede müşteri odaklı çalışılmakla beraber onların hayatı boyunca rahat edebilecekleri ortamlar sunulmuş. Geniş iç hacmi ve gölet yapısı ile farklı manzara arayışında olanlara büyük imkanlar sunulmakta.

Konakların konumuna bakarsak; Validebağ Korusu’na yürüme mesafesinde yer alan ve boğaza komşu proje, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne ve Avrasya Tüneli’ne 5 dakika mesafede yer alıyor. Validebağ Konakları fiyatları bakmak istersek kredi çekerek temin etmeniz durumunda fiyatların katlandığını görmekteyiz. Al sat yaparak para kazanmak isteyenler, peşinat dahilinde bu konakları ucuza alabilir. Ancak kredi çekerek bir daire veya konak satın alma konusunda yakın çevrenizden fikir edinerek, danışmak daha mantıklı olacaktır. Projeyi yakından izlersek;

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku