BP Akaryakıt Kampanyası Axess Kart 16 Mayıs – 30 Haziran 2020

Akaryakıt kampanyaları 2020 benzin fiyatları giderek yükselmeye başladı. Tercihini BP akaryakıt istasyonundan yana kullananlar; axess kart ile 16 mayıs ile 30 haziran 2020 tarihleri arasında harcama yaptıklarında 4. Kez 125 TL lik alımlarında tam 30 TL axess chip para kazanıyor! Bildiğiniz gibi kredi kartları arasında en fazla chip para veren AKBANK olup, onu sonrasında CEPTETEB takip etmektedir. Bu nedenle vatandaşların çoğu axess akaryakıt kampanyası şeklinde her ay arayış içine girebilir.

BP Akaryakıt Kampanyaları

Akaryakıt firmalarından biri olan BP gerek alt yapısı gerekse de hizmet kalitesi hatta benzin fiyatları açısından diğer markalar arasında bir adım önde diyebiliriz. Müşteri hizmetleri, fiyat performans açısından bakıldığında BP akaryakıt istasyonlarında her gün yüz binlerce aracı görmek mümkün. Sizlerde araç sahibi iseniz axess akaryakıt kampanyası ile hem benzin alarak hem de bedava puan kazanabilirsiniz.

BP yapmış olduğu kampanyalar ile hem müşteri çekiyor hem de kaliteli akaryakıt sunduklarını müşterilerine hatırlatmayı amaçlamış. Üstelik banka ve kredi kartı tercih edecek olan müşterilerine, ilgili şartları sağlamaları dahilinde bonus para puan vermektedir. BP akaryakıt kampanyasını incelediğimizde müşteriler, tercihlerini axess kredi kartı ile yapmak istediklerinde farklı günlerde yapacağı her 125 TL lik akaryakıt alımında chip para kazanıyor. Yapılması gereken toplamda 4 kez 125 TL lik benzin, otogaz veya motorin almak olmalıdır. SMS ile katılırsanız sadece 25 TL chip para kazanırken, axess mobil uygulamasını indirip buradan katılım sağladığınızda tam 30 TL chip para kazanıyorsunuz.

Axess Akaryakıt Kampanyası 16 mayıs – 30 haziran 2020

Axess kart ile chip paraların kaybolmadığını duymuşsunuzdur bu nedenle kazanılan chip para hiçbir yere gitmiyor. BP istasyonlarından kazandığınız chip para 40 TL olduğunda yine bunu dilerseniz ilgili tarihler arasında BP üye işyerlerinden harcayabildiğiniz gibi süre sonunda farklı metotlar dahilinde farklı yerlerde geçebiliyor!

Kazanılan chip para BP istasyonlarında 8 temmuz 2020 tarihine kadar kullanılabilir. Kampanyaya SMS ile mesaj atarak katılmak isteyenler ise cep telefonlarından “ BP ” yazıp 4566’ya SMS atmaları gerekmektedir. Aynı gün içinde birden fazla ödeme yapılmamalı zira tek bir tutar çekileceğinden farklı günlerde 125 TL ödeme yapılmalıdır. Kampanyayı biraz daha detaylandırırsak;

  • Axess, Axess Business, Free, Wings, Wings Business, Neo, Neo Business, Akbank kart, Akbank kart business, Axess KOBİ asıl ve bu kartlara bağlı ek kart sahipleri yararlanıyor.
  • Bank’O Card Axess kredi kartları ne yazık ki kampanyaya katılamıyor!
  • Harcamaların iptal edilmesi durumunda kazanılan chip paralar iade olarak kart ekstresine yansıtılarak borç olarak görünebilir.

Her ay birçok banka, farklı benzin istasyonları ile anlaşarak bir kampanya ortaya sunar. Misal bu ay axess BP ile anlaşabildiği gibi gelecek ay axess yakıt kampanyası olarak petrol ofisi ile anlaşabilir.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku