Petrol Ofisi Akaryakıt Kampanyası Bonus Kart 16 Mayıs – 30 Haziran 2020

Araç sahiplerinin her ay takip ettiği akaryakıt kampanyaları arasında Petrol Ofisi 16 mayıs ile 30 haziran 2020 tarihleri arasında bonus kart kampanyası başlattığını duyurdu. Buna göre ilgili tarihler arasında 3 adet farklı günlerde alınmak şartı ile 150 TL’lik akaryakıt alımında 30 TL, ödeme aşamasında birini QR kodu ile yapmaları dahilinde ise toplamda 40 TL bonus puan kazanacaklar. Kazandıkları bonus puanları yine Petrol Ofisi şubelerinde akaryakıt alarak kullanabilirler. Birçok vatandaş ise petrol kampanyaları arayışı içinde!

Petrol Ofisi Kredi Kartı Kampanyaları

Bildiğiniz gibi her ay birçok bankanın kredi kartı, farklı akaryakıt istasyonları ile anlaşarak, hem müşteri çekiyor hem de kendi kartlarında daha fazla harcama yapılmasını sağlıyor. Bu gibi kampanyalar ile müşteri bazında bir anda tırmanışa geçen firmalar, belirli aralıklar ile bu gibi benzin kampanyaları müşteriye sunarak, karşılıklı fayda sağlamakta.

Akaryakıt kampanyaları 2020 yılında birçok bankada aktif olarak kullanılmakta. Başta petrol ofisi olmakla beraber opet, BP, Shell, Go petrol gibi ülkemizde binlerce alt bayisi olan firmalar eşliğinde güncel kampanya bulmak mümkün! Hem benzin alıyorsunuz hem de güncel akaryakıt kampanyaları sayesinde ekstra olarak yine benzin alacaksınız.

Bonus Akaryakıt Kampanyası 16 mayıs – 30 haziran 2020-05-18

Kampanyadan daha fazla para puan bonus kazanmak isteyenler başvuru işlemlerini bonus flaş uygulaması üzerinden yapmaları önerilir. Zira +10 TL daha bonus puan kazanmak mümkün. Bonus akaryakıt kampanyası detaylarına bakarsak;

  • Öncelikle ‘’ Bonus Flaş ‘’ uygulamasını yükleyip, Petrol ofisi kampanyasına girerek HEMEN KATIL butonu ile katılım sağlanmalıdır.
  • İlk 150 TL lik akaryakıt alımında 10 TL anında yükleniyor.
  • Ödeme aşamasında farklı günlerde 150 TL alım yaptığınızda QR kodu ile ödeme yaparken +10 TL daha kazanacaksınız.
  • Sonraki her 150 TL lik alımda ise 30 TL toplamda ise 50 TL bonus puan kazanabilirsiniz.
  • Kampanyaya sadece Garanti BBVA kredi kartları için geçerlidir. Bonus, Bonus Bussines, Bonus Flexi, Flexi, Bonus Genç, Money Bonus, Bonus American Express kredi kartları dahildir.
  • Miles&Smiles Garanti kredi kartları, Miles&Smiles Business kredi kartları, Shop&Fly kredi kartları, Shop&Fly Business kredi kartları, Paracard, sanal kartlar ve mail order işlemleri kampanyaya dahil değildir.
  • Kazandığınız bonus para puanlar ise 06-13 Temmuz 2020 bu tarihler arasında yüklenecek olup yine petrol ofisi istasyonlarında kullanılır. Kullanmadığınızda 14 temmuz 2020 de siliniyor para puanlar.

Bonus Kart QR Kodu İle Ödeme Yapma

Bildiğiniz gibi QR kodu ile cep telefonun yanında olduğu sürece banka veya kredi kartına gerek yoktur. Bunun için pos cihazına veya bankamatik ekranına ilgili kutucuk içindeki barkod numarasını okutmanız yeterlidir.

Benzin istasyonlarında QR kodu ile ödeme yapmak için öncelikle görevliye ödemeyi QR kodu ile yapacağını belirtmen gerek. Sonrasında mobil telefonunu pos ekranına getirerek ilgili barkodu okutarak kolaylıkla ödeme yapılabilir.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku