Shell Akaryakıt Kampanyası Maximum Kart 16 Mayıs – 30 Haziran 2020

2020 akaryakıt kampanyaları ile pazar yeri payında açık ara önde olan Shell akaryakıt istasyonlarında Maximum kart kampanyası ile 16 mayıs ile 30 haziran 2020 tarihleri arasında 125 TL ve üzeri 4. Kez akaryakıt alımında tam 40 TL maxi puan kazanıyorsunuz. Shell istasyonlarını kullananların sayısı oldukça fazla olup, hem kaliteli bir akaryakıt hem de uygun fiyatlı olarak araç sahiplerine sunulur. Bu nedenle bireyler maximum akaryakıt kampanyası ile her ay alacakları akaryakıtın yanında bonus veya maxi puan kazanmayı da amaçlar.

Shell Akaryakıt Kampanyası 2020

Araç sahibi olanlar her ne kadar ihtiyaç gibi görünse de, akaryakıt olmazsa olmaz giderlerden bir tanesidir. Zira yolda kalmamak ve işlerin yolunda gitmesi adına akaryakıt istasyonları ile sıkı bir takipçisi olmak mümkündür. Tıpkı bir berber müşterisi gibi düşünebilirsiniz bu nedenle aracın benzini bittiğinde veya bitmeden önce hemen sürekli aldığımız yere aracı çekiyoruz. İşte bu nedenlerden dolayı da akaryakıt firmaları da ara sıra ancak sürekli olarak kredi kartı ile çekimlerde bedava benzin veya akaryakıt alımında geçerli puanlar vermektedir.

Bu kampanyaları sıkı takip etmenizde fayda olacaktır. Zira cebinizden fazla para çıkmadan bedava benzin alabildiğiniz gibi para puan kazanıyor ve nakit para vermeden bir ay sonraya ödemelerinizi erteleyebilirsiniz. Shell akaryakıt firması mayıs haziran 2020 ayları için shell maximum kampanya sunsa da, gelecek ay farklı bir bankanın promosyonunu yapabilir.

Maximum Akaryakıt Kampanyası 16 mayıs – 30 haziran 2020

Kredi veya banka kartı işbankası üzerinden almış ise kredi kartı olmadan da maxi puan kazanmak mümkün. Bunun için banka kartını da kullanabilirsiniz yeter ki içinde nakit para bulunsun. Gerekli şartları sağladıktan sonra ilgili maxi para puan o karta yine yüklenecektir. Ancak kredi kartı olanlar ise gerekli şartları iyice okumalarında fayda var. Bunu biraz açarsak;

  • Öncelikle maximum anlaşmalı SHELL istasyonlarına gitmeniz gerek. (Çoğu anlaşmalıdır siz yine de sorun.)
  • İlgili akaryakıt alınacak tarihler 16 mayıs ile 30 haziran 2020 arasındadır.
  • Farklı günlerde olması zorunlu olup en az alım tutarı 125 TL olmalıdır
  • Toplamda 4. Kez alım olmalıdır bunun için 40 TL maxi puan kazanırsınız ve bu puanları yine SHELL istasyonlarında kullanabilirsiniz.
  • İlgili kazanılan maxi puanlar 7 temmuz 2020 de kartınıza yüklenir ve 19 temmuz 2020 tarihine kadar kullanabilirsiniz. Kullanmadığınızda ne yazık ki, maxi puanlar siliniyor.
  • Ne yazık ki, Maximum Aidatsız Kart, İş’te Üniversiteli Aidatsız Kredi Kartı, Aidatsız Maximum Genç Kredi Kartı, Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kartları kampanyada geçerli değildir.

Sonuç itibari ile bakıldığında akaryakıt kart kampanyaları güncel bazda iyi değerlendirilmesi gereken benzin istasyonlarından fayda sağlanılabilecek fikirlerden bir tanesidir. Shell yakıt kampanyası 2020 başlığında sizlere sunulan bu yazımız umarım faydalı olmuştur.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku