Opet Akaryakıt Kampanyası World Kart 16 Mayıs – 30 Haziran 2020

World kredi kartı akaryakıt kampanyaları 16 mayıs ile 30 mayıs 2020 tarihleri arasında opet istasyonlarında geçerli olup, 125 TL ve üzeri 4. kez yakıt alımında tam 50 TL bonus puan kazanabilirsiniz. Bireyler özellikle araç sahipleri opet yakıt kampanyası arayışına girebilir. Opet firması her ay farklı bankalar ile anlaşarak, 125 veya 150 TL alt limitli akaryakıt kampanyası düzenler. Bunlardan biri de bu ay sunmuş olduğu world kart sahipleri içindir.

Opet Akaryakıt Kampanyası 2020

Akaryakıt fiyatları ne yazık ki, ülkemizde her yıl katlanarak artmakta. Ancak global petrol krizi olduğunda tüketiciler için bulunmaz fırsat fiyat aralığına gerileyen benzin ve motorin fiyatları ile depolar sonuna kadar full yapılmakta. Akaryakıt istasyonları ise her ay bir banka kredi kartı ile anlaşarak hem müşteri çekiyor hem de karşılığında yüklü miktarlarda ürünlerini satmakta. Bu durum karşısında kazançlı çıkacak olan tabi ki de, tüketici olmaktadır.

Opet akaryakıt firması yapmış olduğu duyuru sonrasında bu ay ki, kart kampanyası için world kredi kartı ile anlaşmış olup, tüketicilerin her 125 TL lik alım yapması sonrasında gerekli şartları sağladıkları takdirde toplamda 50 TL bonus puan kazanabileceklerini duyurmuştur. Üstelik bu kazanılan para puan bonusları yine aynı firma üzerinden akaryakıt alımında kullanmak mümkün.

Bunlar da Önemli!!!

World Akaryakıt Kampanyası 16 mayıs – 30 haziran 2020

Öncelikle kampanyadan faydalanmak için gerekli şartları iyice okumanızda fayda var. World ile anlaşmalı opet istasyonlarında geçerli olmakla beraber, ilgili tarihler arasında yakıt alınmalıdır buna baktığımızda sürecin 16 mayıs ile başladığını ve 30 haziran 2020 tarihlerinde bittiğini görüyoruz. Üstelik yakıt alımı için minimum tutarın 125 TL olması sizler için avantaj sağlayacaktır.

Dileyenler benzin, motorin dileyenler de otogaz alımı için kullanabilir. Alt limitin 125 TL olduğunu belirterek altını çizelim. Opet akaryakıt kampanyası katılımı için yapıkredi pay ile yapılması gerek ki ekstre olarak 10 TL bonus puan kazanabilirsiniz. Toplamda 40 + 10 TL olacak şekilde 50 TL bonus puan kartınıza 7 temmuz 2020 tarihinde yüklenecek olup, bu puanları en son kullanma tarihi ise 31 ağustos 2020 şeklindedir.

Opet akaryakıt kampanyasına katılım hem mobil uygulama hem de sms üzerinden yapılabilir. Sms ile kampanyaya katılarak 50 TL bonus puan kazanmak isteyenler, harcama yapmadan önce sms mesajı atmaları gerekiyor. Mesaj ile kayıt olmak isteyenler; OPET yazıp bir boşluk bırakarak kart üzerindeki müşteri numaralarını SMS ile 4454’e mesaj atması gerekmektedir. Burada diğer bir dikkat edilmesi gereken kilit nokta ise harcamaların farklı günlerde yapılması gerekiyor. Misal bugün opet istasyonuna giden Ahmet Bey, 125 TL lik otogaz aldığında ve yine aynı gün 125 TL lik benzin alırsa ne yazık ki, bir işlem olarak gözükecektir world sisteminde. Bu nedenle farklı günlerde opet akaryakıt harcaması yapmasına özen göstermelisiniz.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku