Evde Kına Paketleme İşi Veren Firmalar 2023 HER İLDEN BAŞVURU

Kına paketleme işi verenler sayesinde ek gelir sağlamak mümkün olup, 2023 yılı evde kına paketleme işi veren firmalar bulunmakta. Bu şirketler veya şahıslar ile doğrudan iletişime geçerek, kına paketleme ile para kazanmak söz konusu. Sizlerde evde kına paketleme işi veren firmalar ile hemen iletişim kurabilirsiniz.

Evde Kına Paketleme İşi Veren Firmalar 2023

Hem kredi hem de kredi kartı borçları ödenemez durumdayken çeşitli yollardan ek gelir sağlamak binlerce insan için mecburi bir durum oluşturuyor. Kredi ve kredi kartı borçlarının ödenemeyen kısımları için hesaplanan faizlerin oldukça yüksek oluşu, en azından faizlerle beraber anaparanın da ödenebilmesini gerektiriyor. Kış ve bahar aylarında evde yapılabilecek işlerle, yaza doğru borçların önemli kısmını kapatabilmek mümkün…

Kına paketleme işi veren firmalar atölyeler ve işletmelere ulaşmak sanıldığı kadar zor değildir. Tabi bu işletmelere ulaşmak kolay da olmamakta öncelikle çevrenizin olması gerekiyor. Anlık bilgilendirmeler ile açık pozisyonları sizler dolduracaksınız..

  • Harzem Tekstil
  • Ergani tekstil atölyesi
  • Çınar Tekstil Merkezi
  • Tekstil Ofisi Sapanca
  • Rays Tekstil

Bilindiği üzere Türkiye’de düğünler, yani nikâhlar ve kına geceleri genellikle Mayıs’tan Eylül’e dek geçen sürede yoğunlaşmaktadır. Bu özel merasimlerin vazgeçilmez ürünlerinin bir kısmı ise evlerde yapılabiliyor. Kış aylarında iletişime geçip talep oluşturmak, Ocak ve Şubat gibi işlerin yavaştan alınmaya başlamasına olanak tanıyacaktır. Ayrıca Mayıs ayının sonuna dek iş alımı büyük olasılıkla devam edebilecektir.

Paketleme işinden ne kazanırım? Nasıl başvuru yaparım?

Nikâh şekeri paketlemek gibi, kına paketlemek oldukça popüler ek gelir yollarından birisi. Paket sayısı baz alınarak ödeme alabilmek için, itinalı bir şekilde kınaların paketlere yerleştirilmesi gerekmektedir. İş talep edildiğinde kınanın tümü birlikte eve getirilmektedir ve ayrıca paketler de sayılı olarak verilmektedir. İşveren, paket başına yaklaşık ne kadar kına konulması gerektiğini ve paketin inceliklerini uygulamalı olarak bir kez göstermektedir.

Kına paketleme işinden asgari ücrete yakın bir tutar kazanabilirsiniz. Yakın akrabalarınızı, kardeşlerinizi ve aile bireylerini de işe kattığınızda, bu kazanç katlanarak size geri döner. Bu nedenle tek kişinin evde kına paketleme işinden kazandığı minimum tutar şuan için 7500 TL civarında. Güvenilir evde paketleme işi kadınlar kulübü dahil birçok platformda bulunmaktadır. Günümüz şartlarında bunlara ulaşmak sanıldığı kadar kolay olmamakta.

WORLDPUAN KULLANILAN SİTELER

Vatandaşlara baktığımızda evde kına paketleme işi veren firmalar, genelde sigorta ve işçilerin normal masraflarından kurtulmak için evlere paketleme işleri vermekte. Bu sayede hem devlete vergi vermemekte hem de o vereceği tutarı kendi cebine atmakta. Bu nedenle firmalar artık sigortalı (sgk) işçi çalıştırmamak adına bu gibi siparişleri doğrudan evlere sunarak, işleri bitirmektedir.

Evde Kına Paketleme İşi Veren Firmalar İletişim

Ek iş veren firmalar genelde bu işleri verirken, paketleme başına ücret vermektedir. Yani 10/100 şeklinde olmamakla beraber, kolilerce ürünleri 1000 lerce adet şeklinde sunar sizlere. Kına paketleme işi ile haftalık en az 2000 TL kazanmanız söz konusu. Çoğu firmalar iş bitiminde ücreti vermekle beraber önden ne yazık ki para vermemekte. Nakit para alırım, gözü ile firmalara yaklaşmak isteyenler bu konuda firmaların kesin talimatı olmakta. Yani işlerini bitirmeden her hangi bir ücret almak söz konusu değildir.

Ek iş veren firmaların iletişim numaralarını doğrudan paylaşamıyoruz. Artan iş başvuruları nedeni ile ince eleyip sık dokuyan işletmeler, işinde hızlı olan ve zamanında teslimata önem veren kişiler ile çalışıyor. Evde paketleme işi veren güvenilir firmalar sayesinde sizler de hızlıca kazanç sağlayabilirsiniz.

Evde kına paketleme günümüz şartlarına baktığımızda başta Marmara olmakla güney doğu Anadolu bölgesinde de verilmekte. Firmaların önceliği işleri zamanında teslim eden şahıslar ile iletişim kurmaktalar. Evde nikah şekeri paketleme işi için tıklayınız.

Sizlerde evde kına paketleme işi‘ne başvuru yapmak istiyorsanız, aşağıdaki yorum alanından bizlere mail ve yorumunu bırakmak yeterli olacaktır. En kısa sürede sizlere geri dönüş sağlanarak, firmaların iletişim bilgileri verilecektir. Bildiğiniz gibi bazı firmalar sizlerden kapora isteyebilir ancak kesinlikle göndermeyiniz! Kaporasız evde paketleme işi telefon numarası burada.

Evde Kına Paketleme İşi Yapanların Yorumları

Kına paketleme işinde çalışmak isteyenler öncelikle ön ödeme yapmamalı asla. Bu nedenle sizlerden nakit para isteyen firmalara, atölyelere ve şahıslara asla aldırış etmeyin inanmayın. Evde kına paketleme işi yapanların yorumları incelendiğinde çoğu kişinin memnun olduğunu görüyoruz. Güvenilir evde paketleme işi yorumlar sekmesini inceleyebilirsiniz.

Kına paketleme işi yapan Fatma K. ; ilk başlarda çok zorlanıyordum sonrasında el çabukluğu ile baya hızlı paketleme yapmaya başladım. Günde en az paketlediğim kına sayısı 500 adetin üzeridir gündelik bazda kazancım bana göre çok az ve sadece 270 TL!

Kına paketleme işi yapan Sunay A. ; Kına paketleme işini komşum sayesinde öğrendim. Bana ilk başlarda o öğretmişti dikkat etmem gereken noktaları bir bir öğretti. Sonunda onun sayesinde ek işi kaptım gündelik bazda kazancım 340 TL oluyor.

Kına paketleme işi yapan Kenan O. ; Bu işi sadece kadınlar yapmıyor biz erkeklerin çoğu da kına paketlemede çalışıyoruz. Çok olmasa da eve katkı olsun diye yapıyorum güzel para kazandığımı düşünüyorum. Gündelik bazda 280 TL altına düşmüyorum eşimde yardım ediyor.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku