Evde Kına Paketleme İşi Veren Firmalar 2021

18

Kına paketleme işi verenler sayesinde ek gelir sağlamak mümkün olup, 2021 yılı evde kına paketleme işi veren firmalar bulunmakta. Bu şirketler veya şahıslar ile doğrudan iletişime geçerek, kına paketleme ile para kazanmak söz konusu. Sizlerde kına paketleme işi veren firmalar ile hemen iletişim kurabilirsiniz.

Evde Kına Paketleme İşi Veren Firmalar

Hem kredi hem de kredi kartı borçları ödenemez durumdayken çeşitli yollardan ek gelir sağlamak binlerce insan için mecburi bir durum oluşturuyor. Kredi ve kredi kartı borçlarının ödenemeyen kısımları için hesaplanan faizlerin oldukça yüksek oluşu, en azından faizlerle beraber anaparanın da ödenebilmesini gerektiriyor. Kış ve bahar aylarında evde yapılabilecek işlerle, yaza doğru borçların önemli kısmını kapatabilmek mümkün…

Bilindiği üzere Türkiye’de düğünler, yani nikâhlar ve kına geceleri genellikle Mayıs’tan Eylül’e dek geçen sürede yoğunlaşmaktadır. Bu özel merasimlerin vazgeçilmez ürünlerinin bir kısmı ise evlerde yapılabiliyor. Kış aylarında iletişime geçip talep oluşturmak, Ocak ve Şubat gibi işlerin yavaştan alınmaya başlamasına olanak tanıyacaktır. Ayrıca Mayıs ayının sonuna dek iş alımı büyük olasılıkla devam edebilecektir.

Paketleme işinden ne kazanırım? Nasıl başvuru yaparım?

Nikâh şekeri paketlemek gibi, kına paketlemek oldukça popüler ek gelir yollarından birisi. Paket sayısı baz alınarak ödeme alabilmek için, itinalı bir şekilde kınaların paketlere yerleştirilmesi gerekmektedir. İş talep edildiğinde kınanın tümü birlikte eve getirilmektedir ve ayrıca paketler de sayılı olarak verilmektedir. İşveren, paket başına yaklaşık ne kadar kına konulması gerektiğini ve paketin inceliklerini uygulamalı olarak bir kez göstermektedir.

Vatandaşlara baktığımızda evde kına paketleme işi veren firmalar, genelde sigorta ve işçilerin normal masraflarından kurtulmak için evlere paketleme işleri vermekte. Bu sayede hem devlete vergi vermemekte hem de o vereceği tutarı kendi cebine atmakta. Bu nedenle firmalar artık sigortalı (sgk) işçi çalıştırmamak adına bu gibi siparişleri doğrudan evlere sunarak, işleri bitirmektedir.

Evde Kına Paketleme İşi

Ek iş veren firmalar genelde bu işleri verirken, paketleme başına ücret vermektedir. Yani 10/100 şeklinde olmamakla beraber, kolilerce ürünleri 1000 lerce adet şeklinde sunar sizlere. Kına paketleme işi ile haftalık en az 600 TL kazanmanız söz konusu. Çoğu firmalar iş bitiminde ücreti vermekle beraber önden ne yazık ki para vermemekte. Nakit para alırım, gözü ile firmalara yaklaşmak isteyenler bu konuda firmaların kesin talimatı olmakta. Yani işlerini bitirmeden her hangi bir ücret almak söz konusu değildir.

Evde kına paketleme günümüz şartlarına baktığımızda başta Marmara olmakla güney doğu anadolu bölgesinde de verilmekte. Firmaların önceliği işleri zamanında teslim eden şahıslar ile iletişim kurmaktalar.

Sizlerde evde kına paketleme işi‘ne başvuru yapmak istiyorsanız, aşağıdaki yorum alanından bizlere mail ve yorumunu bırakmak yeterli olacaktır. En kısa sürede sizlere geri dönüş sağlanarak, firmaların iletişim bilgileri verilecektir.