Evde Telefon Kılıfı Paketleme İşi Verenler 2023 AYDA 7500 TL

Telefon kılıfı paketleme işi, ek işler arasında olup getiri bakımından güzel bir miktar para kazanabilirsiniz. Çalışarak kısa sürede para kazanmak isteyenler, 2023 yılı evde telefon kılıfı paketleme işi veren firmalar ile doğrudan iletişim kurabilir. Birçok vatandaş ise evde ek iş ilanları telefon numaraları neler diye araştırma içinde. Oysa ki, bu firmalara veya şirketlere ulaşmak sanıldığı kadar zor değil… Telefon kılıfı ve diğer ekipmanları paketleyerek kısa sürede asgari ücrete yakın bir tutar kazanmak mümkün!

Evde Telefon Kılıfı Paketleme İşi İletişim

Birçok birey, paketleme işi yapmak istemekte. Ancak nereden ve kime ulaşacağını bilmemekte. Burada bizler devreye girerek, iş verenler ile paketleme işi yapmak isteyen vatandaşları iletişim kurmalarını sağlamaktayız. İçerisinde bulunduğumuz dönem içerisinde ev geçindirmek bir hayli zordur. Üstüne ülkemizin içerisinde bulunduğu iç ve dış etkenlerden dolayı etkilenen ekonomimiz, artan enflasyon, artan banka kredileri gibi ekonomik etkenler de düşünülecek olursa aile içerisindeki her bir bireyin aile ekonomisine katkıda bulunması kaçınılmaz bir mecburiyet olarak önümüze çıkmaktadır. Haliyle ev hanımları olsun, evde işsiz kalmış bireyler olsun herkes bir iş arayışındadır.

2023 yılına merhaba demeye yaklaştığımız şu günlerde “İŞ” tanımı da teknolojik ve sosyolojik gelişmelerin etkisiyle bir hayli değişmiş durumdadır. Artık iş yapabilmeniz, kazanç elde edebilmeniz adına evinizden çıkıp herhangi bir ofise, büroya, sanayiye, üretim tesisine vs. gitmenize gerek yoktur. Bazı işler var ki evinizdeki boş vakitlerinizi değerlendirerek ve ya ev işlerinizden vakitler ayırarak gerçekleştirebilir, kazanç elde edebilirsiniz. Bugün sizlere bu şekilde yapabileceğiniz son dönemlerde gayet popüler ve getirisi iyi olan bir işten bahsedeceğiz.

Telefon kılıfı paketleme işi son aylarda oldukça popüler bir ek iş arasında diyebiliriz. Zira aylık 7500 TL getirisi ile ek iş arayanlar arasında en fazla tercih ediliyor. Bunun nedeni hem pratik olması hem de rahat bir çalışma ortamı sunulması.

Evde Telefon Kılıfı Paketleme İşi Nedir, Nasıl Yapılır, Nelere Dikkat Edilmelidir?

Evde telefon kılıfı paketleme işi telefonların hayatımızın her alanına girmesiyle birlikte popülerliği bir hayli artmış bir evde iş imkânıdır. Evde telefon kılıfı paketleme işi için özel bir bilgi, donanım, eğitim ve becerinizin olmasına gerek yoktur. Tek yapmanız gereken size işi verecek olan firmalardan aldığınız paketleme envanterini özenle kullanarak paketleme işini yapmanızdır. Ayrıca paketleme yapacağınız ürünlerin barkodlarını, cinslerini birbirine karıştırmamanız gerekmektedir. Bu şekilde paketleme yaparken karıştıracağınız ürünler satıcı firma için sorunlara yol açabilir bu konuda doğrudan sizin almış olduğunuz işi tekrar alamamanıza neden olabilir.

Çoğu birey evde telefon kılıfı paketleme işini nasıl bulabilirim, sorusuna yanıt arıyor. Burada bilmeniz gereken en önemli detay; paketleme işi sunan firma ve atölyelerin neredeyse tüm il ve ilçelerde hizmet verdiğidir. Çarşıya çıktığınız anda, sağa sola bakmanızı öneriyoruz zira paketleme işini veren birçok atölyeyi göreceksiniz.

Evde Telefon Kılıfı Paketleme İşi Ne Kadar Gelir Sağlar?

Evde telefon kılıfı paketleme işinin fiyatlandırması adet üzerinden yapılmaktadır. Öyle ki yapılan işe göre paket başına 4-5 TL arasında bir meblağ ödemesi yapılmaktadır. Günde 50 Paket yapacağınızı 30 gün iş yapacağınızı hesap edersek 7500 – 8500 Lira arasında bir gelir imkânı sağlamaktadır.

Telefon kılıfı üretimi de basit olup, slikonlar ile yapıldığını belirtelim. Slikon kabına yapılması düşünülen telefon kabı şekillerini veriyoruz sonrasında içine malzemeyi atıp, kurumasını bekliyorsunuz. Gündelik bazda telefon kılıfı üretimi bir insanda 50 adet çıkardığı görülüyor.

Evde Telefon Kılıfı Paketleme İşi Hangi Firmalar Tarafından Verilmektedir?

Evde telefon kılıfı paketleme işi genellikle Türk Telekom, Vodafone ve Turkcell gibi ülkemizdeki GSM Operatörlerinin büyük bayilerinin olduğu şubelerinden verildiği gibi, Telefon ve telefon aksesuarı ithal edip satışını yapan yerel firmalarda tarafından da Telefon Kılıfı Paketleme işi verilmektedir.

Bu iş için şuan bulunduğunuz konu altına yorum yaparak kendinizi kısa bir şekilde anlatabilir, böylece sık sık sitemizi ziyaret eden iş verenler tarafından görülerek iletişime geçilebilirsiniz. Ayrıca bölgenizdeki büyük GSM operatörlerinin şubeleriyle de iletişim kurarak iş arayışınızı kolaylaştırabilirsiniz.

Paketleme işi giderek, ülkemizde daha da artmaktadır. Nedeni işverenlerin işçi maliyetlerini karşılayamaması diyebiliriz. Bildiğiniz gibi 2023 asgari ücret 8500 TL oldu hali ile bir işçinin, işverene maliyeti en az 12000 TL olmuştur bu tutarları, evde çalışanlara vererek hem sigortadan hem de daha düşük ücrete daha fazla iş çıkartmalarını sağlıyor diyebiliriz.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku