Faizsiz Cep Telefonu Vatandan Nasıl Alınır? Şartları Neler?

Bireyler cep telefonu almak istediklerinde, vatan taksitli telefon sayesinde ceplerinden fazladan para çıkmaz. Nakit parası olmayan veya yeterli gelmeyenlere özel vatan telefon taksit ile beğendikleri cihazı satın alma fırsatı sunuyor.

Vatan Cep Telefonu Taksit

Son zamanlarda uygulanan bir yasak üzerine kredi kartıyla taksitli şekilde telefon alma kaldırıldı. Bu durum cep telefonu satışlarında oldukça büyük bir düşüş yaşattığı için bankalar bir araya gelerek bir çözüm geliştirdiler ve ihtiyaç kredisi oluşturmaya başladılar. İhtiyaç kredileri sayesinde kredi kartlarında sunulmayan taksit imkanlarıyla cep telefonu satışlarında artış başladı. Vatan markası da taksitli telefon satışlarına başladı. Vatan taksitli telefon satışları sayesinde kredi kartıyla yapamadığı satışları yapmaya ve karını yükseltmeye başladı. Vatan markası FibaBanka ile anlaşarak taksitli cep telefonu 15 aya varan vadelerle müşterilerine sundu.

Faizsiz Cep Telefonu Nasıl Alınır?

Faizsiz cep telefonu nasıl alınır?” son zamanlarda yeni cep telefonu alacak ve telefonlarını yenileyecek tüketiciler için en popüler soru haline geldi. Vatan markası bankayla yaptığı anlaşma yöntemi ile SMS konu sayesinde kişiler kredi başvurusunu kolayca yapabiliyor ve cep telefonu sahibi olabiliyor. Vatan cep telefonu taksitli satış imkanını müşterilerine sunuyor fakat bu konuda bir şart var. Bu şart çekilen kredi için Kredi Hayat Sigortası yaptırmak ve kredi tutarını zamanı geldiğinde ödemektir. Taksit tutarları kişini yaşına, gelir durumuna ve çekilen kredi tutarına göre değişiklik gösterebilmektedir. Sunulan imkandan müşteriler yalnızca bir defa yararlanabiliyorlar. Ticari işletmeler bu imkanları maalesef kullanamıyorlar, yararlanmak için gerçek kişi olmanız gerekiyor.

İstediğiniz model ve markanın Vatan mağazasında bulunması gerekiyor herhangi bir markadan telefonu tahsis edemezsiniz. Bu nedenle Vatan markasından kredi yöntemi ile cep telefonu almadan önce vatanbilgisayar.com adresine girmeli ve aradığınız telefonun burada bulunup bulunmadığını kontrol etmelisiniz.

Faizsiz Kredi Nasıl Çekilir?

Vatandan faizsiz cep telefonu almak için faizsiz kredi nasıl çekilir sizler için detaylı bir şekilde adım adım anlattık.

● Faizsiz cep telefonu almak için takip edilmesi gereken birkaç adım vardır. Bu adımlar konusunda Vatan markası çalışanları sizlere yardımcı olacakstır fakar siz yine de oraya gitmeden önce bilgi sahibi olmak isterseniz aşağıdaki adımlara göz atmalısınız;

● Öncelikle büyük harflerle Vatan yazılıp boşluk bırakılarak TC Kimlik numaranızı yazmalı ve 3422’ye kısa mesaj yöntemiyle gönderilmelidir. Gönderilen mesajınız çok kısa bir sürede değerlendirilmeye alınacaktır.

● SMS yöntemi ile başvurduğunuz kredininize Vatan’a Git şeklinde bir cevap aldıysanız krediniz onaylandı demektir. En yakın vatan şubesine gidip istediğiniz cep telefonunu alabilirsiniz.

● Kasaya geldiğinizde kişisel bilgileriniz sisteme girilir ve size krdi kullanım sözleşmesi imzalatılır. İmzalanma işlemi sonucunda ise krediniz artık başlamış olacaktır.

● Bu işlemler yaklaşık yarım saat sürer ve yarım saat sonucunda Vatan Bilgisayardan yeni cep telefonu sahibi olarak çıkarsınız. Yani işlem aldukça kısa ve oldukça basittir. Zaten çalışanların yardımı ile zorluk çekmenizin önüne geçilmiş olacak ve sizlere yardımcı olacaklardır. Kredi miktarını 15 ay taksitle ödeme yapacaksınız.

Faizsiz Kredinin Ödemesi Nasıl Yapılır?

Kullanılan kredinin ödemesi için açılan FibaBank hesabına internet aracılığı ile EFT, çağrı merkezi yoluyla EFT, ATM veya şube üzerinden havale ile ödemeler yapılabilir. Ödeme planınızı mail ya da fax olarak alabilirsiniz. Ödemeler hesapta para olması takdirde kredi ödeme tarihi geldiğinde direkt olarak çekilir. Kredi ödemelerinde ödeme tarihine dikkat etmeli ve zamanını geçirmemeliniz. Aksi takdirde istenmeyen olaylarla karşılaşabilirsiniz. Ödemelerinizin durumunu, ödeme tutarını görmek için FibaBank’tan edineceğiniz internet bankacılığı şifreniz ile takip edebilirsiniz.

Fibaban’tan daha detaylı bilgi almak ve “faizsiz kredinin ödemesi nasıl yapılır?” gibi sorularınızın cevabını daha detaylı olarak öğrenmek isteyen müşteriler 444 88 88 numaralı FibaBank çağı merkezini arayarak müşteri hizmetlerinden bilgi edinebilirler. Ya da Vatan Bilgisayar’ arayarak işlemlerin nasıl gerçekleştiği hakkında bilgi edinebilirler.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku