Türkiye Finans Kredi Kartı Başvurusu (ANINDA ONAYLI KREDİ KARTI)

Katılım bankaları ülkemizde hızla artmakla beraber Türkiye Finans bunlardan bir tanesidir. Bireyler türkiye finans kredi kartı başvurusu yapmak için nasıl hareket edeceklerini bazen bilmemekte. Bu nedenle türkiye finans kredi kartı alarak masrafsız bankacılık anlayışı ile devam edebilirler. Banka müşterileri, anında onaylı kredi kartı hizmeti veren bankalar ile çalışmak ister. Başvuru sonrasında beklemeden, anında yanıt alabilen (kredi kartı başvuru sonucu) bankalar, onların gözünde daha değerlidir. İş bu ki, bankalar da kart başvurunda bulunan müşterilere anlık hızlarda mobil onay dahilinde, sonuçları bu kişiler ile paylaşır.

Türkiye Finans Kredi Kartı Başvurusu Sonucu

Katılım bankaları içinde en çok bilinen ve tercih edilen seçeneklerden birisi olan Türkiye Finans, diğer tüm bankaların sunduğu ürün ve hizmetlerin aynılarını veya muadillerini müşterilerine sunmaktadır. Birçok bankayla rekabet edebilecek kredi kartları da sunan Türkiye Finans, Türkiye’deki en çok şubeye sahip katılım bankalarından birisidir. Banka müşterileri yapmış olduğu kart başvurusu sonrasında türkiye finans kart başvuru sonucunu öğrenmek isteyebilir. Bu durumda yapılması gereken adımlara bakarsak; 0850 222 22 44 numarasını arayacaksınız ve banka müşteri hizmetlerine başvurusu alınan kişinin TC numarasını vereceksiniz. Sonrasında başvuru durum ekranında alınan kararı, temsilci sizler ile paylaşacaktır.

Türkiye Finans, dört farklı kredi kartı sunmaktadır. Kartların tamamı “Happy” ismiyle anılmakta olup farklı özellikler barındırmaktadır. Happy Zero, kart aidatı olmayan ve özellikle devlet (kamu) bankaları tarafından sunulan aidatı olmayan kartlarla eşdeğer görülebilecek seçenektir. Happy Kart ise, klasik olan ve müşterilere ilk sunulan kredi kartıdır. Happy Kart Gold ve Happy Kart Platinum ise daha fazla ayrıcalık ve olanak sunan kredi kartlarıdır. Bu iki kartla daha fazla bonus (puan) kazanılabilmektedir.

Türkiye Finans Kredi Kartı Başvuru

Türkiye Finans kredi kartlarından Happy Zero hariç tümüne internet sitesi üstünden başvuru yapılabilmektedir. Eğer kart aidatı ödemek istemiyorsanız ve bu yüzden de Happy Zero kredi kartı almak istiyorsanız, size en yakın Türkiye Finans şubesine giderek bizzat başvuru yapmak durumundasınız. Diğer üç kredi kartına ise telefon bankacılığından başvuru yapılabileceği gibi SMS ile de başvuru yapabilirsiniz.

Söz konusu türkiye finans kredi kartı başvuru işlemleri çok basittir. Öncelikle size en yakın Türkiye Finans şubesine giderek, ilgili formu doldurmak mümkün. Zaman kaybetmek istemeyenler ise 0850 222 22 44 numarasını arayarak, kart başvurusunda bulunacak olan şahsın TC kimlik numarası ve kişisel bilgileri dahilinde giriş yapabilir. Başvurusu alınan bireyin kart başvurusu anlık olarak vermiş olduğu cep numarasına iletilir. Ayrıca dilerseniz sms ile türkiye finans kredi kartı başvurusu da yapılmakta.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku