İnternetten Ne Satabilirim 2023 En Çok Satılan Ürünler TIKLA

Bireyler ve girişimciler, internetten ne satabilirim sorusuna 2023 yılı dahilinde yanıt bulmayı amaçlamakta. Sermayesiz iş fikirleri konusunda sitemiz sayesinde binlerce kişi, şuanda işini kurmuş ve çatır çatır para kazanmakta! Sizlerde dediğimiz iş fikirleri sayesinde işinizi kolayca kurma amacına girebilir, kısa sürede para kazanmanın yolunu bulabilirsiniz. Bildiğiniz gibi sanal ortamlar giderek, önemini artırmış ve işlem hacimlerinin artması, insanların ve yatırımcıların bu alana daha fazla önem vermesini sağladı!

İnternetten Ne Satabilirim?

Eğer bir girişimci iseniz akıllardaki ilk soru ne alıp satma konusudur. Zira internetten ne satabilirim, neler alıp karımı bırakıp üzerine daha fazla kar elde ederim? İşte bu gibi soruları yanıtlamak sanıldığı kadar kolay değildir. Bir çok girişimci plan ve proje yapmadan, satacağı ürünün piyasasını bilmeden bir işe girişerek, kar yerine zarar etmekte.

Önce masaüstü bilgisayarlar ve ardından da internet erişimi hızla yayılmaya başladı yaklaşık yirmi yıl önce. Sonra teknolojik ürünlerdeki çeşitlilik arttı, internete bağlanabilen telefonlar, akıllı telefonlar ve tabletler derken hayatın hemen her anında internet erişimi mümkün hâle geldi. Buna karşın elektrik ve internet faturaları bir yanda, cihaz taksitleri diğer yanda aylık giderlerde de artış yaşandı. Otuz yıl önce hayatımızda olmayan yeni gider kalemleri oluşmuş oldu ve masraflar iyice arttı. Tüm bunlar yaşanırken insanların ek gelir veya tek gelir arayışları da arttı…

İnternet, tıpkı bir fiziki pazar gibi alım ve satım işlerinin döndürülebildiği bir olanak sağlıyor ve akla gelen hemen her şeyin satışı mümkün. Siz de ek gelir sağlamak veya doğrudan bir kazanç kapısı oluşturmak için internetten faydalanabilirsiniz.

İnternet Üzerinden Satış Yapabilecek Ürünler

Birçok platformda satış yapmak mümkün olup, ülkemizde kısa sürede satış hedeflerine ulaşabiliriz. Bu nedenle internet üzerinden satış yapılabilecek ürünler hakkında çarpıcı bilgiler mevcut. Letgo, Sahibinden ve benzer site ve uygulamalar ile kullanmadığınız ikinci el ürünleri satışa sunabilirsiniz. Ayrıca kendi emeğinizin de satışını bu tip site ve uygulamalar aracılığıyla herkese ulaştırabilirsiniz. Kullanmadığınız kalemlikten kitaplara, biblolardan elektronik aygıtlara kadar birçok ürünü satabilir ve evinizde yaptığınız kendi el emeği ürünlerinizi de satışa konu edebilirsiniz.

Bir diğer seçenek ise sosyal medyayı kullanarak satış yapmaktır. Özellikle Instagram hesabı açarak sipariş alabilir ve satış yapabilirsiniz. Bunun dışında Facebook ve Twitter gibi diğer sosyal medya hesaplarına sahip olmak size ek bir avantaj da sağlayacaktır. Türkiye’de birçok ürün internetten satılabilmektedir ve bireylerin tercih ettiği ürün gamı da oldukça geniştir. Ayakkabı, terlik, butik ürünleri, kozmetik ürünleri ve ev yemekleri özellikle ön planda bulunmaktadır.

Tekstil ürünleri, daha çok farklı aracılar sayesinde alınıp satılabilmekte ya da alınan sipariş doğrudan satıcıya iletilerek aracı (komisyoncu) rolü üstlenilmektedir. Ev yemekleri ise genellikle özel günler için sipariş edilmekte olup ev hanımları da kendi ufak işletmesinden satış yapanlar da bu olanaktan faydalanmaktadır.

İnternet Üzerinden Ne Satabilirim?

Burada sizlerin bilmesi gereken en önemli ve hassas detay, kime ne satacağınız! Zira interneti kullanan çoğu kesim artık bayanlar! Hali ile bayanlar ilk hedefiniz olmalı ve bunlara göre bir ürün satışı sunabilirsiniz. Bireyler internetten ne satabilirim soranlar; En fazla tercih edilenlere bakarsak; internet üzerinden ne satabilirim sorusuna yanıt için…

 • Hindistan cevizi yağı ; Piyasada bir çok bayanın merakla beklediği ve arayış içinde olduğu ürün. Güzellik sırları olarak kullanılan hindistan yağı, satış bazında ve kar marjı açısından büyük öneme sahip.
 • Zayıflama çayları ; Her ne kadar hap satışları yasak olsa da, bitkisel ürünler sınıfına girmesi nedeni ile zayıflama çayları veya kürlerini sunan bir ürün satışı yapılabilir.
 • Güzellik maskeleri; İnanır mısınız, bilmem ama bayanlar, güzellikleri için binlerce lira vermeye hazır. Bunlardan biri de güzellik maskeleri olup, bunların hazır olanları için sunulan killer. Bildiğiniz gibi kil tarifleri en fazla aranılanlar arasında. Hali ile bunların satışı oldukça yüksek.
 • Dekorasyon ürünleri; Bayanlar son derece ev dekorasyonuna önem verir. Bu nedenle uyum içinde sunulan ürünlerin satın alımları daha fazladır. Bir halı olur, bir obje derken binlerce ürün sıralanabilir. Ancak tavsiyemiz dekorasyon ürünleri olup, başta mutfak ürünleri olmakla beraber sonrasında oturma odası için bir takım ürünleri pazara sunabilirsiniz.

Sadece bayanlar internetten bir şeyler almamakta. Öte yandan karşı cinsler yani erkeklerde bir takım ürünleri almakta. Çoğu erkek artık internetten çoğu ürünü almakta. Bu portföye bakmak istersek, erkeklere ne satabilirim sorusuna yanıt verelim… Bildiğiniz gibi internetten ne satabilirim 2023 erkeklerde daha az olmuştu. Nereden acil para bulabilirim tıkla…

 • Cinsel ürünler; çoğu erkek, net ortamında farklı düşünerek yaklaşır. Cinsel gücü artıran ürünler, haplar, derken bir çok ürün adları gelmekte. Sizlerde bu ürünleri net ortamında büyük kar marjı ile satışına geçebilirsiniz. Söz konusu internetten ne satabilirim, sorusuna yanıt bulmuş olacaksınız…
 • Cüzdan, kartlık ürünleri; Bunlar oldukça popüler olup, üzerine isim, logo basılan ürünler daha da fazla satın alınmakta. Öte yandan cüzdan veya kartlık kalitesine göre fiyatlar şekillenebilir.
 • Teknolojik aparat; Erkekler başta mobil cihazlar olmak üzere onlara yardımcı olan ürünleri satın alırlar. Bunlar arasında cep telefonu kılıfları, tutma aparatı dahil bir çok fırsatı satabilirsiniz.
 • Sonuç olarak baktığımızda pandemi nedeni ile çoğu insan alışverişi net üzerinde yaptı ve yapıyor. Sizlerde eticaret sektörüne atılarak güzel para kazanabilirsiniz. Asla dropshoping yapmayınız. Zira sizlere ürün satan tedarikçiniz, %99,9 o da kendisi oralarda satış yapıyordur ve size verdiği fiyatın altında satış yapıyordur.

Ucuza Alınıp Pahalıya Satılan Ürünler

E-ticaret ile ilgilenen girişimciler veya ilk kez ürün satmayı düşünenler ucuza alınıp, pahalıya satılan ürünlerin neler olduğunu araştırabilir. Zira eticaret ortamında kar elde etmek isteyen bireylerin bilmesi gereken en önemli husus, temin edebileceği ürünleri çok ucuza almaları gerekiyor. 100 TL ye mal olan ürünü gidip eticaret siteleri üzerinden 200 TL ye satmak istediğinizde kesinlikle zarar edersiniz. Bunun için 3X kuralı dediğimiz 3 katına satmanız yani 300 TL den bırakmanız gerekiyor. Bu nedenle ucuza alacağınız ürünün fiyatı 100 TL üzerinde olmaması gerekiyor! Peki ucuz olan ürünler neler, internetten ne satabilirim nereden eticaret ürünleri stoğu bulunur?

 • Bim aktüel ürünleri
 • A101 aktüel ürünleri
 • Şok aktüel ürünleri
 • Migros hemen indirim ürünleri
 • Tahtakale ucuz

Daha fazla detay için nesatilir.com ürünleri incelenebilir. Zira bu sitede eticaret satıcıları ne satacaklarını data sayesinde öğreniyor.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku