Kargo Bedava Olan Alışveriş Siteleri Hangileri? 2023

Türkiye önemli bir konumda olup, ziyaretçilerin büyük bir kesimi kargo bedava olan alışveriş siteleri hangileri olduğunu merak etmekte İnternetten alışveriş yapan ülkeler arasında lider diyebiliriz. Zira kargo parası her ne kadar azda olsa, bir çok kesim bu ücreti vermemekte ısrarcı. Markalar ve şirketlerde artan rekabet ortamında kitleye ulaşmak ve kar elde etmek adına belirli tutarın üzerinde yapılan harcamalar karşısında kargo bedeli talep etmemekte.

Doğum yardımı sorgulama

Kargo Bedava Alışveriş Siteleri 2023

Kargo bedava olan alışveriş siteleri aşağıda detaylı bir şekilde anlatılmıştır. Genelde bu siteler kargo bedava kampanyalarını özel günlerde yapmaktadır. Örnek vermek gerekiyorsa; n11.com sitesi 11.11 tarihlerinde büyük sürpriz indirimler sunmakta. Aynı şekilde hepsiburada.com haftanın belirli günlerin çok özel indirimler ve kampanyalar sunabiliyor.

N11.com

Bebek eşyalarından uçak biletine, mücevherden giyim ürünlerine kadar geniş bir yelpazede satış yapan indirimli kargo bedava alışveriş sitelerinin en büyükleri arasındadır. Özellikle sitenin adını aldığı 11 sayısına atıfta bulunmak amacıyla her yıl Kasım ayının on birinci günü (11.11) yaptığı büyük indirimlerle ve kargo bedava ürün fırsatlarıyla internetten indirimli alışveriş fırsatı sunmaktadır.

Kitapyurdu

Kitap severlerin roman, hikaye, deneme, makale, tarih, kültür vb. alanlardaki her türlü kitabı satın alabileceği kargobedava alışveriş sitelerinden biridir. Site, kargo bedava ürünler satmasının yanında kargo ödemek istemeyen ve kitap dışında herhangi bir kırtasiye ürünü ihtiyacı olanların (ayraç, kalem, not defteri vb. ) uygun fiyatla bu ürünleri sipariş vererek kargo ücreti ödemekten kurtulmalarını da sağlayan fırsatlar sunmaktadır.

Gitti Gidiyor (Ülkemizden Ayrıldı)

Elektronikten süpermarkete, giyimden ev eşyalarına, spor malzemelerinden otomobile kadar oldukça geniş bir alandaki ürün yelpazesi ile kargo bedava alışveriş sitelerinin başında gelmektedir. Sitenin düzenli olarak takip edilmesi durumunda pek çok üründe indirim yapıldığı ve kargo bedava ürünlerin bulunduğu görülecektir.

Tozlu

Merkezi Samsun ilinde bulunan Tozlu.com yerli bir firma olması nedeniyle internet alışveriş siteleri arasında indirimli alışverişin yapılabileceği kargo bedava fırsatı sunan giyim ve aksesuar sitelerinin başında gelir. Tozlu. com alışveriş sitesinden kadın, erkek, çocuk kategorilerinden giyim, kozmetik, aksesuar alanındaki pek çok ihtiyacınızı temin edebilirsiniz.

Trendyol

Giyimden ev eşyasına, parfümden kozmetiğe kadar geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Trendyol, önemli markaların indirimli fiyatlara satın alınabileceği kargo bedava fırsatların sunulduğu alışveriş sitelerinden biridir. Trendyol’da kargo bedava ürünler bulunduğu gibi tüm ürünleri kargo bedava fırsatıyla almakta mümkündür. Bunun için son üç ayda yapılan alışverişlerde onaylanan beş veya üzeri sipariş toplamı 1.000 TL’ ye ulaştığında kişi Elite Üye olur ve yaptığı tüm alışverişlerde kargo bedava fırsatından yararlanır.

Evidea

Ev dekorasyonundan ev tekstiline, aydınlatmadan banyo eşyalarına kadar ev ürünleri kategorisinde aranılan pek çok ürünün bulunabileceği indirimli ve kargo bedava alışveriş sitelerinden biridir. Mobilya ve beyaz eşya, halı, perde ve daha pek çok üründe indirimli alışveriş fırsatı sunmaktadır.

Burada önemli olan etken firmaların belirli tutar dahilinde kargoyu bedava yapmalarıdır. Misal hepsiburada sepet tutarı 100 TL olunca kargo bedava imkanı sunar. Ancak o tutarın altında ise 9,90 TL kargo ücreti alıcıdan tahsil eder. Aynı şekilde trendyol.com 30 TL üzerinde kargo bedava sunarken, n11.com satıcıların mevcut durumuna göre satıcılara göre kargo ücreti keser. Kitapyurdu.com ise platin üyeler için 75 TL sepet tutarı için kargo ücretsiz iken (ptt kargo) normal bireylerde ise 100 TL üzeri kargo ücretsiz 75 TL üzeri ise 5 TL almaktadır.

Kargo Bedava Siteler (Kitap)

Kitap kurtları kitap alacakları alışveriş sitelerinde kargonun devamlı olarak bedava yani ücretsiz olmasını ister. Ancak çoğu kitap satıcısı sitelerinde belirli limit altında alınan ürünler için 10-15 TL kargo parası keserler. Ancak aşağıdaki kitapçı sitelerinde düşük limitli kitaplarda dahi kargonun ücretsiz olduğunu belirtelim.

  • Amazon.com.tr Kargo bedava kampanyası yapmanız gereken aylık sadece 9.90 TL ye amazon prime üyesi olmanız. 1 TL lik ürün dahi alsanız kargonuz bedava olacaktır. Çoğu kitap kurtları bu siteyi tercih etmektedir.
  • Hepsiburada.com kargo bedava ile sepet tutarı 50 TL üzeri olunca yararlanabilirsiniz. Ancak çoğu günlerde kargo alt tutarı olmaksızın kargolar bedava olabiliyor.
  • Trendyol.com kargo bedava yapmak için sepet tutarının en az 50 TL hatta çoğu satıcılarda 75 TL ye kadar çıkabiliyor. Sizlerde kargo bedava siteler hakkında aklınızda olanları buradan belirtebilirsiniz.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku