Paraf Puan Geçerli Akaryakıt İstasyonları 2024 ParafPara

Halkbankası müşterileri parafpara kullanılan siteler dahil paraf puan geçerli akaryakıt istasyonları 2024 yılı dahilinde bilgi almak isteyebilir. Kazanmış veya biriktirmiş olduğu paraf lira geçerli yerleri öğrenerek, kolayca harcama yapabilirler. Bu sayede buradan alınan benzin ve otogaz alımlarını bedavaya çevirmiş olacaklardır. Ancak ara sıra BP, Petrol ofisi, SHELL ve Opet gibi firmaların kredi kartı kampanyalarını takip ederek, daha fazla paraf puan kazanmak mümkün! Birçok vatandaşın aklında ise biriktirmiş olduğu bu puanları nerelerde kullanacaklarını bilmediklerinden paraf puan kullanılan internet siteleri arayışına girmektedirler.

Paraf para geçen akaryakıt istasyonları; BP, Petrol ofisi, Shell, Opet, GO, örnek verilebilir. Ancak paraf para puanın kullanılması için bu üye işyerlerinde halk bankası pos cihazı olması gerekmektedir. Bu nedenle akaryakıt almadan önce halk bank pos cihazının olup olmadığını sormanız önerilir.

Paraf Puan Kullanılan Siteler

Paraf cart program ortaklarına bakarak, nerelerde bu puanların geçerli olacağını öğrenebilirsiniz. Günümüz şartlarında kredi kartı kullanmayan kesim neredeyse yoktur denilebilir. Cepte nakit paranın yerini alan kredi kartları, hem güvenli olup hem de taşınması zor olan tutarları bir karta yüklenmesi sonrasında dileğiniz ürünü hem peşin ödeme ile hem de taksitlendirme yaparak satın almanızı sağlar. Bu nedenle her vatandaşın cüzdanında en az 3 adet olan değişik bankaların kredi kartı bulunur. Kimi kartın limiti 20000 lira ile sınırlı iken bazı kartların limiti 250000 TL ye kadar çıkabiliyor. Bknz: Paraf esnaf destek kredi kartı 125000 TL limitli

Paraf puan kazanmak için tavsiyemiz anlaşmalı firmalar ve halkbank pos cihazları üzerinden harcama yapılmasıdır. Zira daha fazla paraf puan lira kazanabildiğiniz gibi ayrıcalıklar da sunması ile bilinmekte. Paraf kartı kullanırken bir yandan paraf puan kazanıyorsunuz diğer yandan da bu kazanılan ve biriktirdiğiniz paraf puanları dilediğiniz yerde harcama imkanı sunar. Bu kullanılan sitelere baktığımızda ise

 • N11.com internet sitesinde
 • Hepsiburada.com
 • Migros sanal market sitesinde
 • Teknosa.com teknolojik ürün alımında
 • E-bebek.com bebek eşyaları satın alımında
 • Turna.com ile uçak bileti satın almalarda geçerli
 • Çiçeksepeti alışveriş sitesinde
 • Vestel, Arçelik, Bimeks, Colins, Atasay

Paraf Puan Geçerli Akaryakıt İstasyonları

Kazandığınız paraf puanlar aynı şekilde akaryakıt alımında da kullanılabilir. Ancak sizlere tavsiyemiz büyük firmaları inceleyerek, her ay kampanya şartlarını sağlamanız dahilinde daha fazla paraf puan kazanma imkanı sunar. Genelde akaryakıt firmaları 4. kez 125 TL veya 150 TL lik akaryakıt alımında 40 ile 50 TL arasında değişen tutarlarda bedava benzin, dizel ve otogaz ürünlerini kullanıcılarına hediye eder.

Paraf puan geçerli akaryakıt istasyonları incelendiğinde ise aşağıdaki listedeki firmalar sizlere fazlası ile yardımcı olacaktır. Vakıfbank world puan geçen yerler

 • Shell
 • Opet
 • Akpet
 • Petrol Ofisi
 • BP
 • Total
 • Lukoil
 • Aytemiz
 • Alpet

Bu nedenle sizlerde paraf puan kullanılan alışveriş siteleri 2024 başlığı için yukarıdaki firmalardan birinden bozum işlemi yapabilirsiniz. Bu siteler arasında en önemlileri ;

 • Bizimtoptan
 • Ödeal bayilikleri
 • Migros
 • Şok marketler
 • Bim
 • A101
 • Tarım kredi
 • Hakmar

Ne yazık ki, paraf para puanları çoğu zincir marketlerde geçmesine rağmen bazen kasiyerlerin bilmemesi nedeni ile paraf puan geçmiyor diyebilirler. Bu nedenle ödeme aşamasında ödemenin paraf kart puanı ile yapılacağını dile getirmeniz gerekiyor. Özellikle zincir marketlerden biri olan A101, şok, bim, migros ve tarım kredi koop. marketlerine gittiğinizde buna dikkat etmeniz gerekiyor.

ÇOCUĞU OLANA FAİZSİZ KREDİ

Petrol Ofisinden Paraf Para Puan Geçerli Mi?

Evet geçerlidir ancak kart puanının kullanılması için paraf pos cihazından ödemenin yapılması gerekiyor. Farklı bir bankanın pos cihazından denediğinizde ne yazık ki, paraf puanlar kullanılmaz.

Shell de paraf puan geçiyor mu?

Evet tüm shell istasyonlarında akaryakıt alımında gerek benzin gerekse de dizel alırken, ödeme aşamasında kart puanları ile harcama yapabilir veya paraf puanlarını kullanabilirsin. Ödeme kaydedici cihazlarında dikkat edilmesi gereken hangi bankaya ait ise o bankanın kart puanı veya para puanı kullanılabilir.

Opet de paraf puan geçerli mi?

Tüm opet istasyonlarında akaryakıt alımı dahil kart puanları geçerlidir. Burada paraf puan, maxi puan, chip para, bank kart puanı gibi çoğu bankanın nakit para yerine geçen para puanları kullanılabilir. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi ödeme aşamasında ödemenin kart puanı ile yapılacağını dile getirmeniz olacaktır. Sonrasında akaryakıt istasyonu çalışanı, ödemeyi karttan puan olarak alacaktır.

Parafpara İnternet Alışverişinde Nasıl Kullanılır?

ParafPara’nın internet alışverişlerinde kullanılması oldukça basit bir süreç içerir. Müşteriler, öncelikle Halkbank’ın resmi internet bankacılığı sistemine giriş yaparak ParafPara bakiyelerini kontrol edebilirler. Ardından, birikmiş olan ParafPara puanlarını kullanmak istedikleri alışveriş platformuna yönlendirilen müşteriler, ödeme aşamasında ParafPara kullanım seçeneğini tercih edebilirler.

İnternet alışverişlerinde ParafPara kullanmanın avantajları arasında, indirimler, kampanyalar veya özel hediyeler yer alabilir. Müşteriler, harcamaları karşılığında kazandıkları ParafPara puanlarını, online alışverişlerde ödeme aracı olarak kullanarak hem bütçelerine katkı sağlayabilirler hem de ek avantajlardan faydalanabilirler.

Parafpara Trendyolda Nasıl Kullanılır?

Trendyol.com cüzdan uygulaması seçilmeden doğrudan kredi kartı bilgileri girme aşamasında parafpara miktarının gözükmesi gerekiyor. Halkbank, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak ParafPara programı ile müşterilerine geniş bir alışveriş dünyasında keyifli ve avantajlı bir deneyim sunar. Bu sayede müşteriler, sadece harcamaları karşılığında değil, aynı zamanda ParafPara’nın sunduğu özel fırsatlarla da kazançlı bir alışveriş deneyimi yaşarlar.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku