Shell Akaryakıt Kampanyası World Kart 50 TL Shell Puan

Shell istasyonlarında 4 kez 125 TL ve üzeri akaryakıt alımında 40 TL ve ödeme esnasında 1 adet QR kodlu ödemede ise 10 TL daha toplamda 50 TL shell puan world kazanmış olacaklar.

Shell kampanya 2020 temmuz ve ağustos aylarını kapsayacak şekilde toplamda 125 TL ve üzeri 4. kez yakıt alımında tam 50 TL shell bonus puan vermektedir. Kazanılan shell bonus puanlar yine shell akaryakıt istasyonlarında geçerli olacak.

Shell Akaryakıt Kampanyası 2020

İlgili kampanyaya baktığımızda 1 temmuz ile 15 ağustos 2020 tarihlerinde geçerli olduğunu belirtelim. Bu tarihler arasında 4 defa en az 125 TL lik olacak şekilde benzin, motorin veya lgp şeklinde akaryakıt almanız gerekiyor. Ayrıca bu 4 ödeme aşamalarından en az bir iki tanesini QR kod ile ödeme yapmanız durumunda ekstra olarak 10 TL daha puan kazanıyorsunuz. Toplamda ise kazanacağınız shell puan miktarı 50 TL ile sınırlı olmuştur.

Bildiğiniz gibi aracı olanlar düzenli olarak kullandıklarında bu gibi akaryakıt kampanyalarını takip etmektedir. Zira 50 TL lik bedava akaryakıt, sürücüler için bulunmaz bir nimettir denilebilir. Bedava benzin veren akaryakıt istasyonları bu nedenle her ay düzenli olarak bir kampanya yaparak, müşteri çekmektedirler. Bu ay world kart ile anlaşan shell akaryakıt firması, geçen ay da farklı bir banka kampanyası yapmıştı.

World Akaryakıt Kampanyası 1 Temmuz – 15 Ağustos 2020

Burada önem arz eden konuların başında ilgili tarihler arasında alım yapılacak olmasıdır. Ayrıca 4 kez 125 TL olması zorunludur eğer ki, 4 işlemden bir tanesini yapmamış iseniz ne yazık ki, shell puan veya world bonus puan kazanılmaz.

Sürücülerin bu tarihler arasında 125 TL shell akaryakıt alması zorunlu olup, ilgili tarihler arasında dileği günlerde alım yapabilecekler. Her bir işlemi de farklı günlerde yapılması gerektiğinin altını çizerek belirtelim. Dileyenler benzin, motorin dileyenler de otogaz alımı için kullanabilir. Alt limitin 125 TL olduğunu belirterek altını çizelim. Shell akaryakıt kampanyası katılımı için yapıkredi QR ile yapılması gerek ki ekstre olarak 10 TL bonus puan kazanabilirsiniz. Toplamda 40 + 10 TL olacak şekilde 50 TL bonus puan kartınıza yüklenecek olup, bu puanları en son kullanma tarihi ise 31 ağustos 2020 şeklindedir.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku