Aytemiz Petrol Kampanyaları 2021

2021 yılı mart ayı dahilinde Aytemiz petrol kampanyası ile akaryakıt alımı yapan müşterilerine indirimli fiyatlar sunuyor. Üstelik kazanılan puan ve bonusları belirli tarihler arasında yine aytemiz petrol şubelerinden kullanmak mümkün.

Aytemiz Petrol Kampanyası

Bildiğiniz gibi akaryakıt firmaları incelendiğinde çoğu il ve ilçelerde bulunan firmaların daha fazla tutulduğu görülmekte. Müşteriler araçlarına akaryakıt aldığında hem kampanyaya hem de buna katılarak daha fazla puan, akaryakıt ve bonus kazanmak isteyebilir. Çoğu akaryakıt firması bu nedenle her ay düzenli aralıklar ile müşteri çekmek ve ürün satışı yapmak adına güncel akaryakıt kart kampanyası düzenler. Bunlardan biri de aytemiz petrol kampanyası olup, aytemiz kart kampanya sunar.

Aytemiz kart ne işe yarar? Bu kart sayesinde tüm Aytemiz kart anlaşmalı üye işyerlerinden alınan akaryakıt alımında indirimli fiyat ve para puan kazanılmasını sağlar. Alınan her akaryakıt sizlere aytemiz puan kazandırıyor ve dilediğiniz şubelerden harcama fırsatı sunuyor.

Bu karta öncelikle sahip olmanız gerekiyor bunun içinde her hangi bir aytemiz bayisine giderek ilgili formu doldurmanız sonrasında anlık olarak aytemiz kart alabilirsiniz. Sonrasında her akaryakıt alımında (benzin, dizel, motorin veya tüp) hem puan hem de indirimli fiyatlardan yararlanırsınız. Aytemiz kart yıllık ücreti olmayıp ön ödemeli bir kredi kartı türüdür. Tıpkı, paycell ve papara kart gibi düşünebilirsiniz.

Aytemiz Kart Kampanya

İlgili kart kampanyasına baktığımızda 15 Ocak – 31 Ağustos 2021 bu tarihler arasında Aytemiz şubelerinden ürün alımında geçerlidir. İlgili tutarlar ise oldukça ideal düzeyde olup, 3 kez 70 TL ve üzeri aytemiz gaz alışverişi yapanlara 15 lira değerinde yakıt puan veriyor. Kampanyaya mobilden katıldığınızda 10 lira yerine 15 lira veriliyor. Her aytemiz kart sahibi bir kez yararlanıyor. Araçtan inmeden araçtan öde, kredi kartı veya nakit bazlı karttan ödeme yapılabilir. Kazandığınız ödül para puan 24 saat sonra kartınıza puan olarak yükleniyor.

Aytemiz puan kac tl? Kazanılan aytemiz puanları biriktirebilir ve farklı aytemiz istasyonlarından kullanabilir harcayabilirsiniz. 1 litre Aytemiz dizel 1.5 puan, Oto LPG 1.5 puan, Optimum euro dizel 2 puan, Optimum Kurşunsuz 95 Oktan 2 puan şeklinde verilmektedir. Buna göre aytemiz puan hesaplaması yapılabilir.

Aytemiz kart puanı son kullanma tarihi ise 15 eylül 2021 ile sınırlı bu nedenle bu tarihlerden önce aytemiz kart puanı harcama yapmanız öneriliyor. Bir diğer önemli bilgi ise aytemiz kartın kullanıma açık ve aktif edilmesi zorunlu. Kartı ilkkez alanların öncelikle kartı aktivasyon yaptırması gerekmekte. Bunun için ONAY yazarak, boşluk bıraktıktan sonra kart üzerindeki 16 haneli rakamı mesaja ekleyerek müşterinin ad ve soyadını da yazması ve 8869 a kısa mesaj atması gerekmektedir.

Aytemiz kart nasıl alınır? En yakın Aytemiz şubelerinden alınıyor. Kartı aktif etmeniz için ise Cep telefonunuzdan ONAY yazın, bir boşluk bırakın, 16 haneli kart numarasını AD ve SOYADINIZI aralarında birer boşluk bırakarak yazıp 8869’a kısa mesaj olarak gönderilir.

Aytemiz Paraf Kart Kampanyası 2021

Aytemiz paraf kart kampanyası incelendiğinde ise tam 50 TL paraf puan veriyor. Paraf anlaşmalı aytemiz akaryakıt istasyonlarından alınacak olan 125 TL ve üzeri 4. kez akaryakıt alımında; yine aytemiz istasyonlarında geçerli tam 50 TL paraf puan kazanıyorsunuz. 50 TL paraf puan için ödemelerin akaryakıt alımı sırasında paraf mobil NFC uygulaması üzerinden yapılması gerekiyor. SMS ile katılanlara 10 TL paraf puan verilmesi sonrasında toplamda 50 TL paraf puan kazanmak mümkün!

  • Kampanya katılım ise 16 Ağustos – 30 Eylül tarihleri arasında
  • Paraf mobilden katılırsanız 40 TL
  • Ödemelerden birini Paraf mobil uygulaması NFC okut uygulaması ile yapılması sonrasında +10 TL olup, toplamda 50 TL paraf puan kazanmak mümkün.
  • Kazanılan paraf puanlar 24 saat sonra ilgili karta yükleniyor.
  • Son paraf puan harcama tarihi ise 10 Ekim 2021 ile sınırlı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku