Worldpuan Kullanılan Siteler 2021

0

Yapıkredi bankası kredi kartı olan world kullanan müşteriler, harcama sonrasında kazanmış oldukları worldpuan geçen yerleri 2021 yılında dahi araştırmakta. Zira worldpuan kullanılan siteler ile mağazalar hatta akaryakıt istasyonları bile bulunmakta. Bildiğiniz gibi ülkemizde her vatandaşın cüzdanında en az 3 adet kredi kartı bulunuyor verilere göre. Söz konusu bu kartlar arasında world olanların sayısı da oldukça yüksek. Vatandaşlar ise harcama karşılığında veya kampanya dahilinde kazandığı, biriktirdiği world puan kullanılan siteleri araştırabilir. Hızlı çözüm adına sizlere en yakın şok marketler e giderek world puan kullanabilirsiniz.

Worldpuan Kullanılan Siteler

Worldcard kredi kartlarıyla yapılan alışverişlerden edinilen Worldpuanlar, anlaşmalı binlerce program ortağı noktasında harcanabiliyor. Türkiye’de en çok kampanya olanağına sahip olan seçeneklerden birisi olan Worldcard, hem taksit hem de puan açısından oldukça makul.

Türkiye’nin en köklü bankalarından birisi olan Yapı Kredi’nin sunmuş olduğu kredi kartına sahip olanlar, yapacakları alışverişlerden Worldpuan kazanıp bu puanları belli bir periyot dahilinde özgürce kullanabilir. Diğer kredi kartlarında da uygulandığı gibi, bu kredi kartında da biriken puanlar belli bir sürenin sonunda siliniyor.

World Puan Kullanılan Siteler

Söz konusu kredi kartı, Dünya’nın da en değerli on kredi kartından birisi olarak seçilmiş ve söz konusu listedeki tek Türk kredi kartı da kendisi. Yurtdışı alışverişlerinde bile Worldpuan kazanılmasına olanak tanıyan kredi kartı, ayrıca sektör, marka veya uygulama bazlı özel kampanyalar düzenliyor. Bu kampanyalar neticesinde Worldpuan kazanılabiliyor ya da taksit olanaklarından yararlanılabiliyor.

Shell, Bambi, Bosch, Divan Pastaneleri, Trendyol, Carrefoursa, Vaillant, MediaMarkt, Reebok, Konyalı Saat, Goodyear gibi farklı sektörlerde bilindik onlarca markada Worldpuan kazanılabiliyor ve harcanabiliyor. 2 Worldpuan, 0.01 TL değerinde olup 2000 Worldpuan 10 TL’ye denk gelmektedir. Sadece yapıkredi bankası world ile çalışmamakta. Zira vakıfbank kredi kartı türüde world diye geçmekte. Bu nedenle vakıfbank world puan nerede kullanılır, sorusuna da yanıt bulacağız.

World Puan Geçen Siteler

Vakıfbank veya yapıkredi bankası ile çalışan bireyler, worldpuan geçen siteler başlığını inceleyebilir. Yapı Kredi Bankası’na ait bir şube veya ATM eviniz ya da işyeriniz yakınında bulunmuyorsa ve kredi kartı ödemelerinizde bir başka seçenek değerlendirmek istemiyorsanız Enpara kredi kartını düşünebilirsiniz. Aylık olarak yapılan anlaşmalar neticesinde farklı bankalara ait ATM cihazlarından da işlem yapılabilmesine olanak tanıyan Enpara, sunulan alışverişler için bir puan vaat etmiyor. Buna karşın yıllık kart aidatı da almıyor ve dahası taksitlendirme olanağını da müşterilerine sunuyor.

  • Worldpuan Geçerli Market ve Süper marketler : Kipa, Migros, A101, Özdilek, Bizim Toptan, Metro, Real, CarrefourSA, Şok marketlerde geçerlidir.
  • Worldpuan Kullanılan Akaryakıt İstasyonları : Opet, Total, Aytemiz, Aygaz Otogaz ve Petrol Ofisi
  • Worldpuan Geçerli Alışveriş Siteleri : Gittigidiyor.com ve Hepsiburada.com akla gelir. Ayrıca; Sahibinden.com, Ereyon.com, Goldmasterhome.com, Evmanya.com, Altıncıcadde.com, Ucuzabilet.com ve Biletix.com World puan geçen alışveriş siteleri arasındadır.
  • Wordlpuan Geçerli Giyim ve Kıyafet Markaları : LC Waikiki, Adidas, LOFT, Colin’s, Sarar, Hatemoğlu, Kiğılı, Collezione, Ayyıldız ve birçok mağazada Worldpuanlar geçerlidir. Ayrıca; Puma, Karaca, Armani, Hugo Boss, Mustang, Mango, Dagi, Derimod, Ayakkabı Dünyası, Deichmann
  • Wordlpuan Geçerli Tatil Siteleri – Uçak Firmaları : Tatil Sepeti, Tatil Budur gibi pek çok sitede, World avantajları geçerlidir. ETS Tur da olabilir. Uçak firmaları ise THY, pegasus ve anadolu jet olmakta.

Worldpuan Son Geçerlilik Tarihi

Bizlere gelen sorunlardan bir tanesi de kullanılmayan world puanların kart hesaplarından silinmesidir. Ne yazık ki, yapı kredi bankasının almış olduğu kararlar doğrultusunda worldpuan kullanmayan ve geçerlilik tarihini aşanların hesaplarından puanlar geri alınmaktadır. Bu nedenle kartınıza worldpuan yüklendikten sonra ortalama olarak 7 ile 30 gün arasında kullanmanız önerilmektedir. Banka müşterileri worldpuan ne zamana kadar kullanabilir sorusuna bu şekilde yanıt almış olacaklardır. Güncel worldpuan sorgulama işlemleri için mobil uygulama üzerinden world mobil uygulamasını indirerek, öğrenebilirsiniz.